Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Малки Прегрешения (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9002)

tonita 23rd June 2009 10:15

Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Преди да съществува тази тема, имах мнение за вас, че си спазвате режимите и т.н. Чудех ви се дори... Но сега разбирам голата истина, вие не се спирате :lol:

Направо ти разбихме представите, а? :lol:

Ко да прайш и ние сме хора, и ние душа носим .... :lol:

tonita 23rd June 2009 10:16

Нали знаеш, че споделеният грях е половин грях :lol:

MILI 23rd June 2009 10:19

Май Май точно в този раздел, ядем най- много от целия форум, нищо че сме вечно на диета :lol:
с няколко изключения, Хард как си?! :wink:

allie 23rd June 2009 11:26

леле още ли сме на темата със сладоледа хаха, аз дори вече не го броя за прегрешение, ако е в рамките на 3-4 седмично... поне гледам да не са с вафлички, сметанки, дърдонки и т.н.
лято е все пак ... а и не знам защо, но си мисля, че Нескуик на Делта въобще не вреди .. пробвайте го, дори не е сладък. много добро решение...
прекалявам с плодовете аз, ама май всички сме така , но пък друго не ме влече, което е добре :)

aniK 23rd June 2009 11:56

Цитирай:

Първоначално написано от MILI
Май Май точно в този раздел, ядем най- много от целия форум, нищо че сме вечно на диета :lol:
с няколко изключения, Хард как си?! :wink:

Не знам дали ядем най-много, но отделяме най-много време да мислим за храна :oops: На мен ми е изключително важно да си знам на следващо хранене какво ще ям :roll:

Стига с този сладолед, а :P Днес все още нямам нищо за споделяне в тази тема :1351:

MILI 23rd June 2009 12:09

Цитирай:

Стига с този сладолед, а Днес все още нямам нищо за споделяне в тази тема
Вечерта ми е стихията на мен...цял ден се движа супер...... и..
Така че, очаквайте включване :biggrin:
Пък кой знае може и да съм послушна днес :roll:

swe3tynka 23rd June 2009 12:41

Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Преди да съществува тази тема, имах мнение за вас, че си спазвате режимите и т.н. Чудех ви се дори... Но сега разбирам голата истина, вие не се спирате :lol:

Глупости! :mrgreen:
Има и такива, които не прегрешават (нали hatred :bowdowl: )!


allie 23rd June 2009 13:17

еее swe3tynka, не са толкова страшни прегрешенията, аз по-скоро ги наричам храна за душата, то си трябва чат пат. Аз съм установила, че ако ми се съберат повече 'прегрешения" следващите 2 седмици свалям повече. Така се получи преди 1 месец, а не исках да свалям, но преядох с някакви вкусотийки и после даже нищо такова не ми се хапваше ..

blinblin 23rd June 2009 14:53

Половин(може и малко повече,беше почти разтопен) шоколад,обаче не се чувствам кой знае колко виновна.Сега ще карам велоергометъра вкъщи и довечера колело.А за вечеря ще има само таратор :)

Tinkerbell 23rd June 2009 14:58

Моите прегрешения се свеждат до някоя чаша бира късно вечер.Иначе тези дни мога да се похваля,че успешно устисквам и не се тъпча с каквото ми попадне,само защото съм озверяла :)
Любопитна съм кога окончателно ще "скъсам синджира" :girl_haha:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.