Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   доц. Тепавичарова (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11508)

seastar1706 21st December 2010 05:16

доц. Тепавичарова
 
Мнения за нея...? Бая търсих но за ринопластика намерих 4-5 поста. Тя се слави с лошия си характер и с невероятните си умения. Мен ме интересуват резултатите... Някой да има да сподели? Предстои ми януари при нея операция на носа... :) Благодаря ви предаварително .. :)

sibi 21st December 2010 09:30

Слави се с мамопластиките си обаче, така че хубаво си помисли!

seastar1706 19th January 2011 20:15

Здравейте отново,
 
Колкото и да го мислих накрая легнах по ножа на доцентката и синът и Романов. И не съжалих дори за миг!
Операцията ми беше на 12.01. Първите дни не бяха приятни, но днес - една седмица по-късно нямам никакви следи от подуто или синини по лицето (с изключение на носа де :lol: ).
Днес не се сдържах и си свалих пластмасовата шина и онемях. Носа ми преди беше много изкривен и счупен доста зле. Основата ми беше доста широка с лека гърбичка и на една страна, а върха на другата. Сега е абсолютно прав с лека извивка и си личи, че ще е и тънък, макар и все още подут. Много добре се "вписва" в лицето ми. Това ме притесняваше най-много - да не ми се промени излъчването и като цяло лицето. Много благодаря на всички вас момичета за полезната информация. Много ми помогнахте и преди и след операцията нищо, че не съм писала. Тук има отговори на всички въпроси само човек трябва да седне да почете. Ще изчакам да спадне още малко и ще пусна и снимки. Благодаря ви отново! :) :) :)

Нелка 19th January 2011 20:22

Супер!! :) радвам се, че си доволна! как се реши да се оперираш при Тапивичарова? Аз никога не съм виждала нейни носове.
Чакаме снимките! :)

Мариса 19th January 2011 21:04

Цитирай:

Първоначално написано от Nells
Супер!! :) радвам се, че си доволна! как се реши да се оперираш при Тапивичарова? Аз никога не съм виждала нейни носове.
Чакаме снимките! :)

Сигурно и тя като мен-нюх.Аз не бях виждала резултати от моя доктор преди да легна под ножа,но пък не съжалявам.
Браво на мацката,дано никога не й се налага корекция,жива и здрава;)

mira_sm 20th January 2011 08:58

Супер, честито!
Ако искаш и имаш време, наистина можеш да качиш снимки и да разкажеш повече.

JEIDI 20th January 2011 23:28

re
 
браво,нека много да те радва новото носле

crazy lady 21st January 2011 09:19

seastar1706 моля те кажи нещо повече за доцент Тепавичарова. Как си записа час при нея въощбе как я намери? Колко ти струва опецарията?

леля мичИ 21st January 2011 12:18

Цитирай:

Първоначално написано от crazy lady
seastar1706 моля те кажи нещо повече за доцент Тепавичарова. Как си записа час при нея въощбе как я намери? Колко ти струва опецарията?


Час се записва много лесно, по телефона :wink:
0888609947 - това е нейният номер, вдига тя.

Ако не си от София и кажи да ти даде по-късен час, че иначе все казва 8.00
Аз първия път пътувах в една мъгла в 6 сабахлЯн :roll:

crazy lady 21st January 2011 12:34

Много благодаря за бързия отговор миссссс 077. Ти при нея ли се оперира и скоро ли беше? Чувала съм, че е много скъпо при нея, но пък четох, че е страхотен пластичен хирург.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.