Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

aliona 30th August 2016 14:51

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 809927)
Aliona,
ти ако няма да си правиш риносептопластика, а само септопластика, изобщо не те интересува ултразвуково ли е, що ли. Вече ако ще искаш и естетична корекция, тогава е хубаво да е с ултразвукова пиезо хирургия. Но това е ако ще ти се пипат носните кости. И да, Йорданов вече е използвал ултразвуковата технология, научена от Илхан в България за пръв път. Имаше някаква статия скоро по въпроса. Но колко сме назад-Илхан я ползва от незнам колко години, а в Бългаия тази година за пръв път. Само да те питам - септопластика как ти е правена-по отворен или затворен метод?

Здравей,по принцип ще е повторна септопластика,но не знам дали ще има и естетична лека корекция относно лявата ноздра,дали няма да разширява вътре,вече ще зная всичко това другата седмица на преглед при Бенчев :2045:
Точно Йорданов и Бенчев бяха отбелязани при Илхан.Пак е добре че поне някой от доктори се сетил да се обучава по този метод,а не да продължават по варварски да трошат кости с длето и чукче :(
Щом нямах разрез в долната част на колумелата,значи по затворен метод ме осакатявал Асенчо..

anich4ka 30th August 2016 18:22

Тези,които вече имат опит,кажете колко време ходихте като Аватар :) Аз вече виждам,че ще се появя на работа вдругиден като сините герои, но силно се надявам да се нормализирам по-скоро :D Доста съм нетърпелива, 13 ден ми е, но искам да стане с щракане на пръсти, хаха.

Ellia 30th August 2016 19:08

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809937)
Тези,които вече имат опит,кажете колко време ходихте като Аватар :) Аз вече виждам,че ще се появя на работа вдругиден като сините герои, но силно се надявам да се нормализирам по-скоро :D Доста съм нетърпелива, 13 ден ми е, но искам да стане с щракане на пръсти, хаха.

anich4ka и аз съм като Аватар :-) При мен също е 13-ти ден от операцията и се чувствам странно, добре че още мога да си стоя вкъщи. Не знам дали сме нетърпеливи, но явно си е до човек. На мен Дилбер ми каза, че съм с по-дебела кожа и възстановяването ще е по-дълго.:girl_cry2:

mitkui 30th August 2016 20:10

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809937)
Тези,които вече имат опит,кажете колко време ходихте като Аватар :) Аз вече виждам,че ще се появя на работа вдругиден като сините герои, но силно се надявам да се нормализирам по-скоро :D Доста съм нетърпелива, 13 ден ми е, но искам да стане с щракане на пръсти, хаха.

Дреме ти на шлифера . :) Аз имах срещи с клиенти , докато все още имах лепенки .
После като ги махнеш , никой освен тези , които те познават и знаят за интервенцията няма да забележи .

chikitaa 31st August 2016 15:34

Пак аз....и моята рино наближава при д-р Илхан. Разглеждам разни нослета, но до сега не съм попадала на по-стеснени. Така като гледам ми изглеждат по- месести при ноздрите. В Инстаграм няма как да видя снимки на пациенти, но от фб останах с такова впечатление. И все пак предполагам може и по-тънки нослета да прави,нали? Знам, че зависи от чертите на лицето, но при мен определено ще ми отива по- стеснено. Ако можете да предоставите снимки на такива пациенти ще съм много благодарна. Мога да оставя мейл на лични.

gabura7 1st September 2016 08:35

Според мен не прави много стеснени, тъй като на една от консултациите той ми каза, че за него хубавия женски нос е с по-заоблено връхче, а не заострен.

karrina 1st September 2016 09:40

Chikitaa, разгледай на този сайт: http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?gallery/
Не ти трябва регистрация!
В галерията си качват снимки оперираните, а не лекарите и може да ги видиш всякакви носове от всякакви ъгли, някои хора си обновяват албумите през няколко месеца и така виждаш във времето как им спадат отоците и им се променят носовете.
Предимно оперирани от Илхан и Дилбер качват снимки.
Ако разглеждаш през Google chrome може директно на български да ти превежда, защото сайта е на турски, а под някои от снимките има и коментари.

chikitaa 1st September 2016 20:30

Все пак надявам се, че умее да прави по-фини нослета, така да го кажа. Нали в крайна сметка е важно собственикът да се хареса, а не някой друг. Оххх, не искам на финалната права да се откажа, след толкова време чакане, ако се окаже, че не е добър в такива нослета. Цял живот си нося месестия нос, не искам да давам пари и пак подобен да имам. Да, харесват ми на момичетата как са им, но това определено не е моята представа за носле. Ще чакам Chocolate да се включи (би трябвало да е наясно) или някоя друга мацка с така направено носле, каквото искам аз.

ПС благодаря за линка:)

chikitaa 2nd September 2016 12:54

Аз всъщност имах консултация с него, обяснила съм какво искам, не е казал, че не прави такива..затова се надявам всичко да е ок. Просто последните месеци разглеждах неговата работа и не попаднах на нито едно такова носле и затова са ми терзанията

mitkui 3rd September 2016 11:07

Някой да има информация , кога ще идва д-р. Илхан в София ?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.