Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pufpaf 9th October 2015 23:34

Цитирай:

Първоначално написано от bubka81 (Публикация 806088)
Къде е тази опция за включване на съобщенията.не мога да пращам лични съобщения.някой може ли да ми помогне?ето какво ми излиза когато се опитам да пратя съобщение: "Вие изключихте получаване на лични съобщения. Няма да можете да получавате или пращате съобщения, докато не включите отново опцията в профила ви."А дори не знам как съм я изключила тази опция :2016:

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...309#post805309

titi1 10th October 2015 11:08

Симона, имай търпение, трябва да изчезнат тия кръгове.
Обаче аз имам една позната, която след ринопластика и останаха кръгове под очите, естествено не толкова видни като в началото след операцията, но си и останаха за съжаление. Тя обаче не е първа младост, и май след втората ринопластика и се получиха, а тя общо има три ако не и четири.

Възрастта при ринопластиката е от значение!

Честито носле, много хубаво връхче ти е направил док :)

titi1 10th October 2015 12:50

липофилинг се казва запълването с мазнина.
ама дали ще има ефект от това запълване, тя се резорбира.
обикновено по-тъмните кожи са предразположени към кръгове.

DanKem 10th October 2015 14:29

Симона, не знам какъв ти е бил преди, но сега много ми харесва, а и като за седми ден ми се струва учудващо малък и хубав :)
Аз съм вече в Истанбул и минавам под ножа във вторник. Стискайте ми палци, много ми е притеснено ...

simona_80 10th October 2015 16:51

Цитирай:

Първоначално написано от DanKem (Публикация 806098)
Симона, не знам какъв ти е бил преди, но сега много ми харесва, а и като за седми ден ми се струва учудващо малък и хубав :)
Аз съм вече в Истанбул и минавам под ножа във вторник. Стискайте ми палци, много ми е притеснено ...

Преди беше ужасен, крива носна преграда, дълъг, с изразена гърбица и големи ноздри.
Чак аз не мога да повярвам, че е станал толкова малък :)

simona_80 11th October 2015 07:38

Качвам снимката за която споменах по-нагоре. Първата е преди, за да добиете представа какъв ми е беше носа, а втората е фотошопа, който Pufpaf ми направи и с него отидох при доктора. Мисля, че резултата е точно като на снимката от фотошопа, та дори ми се струва и по-малък носа :)

simona_80 11th October 2015 07:39

1Прикачено(и)
ето я и снимката

Само да отбележа, че на фотошопа, бях помолила Pufpaf да ми коригира леко и брадичката, тъй като е малко по-назад, с идеята, че ще коригирам и нея, но после се отказах.

DanKem 11th October 2015 09:54

Симона, много сладко носле се е получило определено! Дръж ни в течение как се променя в следващите дни, той със сигурност ще става и по- хубав.
Пчеличка, вчера бях при Илхан, каза че е много натоварен и до ноември другата година има операции. Каза, че германски, холандски, израелски, ирански и български ревизии все повече идват при него, а той държи да не прави повече от 25 операции на месец, за да може да си обръща в имание на пациентите. Предполагам зстова толкова се чака- и на консултация се чака много, защото много се обсъжда, записва, въобще обяснителен е. Аз си запазих час чрез асистентката му Джансу, а след това датата за операция трябваше да е март април, но много го помолих за ранна и някакси размести или нагласи нещо, не знам. Може да пишеш на Джансу и да кажеш да те имат предвид, ако някой се откаже, те са много организирани и наистина ще те имат предвид:) давала съм мейла по-назад в темата.
Съвет от мен- комуникацията с Илхан, който знае английски директно с Джансу и него, който иска съдействие за запазване на час от човек с турски- Зюлейха няма да ви подведе. Напоследък чувам за гафове с други хора и затова реших да го напиша.

simona_80 11th October 2015 10:25

DanKem благодаря ти !
Ще ви държа в течение как се променя нослето.

Alena5 11th October 2015 11:20

.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.