Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Д-р Живко Кънев? Моля, дайте повече инфо :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9322)

diadora 10th September 2009 16:13

:lachen:

krisi_pat 10th September 2009 17:42

Цитирай:

Ами докторът има прекалено "интимно" отношение към пациентките си по моя,и на още две приятелки,преценка :D
ми аз въобще не съм усетила нищо нередно в отношението му :wink: би ли разяснила какво имаш предвид под това, че отношението му е било по-интимно?

etaniel 11th September 2009 14:03

лелеее, аз май съм ви дала тема за дискусия... :oops:
ами аз съм се срещала 1 път с него, но не съм забелязала никакви волности, ако имате пред вид, че пипа и опипва гърдите, рисува и чертае по тях, то това мисля, че се очаква от него, за да се опита да ти разясни детайли свързани с операцията...не мисля, че докторите биха си позволили волности....има доста ревниви мъже сред гаджетата и съпрузите на разкрасяващите се мацки, така че, могат да загазят....

junglegirl 11th September 2009 18:28

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Значи не оспорваш все пак "прекрасното" му отношение... :2035: Може би ти си прекалено консервативна :1241: :1242: :biggrin:

В никакъв случай! :lol: Ами да,тук си права-консервативна съм.......отказах да "дам целувчица" на чичото :lol: :lol: :2014:
П.П.Щях да си помисля,че само аз се "облагодетелствам" от специално внимание,но не мога да се похваля с това :lol: :lol: -деля вниманието му с още две жени :lol: :lol: Но ако с вас не се държи така-всичко е ОК :)
П.П.Тогава остава вторият проблем :lol: - че няма богат опит с пластична хирургия,нищо че е член на BULAPRAS.Всичко това са все пак мои лични впечатления и то от преди известно време,така че нещата може и да са се променили,но определено не е ноят хирург. :wink:
А и разликата в цената в никакъв случай не оправдава риска при хирург,на когото липсва рутина.

junglegirl 11th September 2009 18:31

Цитирай:

Първоначално написано от etaniel
...но не съм забелязала никакви волности....

Бъди спокойна-ако има такива,ще ги забележиш :lol: :lol: :wink:

diadora 11th September 2009 18:34

:D А аз се оплаквах от фамилиарното отношение - не съм при Кънев - а то било прекрасно :D :roll:

borislavka 20th April 2010 12:50

Някоя правила ли си е абдоминопластика при него?

diana1977 20th April 2010 22:33

за абдоминопластика дотук мисля че най добрите мнения са за Н.Гтака че мой съвет бориславка отиди на няколко консулт.при Н.Г. ПОНЕ Е БЕЗПЛАТНа, при КЪНЕВ И ПРИ ДИНЕВ И ТОГАВА ПОТЪРСИ КОНКРЕТНО ОТ МОМИЧЕТА ОТ ФОРУМА СЪВЕТИ И МНЕНИЯ.УСПЕХ

borislavka 21st April 2010 09:44

Диди, точно това мисля да направя. Освен това се замислям и за увеличаване на гърдите, но зависи дали ще имам пари. Досега съм се спряла на Н. Георгиев, Ж. Кънев, А. Тонев и В. Динев. :roll:

diana1977 21st April 2010 19:12

за абдоминото мойта приятелка си прави първо при Динев,но не беше доволна и сега ходи при Н.Г. и е доволна , а и циците си ги прави при него-Н.Г.но там има дребни забележки


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.