Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Свинска зурла (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9063)

tainichka 19th June 2009 20:24

Свинска зурла
 
Това е най-големият ми кошмар - ако ще ми "моделират" зурла, ще помисля за самоубийство. :twisted: Не, първо ще убия доктора.
От какво се получава този "ефект", обаче? Не е ли от техниката на опериране. Доколкото разбрах няма човек, на който да са му премахнали гърбица без дежурното "повдигане на върха". Аз например нямам нужда от повдигане и най-добре да не се оперирам.
За какво се правят снимки, консултации, разговори... Хората ли не могат да обяснят какво точно искат, докторите ли са некадърни?!

ViRt 19th June 2009 21:35

Къде я видя тази "зурла" ?? сподели

boby_pl 19th June 2009 21:44

Що за глупости? Момичета, към такава операция не трябва да се пристъпва с истерия и песимизъм. Лично аз и за миг не съм мислила негативно, напротив, вярвах че съм открила моя хирург и че след интервенцията ще имам хубаво носле без гърбица. Доволна съм от резултата и не виждам никаква зурла на лицето си. Не си правите услуга с такива мисли, още по-малко на хората, които наистина искат да променят тази част от себе си. С такива теми и изказвания можете неоснователно да разколебаете всеки.

ViRt 19th June 2009 21:53

Аз никак не съм негативно настроена ,напротив даже нямам рърпение да разбера кога ще е датата и нито ще се откажа ,просто аз дори не разбрах за какво става въпрос

tainichka 19th June 2009 21:58

Цитирай:

Първоначално написано от boby_pl
Що за глупости? Момичета, към такава операция не трябва да се пристъпва с истерия и песимизъм. Лично аз и за миг не съм мислила негативно, напротив, вярвах че съм открила моя хирург и че след интервенцията ще имам хубаво носле без гърбица. Доволна съм от резултата и не виждам никаква зурла на лицето си. Не си правите услуга с такива мисли, още по-малко на хората, които наистина искат да променят тази част от себе си. С такива теми и изказвания можете неоснователно да разколебаете всеки.

Твоето предишно носле е нищо в сравнение с моето. На твое място и аз щях да си подсвирквам. А и не съм тук, за да навивам някого да си прави операция или да го разколебавам.

boby_pl 19th June 2009 22:00

Цитирай:

Първоначално написано от ViRt
Аз никак не съм негативно настроена ,напротив даже нямам рърпение да разбера кога ще е датата и нито ще се откажа ,просто аз дори не разбрах за какво става въпрос

Радвам се, че не си негативно настроена, повярвай ми това ще ти е само във вреда. Аз по природа съм супер страхлива, не понясам на болка и съм доста суетна. И въпреки всичко това се престраших и го направих. Не съжалявам дори за секунда. Операцията ми беше на 7 май, а вече дори не помня че съм се оперирала. Като се погледна в огледалото съм супер щастлива, защото промяната при мен е огромна.

boby_pl 19th June 2009 22:04

Цитирай:

Твоето предишно носле е нищо в сравнение с моето. На твое място и аз щях да си подсвирквам. А и не съм тук, за да навивам някого да си прави операция или да го разколебавам.
Ти видя ли го добре, защото ми беше доста голямо и гърбаво? Имай предвид, че съм сложила най-хубавите си снимки отпреди, за да не се излагам с огромния нос. А и имам чувството, че при най-големите и гърбави носове промяната е най-голяма и стават най-хубави.

tainichka 19th June 2009 22:17

Видях го, да. Не е бил дълъг, в никакъв случай голям. Фин е и не е месест. Само лека чупка отгоре, с която "Джамбазов се е справил блестящо". Както вече писах - добър е на леките случаи.

tainichka 19th June 2009 22:22

Цитирай:

Първоначално написано от ViRt
Аз никак не съм негативно настроена ,напротив даже нямам рърпение да разбера кога ще е датата и нито ще се откажа ,просто аз дори не разбрах за какво става въпрос

Като си положително настроена, не чети моите гадни "зурлести" теми. :)

ViRt 19th June 2009 22:33

всеки си има мнение аз не налагам своето ,просто го споделям.Всеки сам си преценява какво да прави и какво не .Успех на всички


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.