Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 17th August 2013 23:42

Гери, не искам да те обидя, просто не мога да повярвам, че имаш две ринопластики! Мен лично много ме дразни тази извивка и липса на връх, характерни за нашите доктори. Вярвам, че ще стане малък и много хубав, той ти е отнел още малко от моста на носа и ти е направил връх - това виждам аз. И аз мисля, че ще си много доволна, браво на теб и на доктора :)

В болницата дават еднократни чехли, еднократна нощница, която се връзва на гърба и на рамената и мрежа за коса за операцията. Идва една жена и те облича преди операцията и после след операцията ти облича твоите дрехи.

Доктор Дилбер оперира по отворения метод, но въпреки това намирам техниката му за по-щадяща от това, което ще ви направят при нас в БГ. Доктор Авшар оперира по някакъв комбиниран метод, който е още по щадящ.

На снимката на Гери и на моите снимки по- напред можете да видите къде са конците - едни сини между ноздрите. Аз все още имам лек белег от ях, минаха два месеца от операцията

Elly Stefanov 17th August 2013 23:50

Искам да добавя още нещо - мисляч че Гери изглежда забележително добре за човек, опериран преди 3 дена. Също снимките, които Айше публикува, доктора ги прави в кабинета си преди операцията и на прегледа на третия месец. Т.е. Резултатите все още не са крайните, и въпреки това ги намирам за забележителни

geri 89 18th August 2013 08:59

Mersi,Eli!

ai6erasimova 18th August 2013 09:31

Naistina ste stane mn hubavo nosle vidyah i oredi operasiya nosleyo prosto ne iskam da ubijdm predisnite hirurzi

linda_44 18th August 2013 10:19

Гери, много добре изглежда като за 3ти ден. Даже супер.При кой ти е била предишната ринопластика ?

geri 89 18th August 2013 10:44

Цитирай:

Първоначално написано от linda_44 (Публикация 791644)
Гери, много добре изглежда като за 3ти ден. Даже супер.При кой ти е била предишната ринопластика ?

Blagodarq!Parvata be6e prı Anton Tonev,a vtorata pri Ilio Stoqnoв.

plammmy 18th August 2013 13:12

Приятели, тръпки ме побиват от този отворен метод :( :( не трябваше да гледам клипчета :(

Elly Stefanov 18th August 2013 16:12

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791648)
Приятели, тръпки ме побиват от този отворен метод :( :( не трябваше да гледам клипчета :(

Споко, Плами, ти ще спиш ;)

plammmy 19th August 2013 14:23

Да Ели, добре че ще спя иначе каквато съм любопитна гарга :D всичко искам да видя и да знам ха ха

Elly Stefanov 19th August 2013 20:46

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791681)
Да Ели, добре че ще спя иначе каквато съм любопитна гарга :D всичко искам да видя и да знам ха ха

Да знаеш, аз като се събудих бях в коридора между 4 операционни с отворени врати и се понадигнах на лакът да позяпам какво правят :) затуй така бързо излязох от упойката

plammmy 20th August 2013 18:51

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 791694)
Да знаеш, аз като се събудих бях в коридора между 4 операционни с отворени врати и се понадигнах на лакът да позяпам какво правят :) затуй така бързо излязох от упойката

ха ха, Ели каквото съм шубе, само ми трябва пряк изглед към някоя операционна :D , ще има да се оглеждам като зайче в тръстика ;)

Nose 21st August 2013 12:13

А да питам аз опериралите се...

Дилбер изписва ли Антибиотик превантивно след операцията,и ако да - какъв е?
Питам,понеже съвсем наскоро пих заради бъбречен проблем,сега пак пия заради гнойна ангина и направо съм в чуденка след 20 дена ако трябва пак да пия заради операцията :-(
И друго - има ли някой,който да си е тръгнал на следващия ден и после да се е върнал за свалянето на конците?Аз съм в Бургас и ми е близо пътя.Не ми се иска да оставям децата за цяла седмица на баба им,при това голямата ще я стягам за училище,искам да съм покрай нея..

ai6erasimova 21st August 2013 13:12

Vsi4ko moje viy resavate kak iskate

ai6erasimova 21st August 2013 13:14

Ako imate nyakikvi viprosi as moga da vi pomogna doc dilber poznavam ako iskatezazapisvane na 4as ili nesto drugo moje daje da mi zvinite 00905312487950

Nose 21st August 2013 13:42

Айше,благодаря ти. Писах ти на лични съобщения

geri 89 21st August 2013 17:04

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 791757)
А да питам аз опериралите се...

