Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Неориентирана (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10185)

lexy_82 21st January 2010 14:09

Неориентирана
 
Здраевйте на всички в този форум.....Да си призная, не съм сигурна, че е редно да пиша, но все пак ме интересува и чуждо мнение. Да започна първо от заглавието на темата ми :"Неориентирана". То няма общо с това, което ме вълнува, просто не знаех къде да пусна темата, за това избрах точно това заглавие :lol: Ако администратора прецени, нека премести темата в раздела, в който трябва да бъде.
И сега по същество: Бях на 14, когато се "влюбих" в едно момче, което беше на 19. От тогава минаха 11 години. През цялото това време мислех за него.....Всъщност, ние дори не се познавахме : бяхме се виждали само от разстояние. Аз си мислех, че е някакво детско увлечение, но изглежда не е така. през тези 9 години аз намерих цялата информация за него, която ме интересуваше : къде живее, телефонния му номер и това, че не е женен. Писах му смс (бях на 14-15) и споделих за чувствата си, като съответно се представих коя съм..... Неговия отговор беше нещо от сорта: "Много мислих и разбрах, че трябва да променя нещо. продължавай в същия дух"...... Много много не ми стана ясно какво има предвид, но продължих с едни детински изпълнения, които явно го отблъснаха, пък и за него съм била хлапе.....в следващите 7-8 г. от време на време си пишехме смс-и, случайно се засичахме и се поздравявахме отдалеч с една скрита усмивка...През това време аз съм имала не една връзка с момчета. Разбрах, после разбрах, че и той е започнал връзка......И реших да оставя нещата както са си.... Докато един ден (преди около година) не получих смс от него с желание да се видим. Е, видяхме се, прекарахме си страхотно и така започнаха срещите ни : редки , но изпълнени с много страст. И тук идва притеснението ми .... :roll: Той е на 31, аз на 25. Виждаме се веднъж в седмицата, тъй като уча, работя и живея в СФ. Моментите, когато сме заедно са най-прекрасните, той се държи с мен все едно съм някаква кристална топка, която не трябва да се чупи..... Гледам го и си мисля, че е прекрасен. Но.....освен тези жестове, които пказват чувства, той не говори за тях... не ми споделя , дори не сме коментирали изминалите 9 г. .....Дори сега не знам какво ви питам и какви отговори искам да получа...просто ви моля за коментар :) Може би написаното от мен в момента няма никакъв смисъл, нодори няма да го чета, преди да го изпратя :)

Renkata 21st January 2010 14:13

На мен ми звучи като заявка за една сбъдната мечта :) Дано да е красиво, дано да е неразочароващо. Дано...:)

lexy_82 21st January 2010 14:22

Цитирай:

Първоначално написано от Renkata
На мен ми звучи като заявка за една сбъдната мечта :) Дано да е красиво, дано да е неразочароващо. Дано...:)

Това наистина е една сбъдната мечта...Но точно това ме плаши....И аз съм си мислила хиляди пъти, че не спирам да го искам просто защото "го нямам", но се оказа решка...

Renkata 21st January 2010 14:29

Пожелавам ти да имаш смелостта да го изживееш :)

Мария Василева 21st January 2010 15:54

Re: Неориентирана
 
Цитирай:

Първоначално написано от lexy_82
И сега по същество: Бях на 14, когато се "влюбих" в едно момче, което беше на 19. От тогава минаха 11 години. През цялото това време мислех за него.....Всъщност, ние дори не се познавахме : бяхме се виждали само от разстояние. Аз си мислех, че е някакво детско увлечение, но изглежда не е така. през тези 9 години

"9 години" по грешка ли го написа или с нещо по-различен този период от 11-те?

Цитирай:

Първоначално написано от lexy_82
Но.....освен тези жестове, които пказват чувства, той не говори за тях... не ми споделя , дори не сме коментирали изминалите 9 г. ....

Нормално поведение ми се струва за повечето мъже. :) Просто избягват яко разговор на тема "чуФства". :2045: Може би и защото са малко по-странни обстоятелствата при вас и той не знае още. :2016:
Може да има някакво неудобство или знам ли.
Не го пришпорвай. Наслаждавай се, пък може и да бликне момента на споделяне. По малко. То ще си покаже. И не бързай. Ние жените сме по-склонни да си изразяваме чувствата и мислите, :) по-лесно споделяме...

lexy_82 21st January 2010 16:23

Мария, благодаря и за твоя отговор....Да, 9 години го написах по грешка :) Всъщност се познаваме от 11, но от година и няколко месеца се виждаме....т.е. 9 г. и малко не сме се виждали, не сме се докосвали и т.н.

emiko 21st January 2010 16:42

Освен, че темата е неориентирана, ти самата също. Но в това няма нищо страшно :wink:
Който си мисли, че е ориентиран, особено в любовта, всъщност е най-неориентиран.
Не си задавай въпроси, наслаждавай се на всеки миг, времето само ще покаже дали там накъдето си тръгнала е твоята посока!
Ти нищо не питаш, аз нищо не ти отговарям, само си споделяме:D

lexy_82 21st January 2010 17:05

Ох, супер :) Мислех си, че ще ме нападате :) Много сте милички...И ДА, и в любовта съм неориентирана...

valeto 21st January 2010 17:10

Цитирай:

Първоначално написано от emiko
Не си задавай въпроси, наслаждавай се на всеки миг, времето само ще покаже дали там накъде си тръгнала е твоята посока!

Ахам, подкрепям :1246:

emiko 21st January 2010 17:23

Няма за какво да те нападаме...
Добре дошла във форума, тук има и приятни хора :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.