Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 20th April 2013 08:51

Пращайте имейл че не мога да качвам снимки тук направих сега няколко на примависта

Нелка 20th April 2013 08:52

Цитирай:

Първоначално написано от katia13 (Публикация 786008)

Нелка ти имаш ли адреса на кабинета където Дилбер провежда консултациите? И на клиниката, защото вчера говориха с него по телефона и им каза че болницата не е тази за която Елена беше пуснала линк..но била много близо..обаче адресите пак ги нямам ..

Кате, това е адреса, според фб страницата на док:
http://bing.com/maps/default.aspx?v=...KPL1&mkt=en-US

Аз не бях сама като ходих, и сега не знам как да стиган до там освен с такси. Много съм зле с ориентацията.

rimi 20th April 2013 09:07

Нелка успокой се всичко ще мине добре аз дъщо много се притеснявах и мислих че няма спасение за моя нос но виж всичко мина и съм повече от щастлива до последно само песимизъм лъхаше от мен Ще се справи доктора хората са професионалисти щом е поел ангажимент няма да си плюе на репутацията повярвай ми

Нелка 20th April 2013 09:16

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 786016)
Нелка успокой се всичко ще мине добре аз дъщо много се притеснявах и мислих че няма спасение за моя нос но виж всичко мина и съм повече от щастлива до последно само песимизъм лъхаше от мен Ще се справи доктора хората са професионалисти щом е поел ангажимент няма да си плюе на репутацията повярвай ми

Аз не се съмнявам, че ще се старае максимално. Просто не вярвам, че от моя нос става нещо... :(
И то не толкова, че вътре е салата от рязани хрющяли, цитирам Джамбазов, ами че ми е изключително дебела кожата....

Живот и здарве скоро ще се разбере..

Хайде, Римиии!! ТРъпнем в очакване! :))

rimi 20th April 2013 09:24

Нелка кажи как да ти пратя снимки направих няколко не мога да ги качвам тук във форума

Нелка 20th April 2013 10:11

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 786018)
Нелка кажи как да ти пратя снимки направих няколко не мога да ги качвам тук във форума

Rimi, на мейла ми прати: dead_sky@abv.bg
:)

Rabiosa 20th April 2013 13:02

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 786013)
Раби и тя е на ръба на нервна криза, аз нарочно й рева на главата и тя така се стяга и почва да позитивира ситуацията... т.е. аз заради нея го правя! :wink:

хахаха......има нещо вярно....в момента доста неща ме разсейват, та още не съм в истерия и държа положението.Следващата седмица като мине и се почват нервните кризи. Ама проблема е, че започнат ли нищо не може да ми помогне :p
Зара, а тебе да не те почвам, че за мен и сега си си абсолютно перфектна :fighting:

Nose 20th April 2013 13:49

Здравейте,п
онеже бях писала и на Дилбер,най-накрая получих отговор и влизам да споделя! Пратих му мои снимки,според думите му ще се получи много добър нос :-) Цената ,която обяви за 1ва ревизия е 4800 Евро ! Остави ми и тел. за контакт и в понеделник смятам да се свържа с него и да уговоря консултация.Аз така или иначе няма да имам възможност да се оперирам лятото,понеже няма да има кой да гледа децата,а и да посъбера парички...Отделно искам да се видя и с Илхан,за да направя избор най-добре.. та така.Явно при Дилбер разлика в цената между 1ва,2ра и която и да е ревизия няма!

Рими,всички очакваме снимки с нетърпение! А Тонимер гел намери ли? Ако искаш мога да разпитам,току виж изскочи в някоя аптека? В тази сфера съм,затова...

