Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Филъри в устните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12997)

mariq1111 6th November 2012 18:57

Филъри в устните
 
Здравейте на всички, от дълго врем еискам да си попълня устните с филъри и се реших накрая..искам да попитам дали има някой, който да иска тъй като на мен 1 ампула ми е много има ли някой, който би желал да си поделим ампулата?

Lady Alba 7th November 2012 11:43

Аз също в последно време искам по пухкави устни. Не харесвам как стоят филърите в горната устна или можеби девойките, които съм виждала просто са прекалили. Аз искам преди всичко обем в долната устна. Но не мисля, че една ампула е много. Ампулата , поне на най-добрия филър , според мойте проучвания - Juvederme Smile / Juvederme 4 е 0.8 мл. Ти какъв филър искаш да ползваш и в коя клиника мислиш да си направиш процедурата ?

sea_breeze 13th November 2012 17:29

Не знам дами аз съм малко скептична към тези силиконови филъри или там каквито се наричат, такива неща съм откривала по нета на възпаления и непоносимост към чуждото тяло в твоето :1242: че направо предпочитам да си остана с моите естествени но здрави устни :lips:, но всеки си взима решение за самия него си разбира се, мога да Ви кажа че има специални гланцове които съм намирала в нета за уголемяващ ефект на устните по-добре това да ползвам:lol_sign:

silva88 29th December 2014 20:06

Всеки има право на мнение. :1242:
И аз искам да си попълня тънките устни с филъри, но нищо не знам за това, къде да го направя и какъв материал е най-добре да ползвам. Ако може някой да ми даде съвет?

bibona9 2nd February 2015 14:17

Аз слагах нещо такова в устата си преди около 10 месеца, оказа се, че съм леко алергична, подух се, изживях някакъв шок. Това нещо, изчезна от самосебе си. Не бих си подложила лицето отново на това.

InQn 6th March 2015 14:10

След около колко време изчена?Предполагам,че зависи и от материала,който се използва.

JRagina 12th March 2015 14:34

Зависи от материала, но най-вече зависи и кой ти ги слага. Аз си сложих на горна устна, при специалист дерматолог и съм изключително доволна. Основен неин принцип е постепенно запълване, да не личи че е правена манипулация,естественост на изражението.

yoannaw 4th April 2015 18:05

Аз пък се притеснявам, че такава намеса - а бе каквато и да е намеса по лицето може да има странични ефекти. На първо място да изглеждам неестествено като някои от жълтите вестници или ако предизвиква алергична реакция. Затова предпочитам да си стоя по природно. :)

захарен памук 6th April 2015 13:15

yoannaw, затова най-сигурното решение е посещение при квалифициран дерматолог. Със сигурност професионалист с практика зад гърба си няма да сложи филър в устните ти, преди да ти е направил тест за алергия към материала, който ще използва ;)

queenie 2nd April 2017 20:07

Относно филърите - някой може ли даде информация какво се случва с устните, след като филъра се абсорбира?Кожата не е ли разпъната? Да не провиснат?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.