Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5460)

monti 12th December 2007 15:41

Ами не съвсем ще пусна снимки скоро и ще видите резултата .Вече си мисля за реоперация но не ми се пише защто веднага се :girl_cry2: Като се почувствам по добре ще пиша и ще обясна

blanco y negro 12th December 2007 16:06

Монти, не бързай да се отчайваш, формата се променя с времето. Незнам какъв точно е проблемът, но се надявам да не е нищо сериозно. Дай им време да се отпуснат :wink: Момичетата с опит могат да ти помогнат със съвети. :)

joliy 12th December 2007 22:48

Monti, теб те оперираха съвсем наскоро. Какво е станало? Чак за реоперация да мислиш...пиши като можеш!

Valenta 13th December 2007 06:27

Джоли,и ти май беше с разрез през мишницата.Кажи ми теб боля ли те разреза и колко горе долу.Мен ми е днес 10 де,а още ме боли особенно от ляво.В петък ще ходя да ми махат коците.Ох,много ме е страх да не направя някоя ифекция макар,че доктора каза,че раната е спокойна.Така ли трябва да боли?

mimossa 13th December 2007 09:30

Sexy аз не мога да кажа,че са ме боляли точно разрезите/самите рани/само ме пощипва още,ама всичко около тях ме боля.мина месец от операцията ми и още не мога да си мятам ръцете хубаво...а за свалянето на конците да знаеш,че това е един конец през целия разрез и се реже на няколко места, а не се дърпа от единия край,за да излезе целият.

Danielka 13th December 2007 09:37

Цитирай:

Първоначално написано от monti
Ами не съвсем ще пусна снимки скоро и ще видите резултата .Вече си мисля за реоперация но не ми се пише защто веднага се :girl_cry2: Като се почувствам по добре ще пиша и ще обясна

Абе Монти, за каква реоперация говориш, ти нали наскоро се оперира?
Наистина ли има проблем или те притеснява формата?
Аз моите като ги видях първия път се скъсах от рев, толкова бяха криви, едва сега на 3-я месец започнаха да се оформят...рано е още за притеснения, миличка, имай търпение... :D :D :D

joliy 13th December 2007 11:00

Секси, поне месец ме боляха разрезите,а после на месец и половина се опитах да плувам, ама не стана номера...опъваха ме и ме беше страх нещо да не се разтвори. И така чак след втория месец някъде бях като хората. А ти на 10 дена искаш да ти е миналао...не става, трябва време :)

Монти, пиши какво ти е, че се притесняваме.

monti 13th December 2007 12:13

Цитирай:

Монти, пиши какво ти е, че се притесняваме
Здравейте мацки не ми е много лесно да го обясна ама ще се опитам дано ме разберете .Лявата ми гърда отдоло има дабъл бабъл малък е но инпланта очевидно се очертава и това е от деня на опирацията като се има в предвид че тази гърда беше малко по голяма .Лявата още е високо но дори и когато натисна инпланта надолу не става същата.Просто левия ми джоб и по дълбок и това е проблема може да се коригира най рано след месец когато инпланта си направи капсула.А снеимки ще ви пусна довечера.Успокоявам се с това че е поправимо ама ...... :2021: :2021: :2021:

Danielka 13th December 2007 14:08

Спокойно бе, Монти, стига си плакала... :D
Това с дабъл-бабъла сигурно ли е или ти сама си реши така?
При мен лявата гърда също беше по-високо от дясната и едва сега започна да слиза, освен това имах много гаден оток между гърдите и си помислих, че е симмастия, ама сега вече съм спокойна.
Така, че не бързай да си мислиш каквото и да било...времето ще покаже... :D :D :D

gwendoline 13th December 2007 15:41

Цитирай:

Първоначално написано от monti
Цитирай:

Монти, пиши какво ти е, че се притесняваме
Здравейте мацки не ми е много лесно да го обясна ама ще се опитам дано ме разберете .Лявата ми гърда отдоло има дабъл бабъл малък е но инпланта очевидно се очертава и това е от деня на опирацията като се има в предвид че тази гърда беше малко по голяма .Лявата още е високо но дори и когато натисна инпланта надолу не става същата.Просто левия ми джоб и по дълбок и това е проблема може да се коригира най рано след месец когато инпланта си направи капсула.А снеимки ще ви пусна довечера.Успокоявам се с това че е поправимо ама ...... :2021: :2021: :2021:

Монти, наистина е поправимо, но просто трябва да се въоръжиш с търпение... Пък и щом ти е казал, че трябва да мине месец - това е съвсем скоро; на мен Н.Г. ми каза, че преди третия месец не може да ми прави корекция, защото тогава се образува капсулата... :roll: :?: :? Каквато и да е истината - това се коригира...Имаше и други момичета тук с този проблем, но доколкото ми е известно се реоперираха и сега няма проблем... :) Ще ти стискам палци! :2043: :2020:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.