Нелка ,от твоя нос всичко става,просто не си попаднала на човека :girl_kiss2: Убедена съм!

rimi 20th April 2013 14:43

Нелка получи ли снимките дали съм успяла да ги изпратя успешно направих ги доста на бързо и незнам дали се вижда добре Ако си ги получила подбери някои които прецениш и ги качи да видят и другите във форума и не се притеснявайте каквото и да ви е мнението на никого няма да се обидя всеки има различен поглед върху нещата в случая носовете Носе благодаря ти но ми казаха че не го внасят в България това гелче вече от 2 години а Авшар ми каза че предпочита да ползвам гел вместо спрей не знам с какво да го заместя за сега имам още малко от Турция после ще го мисля Нелка може да качиш и стария нос за да се направи разлика

rimi 20th April 2013 14:55

Носе ти при кой наш специалист се подреди първия път защото до колкото разбрах става въпрос за ревизия така ли е

Nose 20th April 2013 15:18

Рими, подреди ме видния майстор на носове - Емил Георгиев! Трябва да взема да пусна една снимчица от рентгеновата ми снимка,да се види за какво иде реч... Ама така е....полакомих се по ниската му цена ,и ето че евтиното излиза скъпо :!: Затова сега ще събирам пари,ще си чакам реда и дано си заслужава.На всички го желая!

Иначе за гелчето,със същият състав мисля няма в Бг,за съжаление... Можеш да пробваш с Тантум протект гел,той съдържа хиалуронова к-на... или пък Низита,ама то пък съвсем различно вече,хмм.. Тонимер съдържа хиалуронова к-на и пантенол,а пантенол има на гел в бг,но е за кожа,не е назален...

rimi 20th April 2013 15:32

Носе благодаря ти най- вероятно ще продължа с Тантум протект защото няма друго по- подходящо. Между другото преди да се натреса на Енчев обмислях вариант и за Емил Георгиев защото ние живеехме много близо до клиниката аз всеки ден минавах от там и дори обмислях да правя консултация но се размина. Ама то пък в България дали този или онзи все тая- зло, малко зло, голямо зло това са вариантите

zara_6666 20th April 2013 16:09

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 786032)
хахаха......има нещо вярно....в момента доста неща ме разсейват, та още не съм в истерия и държа положението.Следващата седмица като мине и се почват нервните кризи. Ама проблема е, че започнат ли нищо не може да ми помогне :p
Зара, а тебе да не те почвам, че за мен и сега си си абсолютно перфектна :fighting:

Офффф,много искам да повярвам на това което казваш,но носа ми съвсем не е перфектен,да не говорим,че не дишам:sad:Nose, при тебе какво не е наред?Аз бях при Илхан и съм се спряла на него.

keery 20th April 2013 16:50

zara , много си добре , при моя отрязан нос от "майстора" Джамбазов какво да кажа ...

кукумицинка 20th April 2013 17:03

Понеже някой спомена, че д-р Дилбер щял да му маха филъри и пр., Дилбер вероятно не се занимава само с носове - други неща може ли да коригира? Например уши или брадичка?

кукумицинка 20th April 2013 17:07

Рими, ще може ли и аз да видя снимки? Мелфи, за твоя резултат също ми е любопитно. Показвала ли си снимки, че малко се обърквам вече?

Rabiosa 20th April 2013 17:23

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 786045)
Понеже някой спомена, че д-р Дилбер щял да му маха филъри и пр., Дилбер вероятно не се занимава само с носове - други неща може ли да коригира? Например уши или брадичка?

За брадичка, едва ли...но уши мисля, че може....все пак е УНГ :1231:

katia13 20th April 2013 17:29

И аз искам снимки..особено много от Нелка, нали ще е при Дилбер..но засега ми стигат и от Рими :)

кукумицинка 20th April 2013 17:37

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 786047)
За брадичка, едва ли...но уши мисля, че може....все пак е УНГ :1231:

Ех, много ми се иска поне да се консултирам с него. Макар че в момента нито психически, нито финансово съм настроена за операция и ме е страх, че ще реши, че му губя времето.

Rabiosa 20th April 2013 18:03

5Прикачено(и)
Прикачен файл 512

Прикачен файл 513

Прикачен файл 514

Прикачен файл 515

Прикачен файл 516

Това са снимките на Рими.....отлична работа на хирурга. Първите три са преди, другите две са след. Сега ще кача и още след

Rabiosa 20th April 2013 18:05

4Прикачено(и)
Прикачен файл 517 Прикачен файл 518 Прикачен файл 519

Прикачен файл 520

Нелка 20th April 2013 18:07

Rimi, страпотно е нослето! Евала на Авшар! :))) не знам какво що е правил, но е станало супер. А аз бях малко скептично ностроена , защото не вярвах, че може да се плавят ревшзии по затворения митод. Но ето че може! :)

Честито!! И дано забравиш по-бързо за кошмора от Енчев. Наплаво ме изуми какво ни е стор на носа! И как е еспял и белег да ти направи?

