Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ - МОЛЯ ЗА МНЕНИЯ! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=14403)

magim 24th January 2015 11:38

НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ - МОЛЯ ЗА МНЕНИЯ!
 
Здравейте,
започвам поредната тема с поредното име за ринопластика. Мнения?

ds21 7th February 2015 11:26

Да и аз търся за него някакви нови мнения. Моля ви,който се е оперирал в близките 1-2 години при него,да сподели....

vesi3 2nd April 2015 12:11

Здравейте, за първи път пиша във форум. Главно защото и аз като вас не намирах нито положителна, нито отрицателна информация за него. За това ще разкажа протичането на моята ринопластика при д-р Николай Георгиев. Аз съм с извършена ринопластика при него на няма и месец и вече имам същата гърбица като преди. Чувствам се меко казано ужасно и много зле. Не знам какво ще правя. Носа не е заздравял и изглежда ужасно. Струваше ми много скъпо и не си струва за този резултат. Имам чувството че носа ми пари и гори, имам голям дискомфорт. Изглежда имам възпаление, което се подува на мястото на гърбицата. Но според лекаря всичко е наред. Това е към днешна дата.

vesi3 2nd April 2015 13:37

ринопластика при д-р Николай Георгиев
 
Здравейте, за първи път пиша във форум. Главно защото и аз като вас не намирах нито положителна, нито отрицателна информация за него. За това ще разкажа протичането на моята ринопластика при д-р Николай Георгиев. Аз съм с извършена ринопластика при него на няма и месец и вече имам същата гърбица като преди. Чувствам се меко казано ужасно и много зле. Не знам какво ще правя. Носа не е заздравял и изглежда ужасно. Струваше ми много скъпо и не си струва за този резултат. Имам чувството че носа ми пари и гори, имам голям дискомфорт. Изглежда имам възпаление, което се подува на мястото на гърбицата. Но според лекаря всичко е наред. Това е към днешна дата.

Beauty_on_Duty 2nd April 2015 13:38

Нормално е да чувстваш дискомфорт, както и да имаш най-голям оток там където е отнет най-много материал. С други думи, ако си имала гърбичка, точно на нейно място ще си най-подута, което ще маскира реалния резултат от операцията. Прекалено е рано да се притесняваш за резултата, изчакай. Паренето обаче е не е добър признак, затова те съветвам да се обърнеш към хирурга. Първо си измери температурата, ако имаш такава, можеш да потърсиш и второ мнение. Аз съм с две ринопластики, от личен опит мога да кажа че изтръпването, болката, несиметричните отоци са нормални, но парене....................лично мен ме притеснява.

vesi3 2nd April 2015 19:21

Благодаря за успокоението. Дано да си права. Там кедето ми е подуто на мястото на гърбицата първо си мислех че е подкожна малка пъпка, но сега вече е нещо ръбесто и стърчи т.е то надува и носа и изглежда все едно, че имам пак гърбица. Ако това нещо го нямаше... Щеше да е по добре.

mravcho 27th November 2015 19:19

Привет
 
Аз съм с ринопластика, и съм супер недоволен. Носът ми е леко деформиран(изкривен), не е симетричен, гърбицата я няма, но има хрущял(топче) на нейното място, та се питам кое е по-грозно. Супер нескопосана работа за много пари.... Ако знаех какво ще направи, никога не бих отишъл. Подлъгах се по високата цена, която обаче се оказа грешен критерий за качество...
Сега трябва да оправям щетите, но не знам при кой лекар, но май няма да е в Бг..

vesi3 27th November 2015 19:54

За парите, които платих очахвах доста повече. Според хирурга носът ми изглежда перфектно....без да са ми оперирали ноздрите, сега едната ми е малко по различна от другата, на мястото на гърбицата имам нещо като подутина и върха на носа от единия край ми е като хлътнал....

mravcho 27th November 2015 20:35

Цитирай:

Първоначално написано от vesi3 (Публикация 807169)
За парите, които платих очахвах доста повече. Според хирурга носът ми изглежда перфектно....без да са ми оперирали ноздрите, сега едната ми е малко по различна от другата, на мястото на гърбицата имам нещо като подутина и върха на носа от единия край ми е като хлътнал....

С подобни оплаквания.... Явно толкова си може...

shape93 6th January 2016 16:35

Колко са ви стрували операциите, ако не е тайна.Защото сега гледам в сайта му и пише 1850-3500 EВРО :O :O :O. Тоя явно си мисли, че работи в Маями.В Турция ринопластиките са горе-долу по толкова.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.