Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Руса косаааа!!! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4496)

Alexxx 24th June 2007 14:34

Руса косаааа!!!
 
Бихте ли ми дали съвет,от повече от година се изрусявам но не мога да постигна русият цвят които искам...тип кристина агилера..ползвам боите на Лореал,от които освен че са скъпи няма ефект..след фризиор 1 седмица добре,след това цвета е ужасен..раждив,..дайте съвет.....плсссс:))мерси предварително

Chiana 24th June 2007 14:41

Защо не пробваш с платине? Според мен ефекта е супер - светлорусо.

Alexxx 24th June 2007 14:44

Цитирай:

Първоначално написано от Chiana
Защо не пробваш с платине? Според мен ефекта е супер - светлорусо.

това марката боя ли е??:))извини ме за въпроса ,но за първи път чувам;)а и сигурно е с обесцветяване??

Chiana 24th June 2007 15:19

Еми платинето изрусява супер много косата. Не е точно боя. Точно изсветлява много. И може да стане до бяло-русо.

Puppito 24th June 2007 18:46

Цитирай:

Първоначално написано от Chiana
Защо не пробваш с платине? Според мен ефекта е супер - светлорусо.

с платине се правят кичури.
от опитен фризиор.
иначе след измиване косата се матира, за да не стои с жълтеникав оттенък.

КиКиМоРкА 25th June 2007 11:20

Пробвай с на Престиж балсама с тонизиращ ефект! При мен се пулучи много добре! Струва 3лв ама върши работа :wink: пробвай и дано ти се палучи :wink:

u'r'my'bitch! 25th June 2007 15:30

най-доброто което можеш да направиш е да намериш в града си салон в който работят с продуктите на пол мичъл. боите им за изрусяване са наистинаа много добри! преди се боядисвах с bes и цвета ми ставаше някакво такова ръждиво-кестеняво,обаче от както съм с пол мичъл съм мн светло руса а по принцип косата ми е черна. ако искаш сама да видиш пиши на лс да ти пратя снмки.
дано не е прозвучало прекалено като реклама...просто наистина съм мн доволна от тези бои.
другото много добро нещо е шампоана color care inter actives revlon professional. матира косата страхотно
успех :)

Alexxx 25th June 2007 17:10

някой да има представа къде работят в софия с пол мичъл??:)

MuMu 25th June 2007 19:20

Цитирай:

Първоначално написано от Alexxx
някой да има представа къде работят в софия с пол мичъл??:)

Rilken Cinemax 1201 аз ползвам тази боя и косата ми сиво-бяло русо

i_shikawa 25th June 2007 22:12

Един съвет от мене!!Понеже бях 5 години гарваново черна и се направих руса и да знаеш,че сама не можеш да се направиш,само ще си изгориш косата и нищо няма да стане!!!
Отиди при някой добър фризьор да те изсветли,аз първо изчаках 4-5 месеца да ми падне малко боята и да ми порасне косата,след това се изсветлих веднъж при една фризиьорка и тя ми свали черното само,станах с една дума червена-оранжева и после така като тебе реших сама и цяла година се мъчих....ужас!!!изпада ми коса,а оранжевото си стоеше,ама изобщо не помръдваше цвета и накрая отидох при Иван Ганев и станах не само руса,ами пепеливо руса,супер!!!!! Съжалявам,че не отидох някъде при професионален фризьор още в началото!!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.