Извини ме, но ги пратих на Рабиоса да ги качи тук, че и аз не зном как. Надявам се няма плоблем.

Rabiosa 20th April 2013 18:15

Нослето ти е супер сладко. Браво!!! Наистина не бях с впечатление, че преди това ти е бил зле носа, но в интерес на истината си личи, че Енчев за нищо не става. Добре, че си се насочила към свестен хирург, за да се справи отлично. Поздравления!!! Отличен резултат!
ПС: Сори, че съм качила снимките толкова нескопосано, ама и на мен ми беше сефтето ...

katia13 20th April 2013 18:27

Рими супер е ревизията ! Определено разликата се забелязва между преди и след и без да си специалист..дано и Дилбер е толкова добър..

Nose 20th April 2013 18:31

Римии,поздравления! Сега наистина видях къде е бил проблема,от по-предните снимки не си личеше,защото бяха малки! И този Енчев направо си е оставил ръцете,с извинение( БЕЗ)... Сега е толкова хубав,малък и спретнат! :cool_new: Честито,още веднъж!

Зара, ами изкривена ми е носната преграда,направо е на зиг-заг след операцията...И не само отвътре,отвън носът ми криви надясно, на пипане от едната страна е хлътнал,а от другата изпъкнал.Вътре в едната ноздра стърчи нещо си,кост ли е,хрущял ли...но не е покрито с лигавица и е бяло. Тя Нелката ми е виждала снимките... Ако успея,ще кача тук снимка...

кукумицинка 20th April 2013 18:36

Уау, рими, великолепен резултат! Честито!

Savi 20th April 2013 19:03

Супер,резултат!Честито Рими с гордост да си го носиш!Желая на всички момичета да се сдобият с така желаните нослета!Макар да не пиша често винаги ви чета и стискам палци на всички! Май турските хирурзи ще се окажат наистина добри, за нашите не искам да коментирам...за мен не могат да се нарекат хирурзи изобщо!

Мечта 20th April 2013 19:05

Момичета, от няколко дни следя темата за турските хирурзи. Все още нямам ринопластика, но съм решена да направя. От изчетеното по другите теми се отказах да правя реконструктивна хирургия в България. Нямам средствата и това ме възпира да пиша мейли и да уговарям консултации с някой от хирурзите. А нослетата ви са чудесни.
Знае ли някой цената на първична операция при Авшар? Харесах нослетата на Дилбер, но се впечатлих от техниката на Авшар, която ми изглежда доста щадяща.

keery 20th April 2013 19:15

@ rimi - честито рими, найстина Авшар е оправил голямата каша на Енчев. Пожелавам ти нататък да си щастлива и да забравиш за проблемите си с носа. Едно въпросче имам към теб - всички ли ревизии Авшар ги прави по затворен метод ?
@ Мечта - В БГ няма един свестен ринопластик, ти за реконструкция говориш , което е висш пилотаж .... Това изисква много инвестиции за обучения при светила от пластичната хирургия , членуване в европейски , световни, американски асоциации където обменят опит и се дискутират сложни случаи. Колко мислиш са хирурзите в БГ , който инвестират в такава квалификация ....

Мечта 20th April 2013 19:41

keery , просто чупенето, изпиляването и преподреждането на костите на носа мисля, че е реконструктивна хирургия. Пластичната я свързвам главно с работа върху меките тъкани. Възможно е да не е така. Ревизията със сигурност обаче е реконструктивна хирургия. Четох, че д-р Дарина Кръстинова е такъв хирург, но тя от години живее и работи във Франция.
Както и да е. Въпросът ми за Авшар остава.

