Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Бельо "Acousma" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8272)

gers 26th February 2009 16:46

Бельо "Acousma"
 
Здравейте, за първи път пиша в форума :) и ме интересува да ли някой е срещал марката за бельо Acousma. Преди имаше магазин в моя квартал, но го затвориха, а съм много доволна, вече близо 3- 4ри години сутиените са още здрави. Гледах в интернет, но не намерих нищо съществено. Затова ще съм много благодарна ако някой може да ми помогне! :) [/b]

macoranna 13th March 2009 11:18

Здравей :) онзи ден си купих един комплект , който е на Acousma и се надявам найстина да са качествени :) ако те интересува магазинчето се намира в подлеза на Окръжна боница то е едно съвсем малко магазинче но ги има там :) надявам се да съм ти помогнала

gers 13th March 2009 13:37

Благодаря ти, много.

Aset 14th March 2009 15:07

Какво му е особеното на това бельо? Разкажете повече.

Марулка 14th March 2009 15:11

Цитирай:

Първоначално написано от Aset
Какво му е особеното на това бельо? Разкажете повече.

Евтина рекламка бе мила........и тооооолкова прозрачна :roll:

misheto7 14th March 2009 16:55

Доре не знам дали е реклама ,но аз също съм си купувала и съм страшно доволна .Има няколко сутиена "с цици " :lol: :lol: :lol: на тази марка и доста време търсих откъде да си купя ,защото тези ги бях намерила случайно в едно магазинче.Мисля ,че е френска фирма ,защото пише Paris :roll:

Марулка 14th March 2009 20:42

Може Мишенце....... :wink: но погледни ги тези две потребителки........ :lol: толкова им е прозрачна рекламата,че повече няма на къде..... :lol:
Викаш- :lol: - :lol: -сутиен с цицки......а :lol: :lol: и аз моят от там съм си го взела........ :lol: :lol:
може наистина да имат хубави неща,но ако например някой се регистрира и каже:Заповядайте,еди къде си,продаваме-еди какво си,ако някой се интересува...........ще се радваме да ви бъдем полезни..и т.н...........ок :lol: Но някой да се прави на ударен с мокър парцал......айде......нЕма нужда........от всякъде да те правят на все едно сме бавноразвиващи......... :wink:

Т-Е-Д-И 14th March 2009 20:52

Цитирай:

Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:

Първоначално написано от Aset
Какво му е особеното на това бельо? Разкажете повече.

Евтина рекламка бе мила........и тооооолкова прозрачна :roll:

Да не би един и същи човек да си пише и отговаря :roll: Така ми се струва на мене :roll:

misheto7 14th March 2009 21:08

Не знам Доре ,като се сетя магазинчето в подлеза на Окръжна болница колко е голямо надали някой ше седне да му прави реклама :roll: Пък и то е там от сто години.Знам ли :? И от твоя "модел" сутиени имаше ,ама аз имам проблеми с кръста и не мога да нося толкова тежко та се отказах да си купувам такъв :girl_haha:

Марулка 14th March 2009 21:13

Мишинка.........само ги виж и двете куклички:едната с първият си пост пита........ :lol: а другата пак с първият(и на двете последен)пост веднага се отзовава да и/си отговори..........Умно момиче си милинко...... :lol: до ю ъндърстенд...... :lol: :lol:
Моят сутиен го нося придружен с Космодиск........ :lol: бейб....... :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.