Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   носа след присаждането на хрущяли (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=14187)

surita 79 16th June 2014 09:13

носа след присаждането на хрущяли
 
здравейте,искам да попитам някой запознат с присадени хрущяли наместват ли се след време.Според доктора ми били слягали след време,дали е така?Имам двустранни spreader graft присадки,но от лявата ми страна стои доста по надигнато ,отколкото от дясно :(

titi1 16th June 2014 09:38

от къде е взет материала и кой ти направи операцията?

surita 79 16th June 2014 10:23

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 799715)
от къде е взет материала и кой ти направи операцията?

от носа ми са взети,др.Дилбер ми я прави

titi1 16th June 2014 10:54

аз не съм чувала случай да трябва да се чака да улегне присадката, но пък Дилбер е много добър специалист, така че незнам...
Колко ти каза, че трябва да се изчака?

surita 79 16th June 2014 11:14

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 799725)
аз не съм чувала случай да трябва да се чака да улегне присадката, но пък Дилбер е много добър специалист, така че незнам...
Колко ти каза, че трябва да се изчака?

И на мен ми е странно,как така щяла да слегне :)дано е прав.За изчакването каза 9 месеца може и година незнам дали зависи от това ,че съм доста дебелокожа.Незнам но колкото повече спадат отоците ,виждам че нещо не е както трябва :(а доктора казва всичко е наред.Незнам много съм объркана

titi1 16th June 2014 11:32

това е доста време, 9 месеца.
Удобно ли е да ми пратиш снимки на Лс

surita 79 16th June 2014 13:25

3Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 799728)
това е доста време, 9 месеца.
Удобно ли е да ми пратиш снимки на Лс

Да доста е наистина,затова и аз съм притеснена.Качвам снимки тук ,защото не знам как става на лични:)Носа ми вчера направи 4 месеца.На последната най много се вижда това за което говоря,на лявата ми страна

titi1 16th June 2014 13:37

Твое ляво, където ноздричката е леко хлътнала, това ли е?
Иначе много сладко носленце е станало!

Pufpaf 16th June 2014 13:40

Добре, че каза инак никога нямаше да разбера за това леко изпъкване, даже нямаше да ти се вглеждам детайлно в носа, което е показателно, че ти стои много добре.
На теб очите са ти постоянно в тази част и другите хора това няма как да го забележат, но дали ще спадне и ние няма как да знаем.

titi1 16th June 2014 13:42

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 799731)
Добре, че каза инак никога нямаше да разбера за това леко изпъкване, даже нямаше да ти се вглеждам детайлно в носа, което е показателно, че ти стои много добре.
На теб очите са ти постоянно в тази част и другите хора това няма как да го забележат, но дали ще спадне и ние няма как да знаем.

Подкрепям!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.