Nose 20th April 2013 19:52

Мечта,ако не се лъжа 1ва операция при Авшар беше 6000 евро...

rimi 20th April 2013 19:54

Благодаря ви много за комплиментите на всички. Аз от както съм се върнала съм на десетото небе цял ден съм с огледало в ръка но от кеф не от отвръщение ще направя още снимки и в полупрофил и в по близък план и ще ви пратя още. Няма никакъв проблем Раби много се радвам че си ги качила аз просто не мога да качвам и нямаше как да ви покажа. Кери мисля че Авшар работи само по затворения метод с неговите микро инструменти и и гледа през цялото време носа от вътре на екран той като те оперира не гледа в носа ти а работи в носа ти и гледа какво прави в екрана ако успяхте да разберете какво исках да кажа. Затова няма отоци, синини, тампони и възтановителния период е много кратък. Само се надявам като спадне напълно носа ми белега да не лъсне отново иначе коста ми отгоре е прибрана перфектно и няма вече дупка.Моя гръб на носа беше много висок и затова Енчев между очите ми беше оставил цяло парче кост

titi1 20th April 2013 19:57

Рими, поздравявам те, нослето толкова сладко се е получило, а сигурно още по-фино ще става с времето!

Като цяло направи ли си преценка с престоя с хотела и с всички разходи колко ти излезе тази операция?

Rabiosa 20th April 2013 19:57

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 786061)
keery , просто чупенето, изпиляването и преподреждането на костите на носа мисля, че е реконструктивна хирургия. Пластичната я свързвам главно с работа върху меките тъкани. Възможно е да не е така. Ревизията със сигурност обаче е реконструктивна хирургия. Четох, че д-р Дарина Кръстинова е такъв хирург, но тя от години живее и работи във Франция.
Както и да е. Въпросът ми за Авшар остава.

Мечта, в грешка си! Не винаги ревизия означава реконструкция (какъвто е случая с Нелс). Ревизия означава втора, трета, четвърта....операция, когато при първата не се е получил желания резултат. А реконструкция, просто казано, е когато са ти отнели повече от носа или ако самата структура на носа е развалена, или ти липсва част от носа и все неща, свързани с конструкцията на носа.
А що се отнася до пластичната хирургия- тя се занимава с естетиката. Тоест дали ще си махаш гърбица на носа или ще се работи по меките тъкани, все си е пластична операция.

rimi 20th April 2013 20:02

Авшар е много добър но наистина е най скъпия в Турция. В фейсбук го наричат< the lord of the nose>.За мен беше много важно заради белега защото тук в България на колкото консултации отидох ми разправяха, абе ние ще те оправим ама има вероятност да се скъса кожата на белега представяте ли си.

rimi 20th April 2013 20:10

Не съм си направила още салдото но доктора като ми видя носа и белега отгоре ми обяви най голямата цена разбира се. В хотела имаше още двама оперирани от него но операциите на носовете им бяха по евтини. Независимо че бях за ревизия този белег отгоре повлия най- много на цената

titi1 20th April 2013 20:16

Сигурно е така, като сметнеш всичко пиши все пак, че и на мен вероятно ще ми предстои операция, старая се да не мисля за това, но може и да дойде този момент.

Рими радвай се на нослето си, представям си колко добре се чувстваш и щастлива...

rimi 20th April 2013 20:27

Тити ще си направя груба сметка и ще ти кажа горе долу аз имах късмет с моята приятелка не сме се качили на нито едно такси за 8 дни в Истанбул тя беше разучила целия градски транспорт и страшно спестихме от това В Истанбул най бързо се придвижваш с градския транспорт беше купила някаква карта на транспорта от София ще я питам от къде я купи и ще ви пиша Тити ти първа операция ли ще правиш или ревизия

rimi 20th April 2013 20:36

В Истанбул ще ви трябват електронни карти които се зареждат с определена сума за градския транспорт с тази карта могат да пътуват няколко души за да не си купувате за всяко качване билет с картата излиза по евтино и по удобно Утре ще я питам моята приятелка от къде в Истанбул купи такава карта тя я купи докато бях в болницата

Elly Stefanov 20th April 2013 20:38

Рими, страхотна работа на др. Авшар, много ти отива! Коментарите ви ме подсетиха да питам др. Дилбер по кой метод смята да ме оперира


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.