Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

JEIDI 17th July 2011 13:10

почти 8 месеца

ИЗТ 17th July 2011 15:50

Цитирай:

Първоначално написано от JEIDI (Публикация 749319)
почти 8 месеца

Ужас!!!То само това остава-да спра да дишам през носа.8 месеца си със запушен нос?!

JEIDI 17th July 2011 16:10

възможно ли е при положение,че съм имала изкривена носна прегр.преди,да си дишам без проблед 32 г и даже да не знам,аз отидох защото не си харесвах носа,не заради проблем с дишането,а сега след като е изправена,от къде идва проблема незнам
,и като легна става по зле,как го обясних само

Oompa Loompa 17th July 2011 16:20

При мен е точно обратното ! Бях с идеално права преграда ,но изкривена в следствие на операция на носа при емилчо . Преградата ми е до толкова изкривена ,че изобщо не мога да дишам с лявата ноздра!

JEIDI 17th July 2011 16:29

и как се справяш,колко време си така,на мен мъжа ми все ми прави забележки,че подсмърчам,сега и детето започна,абе много е неприятно наистина,най зле е когато двете ноздри се запушат,кофти ама хич не ми се ходи пак до БГ,ноември сме запланували да си направим една екскурзия тука,ще вида какво ще стане дотогава

Oompa Loompa 17th July 2011 17:24

Ми само аз си знам :) недай си боже да имам хрема , положението става страшно :) постояно съм с капки за нос.

Dreamer.x 17th July 2011 17:51

Цитирай:

Първоначално написано от Inspiration (Публикация 748725)
Явно операцията ти е днес, стискам палци и после ще чакаме да разказваш! Късмет!:good_luck:

да,мина операцията добре,лекарите са доста учтиви и като цяло съм доволна,имам един въпрос,днес е 4 ден,лявата ноздра е леко отпушена,но когато преглъщам ме боли адски много и носа и гърлото,с какво може да се облекчи :(
Питах доктора и той каза ,че може да е заседнала пластината,смъркам ,за да я изместя,но нищо не става ......

ИЗТ 17th July 2011 19:04

Цитирай:

Първоначално написано от Dreamer.x (Публикация 749343)
да,мина операцията добре,лекарите са доста учтиви и като цяло съм доволна,имам един въпрос,днес е 4 ден,лявата ноздра е леко отпушена,но когато преглъщам ме боли адски много и носа и гърлото,с какво може да се облекчи :(
Питах доктора и той каза ,че може да е заседнала пластината,смъркам ,за да я изместя,но нищо не става ......

С придружител ли беше?Нормално ли излезе от упойката?

Dreamer.x 17th July 2011 21:29

Цитирай:

Първоначално написано от Tytik (Публикация 749349)
С придружител ли беше?Нормално ли излезе от упойката?


Да,имах придружител и излязох от упойката с хубаво настроение,само дето ми беше после замаяно за около 30 минути.. Не ми се гадеше..

ИЗТ 17th July 2011 21:53

Цитирай:

Първоначално написано от Dreamer.x (Публикация 749364)
Да,имах придружител и излязох от упойката с хубаво настроение,само дето ми беше после замаяно за около 30 минути.. Не ми се гадеше..

Благодаря за отговора:)Интересува ме още придружителя при теб ли спа?Колко дни преди интервенцията трябва да звънна до клиниката,за да запазя легло и за придружителя?А на Джамбазов трябва ли да се обадя,за да потвърдя?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.