Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Мтелска одисея (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12083)

Мария Василева 13th July 2011 01:11

Цитирай:

Първоначално написано от barrуwhite (Публикация 747546)
бил съм малко рязък сутринта, извинявам се на Мария за тона на коментара..

Туй ша да е било след като си сънувал, че тр`яя ставаш. :D

Цитирай:

Първоначално написано от emiko (Публикация 747532)
Вече всеки може да прекрати срочния си договор с едномесечно предизвестие, а и отпадна варианта да ти го подновяват автоматично без твоето изрично съгласие......което за да се случи, и моя милост има една милоинна заслуга за това (така поне си мисля:)), вместо да се жалвам в разни статиики (опс, май не съм достатъчно известна :lol: ) си ги атакувах с регулярни писъмца....и макар и бавно, воала :) :) :)

Но.....важното е одисея да има :-| статии да се пишат, социалните мрежи да просперират... аз пък искам глобулска илиада :bowdowl:

Вече да.. Еми, аз много уважавам отстояването на гражданска позиция. Малко като бели птички са такива `ора, ама е добре, че ги има все пак. :)
И ето - у нашия форум се пише за това, ;) а журналистите - и те тр`яя ляб да ядът. А ти пиши твоята илиада!

galina.gor 14th July 2011 09:15

Цитирай:

Първоначално написано от barrуwhite (Публикация 748138)
галина, що така на мтел офертата за мобилен интернет за PC е толкова дървена, майна?


Па знам ли бе, barrуwhite що ти се струва дървена офертата за мобилен интернет, за мен лично луповете винаги са намазвали от офертите и плановете, те си преценят дали са дървени или железни...

barrуwhite 15th July 2011 09:48

40 лева на месец е направо железна цена :1252:

Sunny Girl 15th July 2011 16:41

Аферим
 
Оксана е права. Съгласна съм с нея. кво толкоз кат са се забавили фактурите, кат се бавят и ти после ще им забавиш плащането и туй то. Всеки си знае колко плаща всеки месец и не му пречи да си заделя същите пари за следващия. Ние така правим за всички сметки, не само за тела, но и за тока и водата... Сега като си изчистихме всички задължения към Мтелу участваме в лятната томбола. И ние кат едни достойни байганьовски наследници се надяваме да ударим кьоравото барем един нетбук от седмичните награди или таблет Блекбъри Сторм, нема да ги върна, даже добре ше ми додат :)) Сега ме накефиха, че са пуснали специално за хора с увреден слух мобилен план с включени безплатни минути за видео разговори, гласови обаждания, смс-и и др. екстри...

brooklyn 1st August 2011 15:21

Sunny Girl успех на лятната томбола, кога се теглят печелившите?Или вече се изтеглиха?
Аз имам loop - ска карта и сега се надявам от там да изпадне нещо, ше теглят награди за рождения си ден http://www.monitor.bg/article?id=300895
Понякога е хубаво да с част от младежта, глезят ни много :P

galina.gor 2nd August 2011 11:25

аз доколкото разбрах май са удължили срока за аудитата, иначе вече си има доста печеливши нали има седмични тегления .

brooklyn 2nd August 2011 14:26

Мерси galina.gor , но колегите тъкмо коментираха, че днес са изтеглили печелившите за колите....да си ги карат със здраве дет се вика :), а аз продължавам да се надявам на лупската промоциика и аз барабар с децата да намажа нещо ;)

Decu 2nd August 2011 18:39

Тия награди са с парите на такива като мен с големи сметки....надписани, но върви докажи, че не е така, мога ли да помня с кой колко минути съм говорила..жалка история са Мтел

galina.gor 3rd August 2011 10:01

да си ги карат със здраве, не всички са късметлии ама кво да се прави...

Sunny Girl 10th August 2011 16:02

не знам какво е мнението на другите, все пак всеки си има приоритети и гледна точка, за мен е ясно едно, допуснаха този технически гаф да се случи, но е факт също, че постоянно се стараят да се реабилитират и да компенсират хората. Сега като свърши лятната томбола с аудитата, почна нова лятна игра по морето и в фейсбука. Непрекъснато инвестират в различни игри с награди, томболи, отстъпки и тн.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.