Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

surita 79 15th October 2014 21:42

Цитирай:

Първоначално написано от Martin_N (Публикация 800767)
Благодаря за хубавото мнение.
При теб до колкото съм видял пак се е получило добре, но не съм видял снимка от преди.
Малко ме е срам, но не съм говорил доктора след операцията. Така и не успях да намеря време да отида до Истанбул за преглед. Имам си кусури, но като гледам преди и след не мисля че може да желая повече... а според мен това вдлъбнато няма как да се оправи, освен ако не се вкара нещо вътре в носа (но не знам дали е възможно това честно казано). Ако отида до месец-два ще питам, но не знам дали ще се вдигна. Доволен съм като цяло.

За нос на мъж ти е идеален,да то и моя не е зле но ми се искаше да е малко по добре и това което е грешка на доктора да си го оправи .А в сравнение с преди е много по добре,защото предния си беше оставил ръцете

Мечта 16th October 2014 14:59

Martin_N , като за мъж е много повече от добре. Ако ти промени размера, изтъни и т.н. , ще стане някакъв феминизиран нос и няма да съответства на пола ти.
Така го виждам аз.

kiki85 24th October 2014 13:11

Chocolate9 как мина консултацията при Илхан и Дилбер

ros_e 31st October 2014 14:43

2Прикачено(и)
CHUMKUTE HA MOU лPUATEлU UCKAM C BAC gA CпOGENля пPEgu U CлEg OпEPAцUл
HA HUPYPгY OP.DR. MUHAMMET DİLBER KOUTO PAбOTU MHOгO BHUMATEлHO C KлUEHTUTE CU OM 10 rOgUHU

ros_e 31st October 2014 14:50

2Прикачено(и)
CHUMKUTE HA MOU лPUATEлU UCKAM C BAC gA CпOGENля пPEgu U CлEg OпEPAцUл
HA HUPYPгY OP.DR. MUHAMMET DİLBER KOUTO PAбOTU MHOгO BHUMATEлHO C KлUEHTUTE CU OM 10 rOgUHU

ros_e 31st October 2014 15:00

2Прикачено(и)
CHUMKUTE HA MOU лPUATEлU UCKAM C BAC gA CпOGENля пPEgu U CлEg OпEPAцUл
HA HUPYPгY OP.DR. MUHAMMET DİLBER KOUTO PAбOTU MHOгO BHUMATEлHO C KлUEHTUTE CU OM 10 rOgUHU

операция преразглеждане

ros_e 31st October 2014 15:58

Бих искала да споделя с вас снимките на мои приятели, преди и след операция при д-р Дилбер, който работи много внимателно с клиентите си повече от 10 години.
Ако искате да се свържете с д-р Дилбер, можете да го направите и чрез мен. Тел: 05382755152
Прегледът и преводът са безплатни.

surita 79 1st November 2014 18:01

Цитирай:

Първоначално написано от ros_e (Публикация 800834)
Бих искала да споделя с вас снимките на мои приятели, преди и след операция при д-р Дилбер, който работи много внимателно с клиентите си повече от 10 години.
Ако искате да се свържете с д-р Дилбер, можете да го направите и чрез мен. Тел: 05382755152
Прегледът и преводът са безплатни.

Голяма реклама на Др.Дилбер ,да добавя обаче че когато има грешки които той е допуснал не иска да си ги оправя .Така че всички първо добре да мислят преди да се оперират при него.Много хубави резултати.Но да качват и не толкова прекрасните си резултати и да подвеждат хората

lucky89 6th November 2014 17:38

surita 79 какво е станало, отказал ли ти е д-ра корекция на нещо, което не харесваш? :neutral:

surita 79 8th November 2014 19:38

Цитирай:

Първоначално написано от lucky89 (Публикация 800841)
surita 79 какво е станало, отказал ли ти е д-ра корекция на нещо, което не харесваш? :neutral:

Да,имам си някои дефекти които според мен не са се получили в процеса на зарастване.Той много добре си ги знае но ми каза,на контролния който беше преди 5 месеца че всичко ще ми се оправи до 9тия месец.Да ама не ,колкото повече време минава си личат дефектите.А той се скатава


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.