Дилбер изписва ли Антибиотик превантивно след операцията,и ако да - какъв е?
Питам,понеже съвсем наскоро пих заради бъбречен проблем,сега пак пия заради гнойна ангина и направо съм в чуденка след 20 дена ако трябва пак да пия заради операцията :-(
И друго - има ли някой,който да си е тръгнал на следващия ден и после да се е върнал за свалянето на конците?Аз съм в Бургас и ми е близо пътя.Не ми се иска да оставям децата за цяла седмица на баба им,при това голямата ще я стягам за училище,искам да съм покрай нея..

Да Дилбер изписва антибиотик казва се ,,Cipro,, не съм го чувала досега оттук се купува.По принцип тампоните се махат на 3-ия ден,а конците на 10-я.Може да те пусне да си идеш след като ти извади тампоните и да дойдеш за конците после.

Nose 21st August 2013 17:23

Гери,сега проверих в Гугъл антибиотика. Това е нашия си Ципрофлоксацин .Благодаря ти за информацията.Значи след 3тия ден може и да си отида в такъв случай.

geri 89 21st August 2013 17:43

Да можеш ,мен ме пита ако нямам време можех да си ида след ваденето на тампоните а конците да си ги извадя в бг за да не идвам пак но аз предпочитам той да ми ги извади че вече нямам доверие на тези нашите доктори.

Nose 21st August 2013 18:24

Това е още по-добре.
Аз имам близък хирург, на 1вото ми рино той ми махна конците,беше супер внимателен и смятам и сега да му се доверя... ще видим,да стигна дотам :)

А температура вдига ли се след операцията? Вече съм забравила,но си мисля,че аз имах поне 5 дни след това.Макар че аз съм отделен случай,при мен имаше и забравен тампон в носа..

geri 89 21st August 2013 18:51

Забравен тампон в носа .. ?Сигурно това е било причината за температурата аз нямах такава.В болницата преди да ме изпишат ми я измериха и беше нормална,а след това не съм имала никакви оплаквания.

Elly Stefanov 21st August 2013 21:12

На мен след операцията през час ми мереха кръвното и само първите един или два пъти температурата - не съм имала. Но бях приближила границите на кръвното, предполагам от упойката, но много странно не ми е било зле или замаяно.

Преди операцията др. Дилбер ми изписа само арника гел, с който се мажех в деня преди операцията, антибиотик ми изписа след това. На мен Ципрото не ми понесе и ми го смениха

Nose 21st August 2013 21:21

Ами да,забравен... да не оспамвам темата... ама още ми е пред очите *** му и Емил Георгиев и онази сестра,дето ми ги вади и не видя какво ми оставя в ноздрата. Щях да пукна заради тези некадърници,наречени лекари,че и доценти.. :!:

Затова сега много внимавам и много много ме е страх при кой ще се оперирам. Толкова много изстрадах с 1вата ринопластика,че години не можех да се отърся от ада,който изживях. Само близките ми знаят как съм се будила през нощите месеци наред,с чувството на липса на въздух.Спирам по темата с Емилчо.

Някой друг със скоро предстояща операция при Дилбер? Може да се засечем,затова :girl_dance:

geri 89 21st August 2013 21:33

Ах, как го мразя тоя Емилчо и аз пострадах от него ...

geri 89 21st August 2013 21:37

Ели,и аз така кръвното ми мерехa през час.Много ниско беше моето,но не се учудвам нали се съдрах от повръщане 2 дена.

Pufpaf 22nd August 2013 15:07

Цитирай:

Първоначално написано от geri 89 (Публикация 791631)
Dnes mi mahnaha tamponite eto i snimka ot treti den.Parvata snimka e sega,a vtorata predi.

Ей този доктор, бива си го и с фотоапарата, не се и съмнявам, че носът ти се е получил добре, но и ти си голяма хубавица, като видях първата снимка и ми трябваше малко време да те възприема като реална, все едно гледам кукла, толкова хубава. :2043:

geri 89 23rd August 2013 14:58

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 791825)
Ей този доктор, бива си го и с фотоапарата, не се и съмнявам, че носът ти се е получил добре, но и ти си голяма хубавица, като видях първата снимка и ми трябваше малко време да те възприема като реална, все едно гледам кукла, толкова хубава. :2043:

Благодаря ти!Надявам се да стана като ,,кукла,,след намесата на Дилбер,но мога да се похваля 4е си харесвам носа и по-касно 6те пусна нови снимки.:1211::1211::1211:

plammmy 23rd August 2013 17:55

Ле ле приятели, така като ви слушам толкова ми става хубаво, сякаш една частичка от мен вече си е оправила носа ;), много се радвам за Гери и чакам с нетърпение да дойде и моя момент :)

geri 89 23rd August 2013 21:21

1Прикачено(и)
10-и ден.Пускам една снимка защото съм прекалено уморена да си правя фотосесии понеже днес се върнах,така 4е обещавам в наи-скоро време 0ще снимки.

ai6erasimova 23rd August 2013 22:00

Superrrr e nosleto geri ponatatik oste po dobre ste ixglejda

geri 89 23rd August 2013 22:44

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 791861)
Superrrr e nosleto geri ponatatik oste po dobre ste ixglejda

Благодаря,и аз много си го харесвам още от сега.:D

Savi 23rd August 2013 23:23

Гери,чудесно изглежда нослето :) Със здраве да си носиш!Има огромна разлика като се сравни с това как е бил преди,Дилбер определено си разбира от работата,не е като нашите прехвалени пластични хирурзи. Изтрий спомените от лошите предишни опити и гледай само напред :)

geri 89 24th August 2013 14:55

Цитирай:

Първоначално написано от Savi (Публикация 791863)
Гери,чудесно изглежда нослето :) Със здраве да си носиш!Има огромна разлика като се сравни с това как е бил преди,Дилбер определено си разбира от работата,не е като нашите прехвалени пластични хирурзи. Изтрий спомените от лошите предишни опити и гледай само напред :)

Благодаря ти!

rabuf 25th August 2013 01:21

Здравейте, някой може ли да ми каже актуалните цени при Дилбер и Илхан за първа ринопластика и приблизителните допълнителни разходи. Мерси предварително!

plammmy 25th August 2013 17:43

Здравей, при Дилбер първа операция е 3000 евро, за консултацията при него не съм сигурна дали се плаща, но във форума някъде мисля четох, че е безплатна. За Илхан не знам как седят нещата. Изследванията мисля че също си ги плащаш и разходите за антибиотици, след операцията, но за суми не знам, понеже и на мен ми предстои, те първа ще разбера ;)

Elly Stefanov 26th August 2013 10:01

Първа операция при Дилбер е 3000 евро, но предполагам може да се коригира цената според тежестта на случая, затова е най-добре да се пита доктора. При Илхан, доколкото помня, цените са същите. Консултациите при всички турски хирурзи са безплатни. В болницата си плащаш изследванията преди операцията - 120 долара и лекарсвата след операциятя са около 100 лтурски лири.

Цената от 3000 евро вклочва престоя в болницата и е само за болница Етика!! Докторите не работят в болници, а имат договори за операции с тях. Етика беше най-евтиния вариянт за Дилбер, има и по-луксозни болници, които ще повишат цената на операцията и на изследванията.

Elly Stefanov 26th August 2013 10:12

1Прикачено(и)
Пускам две снимки 2 месеца и половина след операцията - върха ми е подут, но мисляя, че става все по-добре :) аз поне съм много щастлива!

Снимките са от фестивала в Жеравна, по принцип не се разхождам в дрехите на прабаба ми :)

Elly Stefanov 26th August 2013 10:13

1Прикачено(и)
Не можах да ги кача заедно, извинявам се

Savi 26th August 2013 10:24

Супер ти е нослето,Ели, а в тази носия изглеждаш чудесно :) Много ми харесаха снимките добре,че има още хора,които уважават българските традиции.

Pufpaf 26th August 2013 10:41

Ето така искам да ми започва всеки ден с широка усмивка на лице :1207:
Ели нямам думи просто, страхотни снимки и ти също си приказна, с тази носия толкова си хубава, липсва ти само една роза зад ухото и аз като те видях и се стих за една песен, с която искам да поздравя всички вас -

http://www.youtube.com/watch?v=j9AARNe7GxI :good_luck:

За носа ти няма нужда да го коментирам мисля, че всеки сам може да прецени от снимките преди и сега. Дилбер ти е направил перфектният нос за лицето то, толкова добре се връзва с устните ти и всичко останало :2043:

Мерси и за информацията, която сподели по темата, аз сега отварям един текстов файл и започвам да събирам всичката важна информация, за да мога скоро да направя плануваната тема със всичката важна информация.

geri 89 26th August 2013 12:42

Супер е нослето,Ели!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.