Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

ai6erasimova 23rd November 2013 14:07

2Прикачено(и)
ka4vam snımkı na edna moya poznata za ınteresuvastıte za rınoplastıkata predı operasıya ı sled opersasıya ako ımate vıprosı moje da mı pısıte po vsyako vreme

Мечта 23rd November 2013 15:13

ai6erasimova, при положение че е премахната леката гърбица и е направена извивка, работено ли е с върха на носа?
Защото си представям, че ако не се скъси и връхчето, то ще щръкне на фона на останалите корекции. Или не съм права?

Pufpaf 23rd November 2013 15:30

Това си е абсолютно индивидуално, при някой няма нужда да се пипа върха. Момичето от по горната снимка мисля е точно такъв случай. Много добра промяна се е получила при това момиче, една извивка вместо гърбица и каква разлика във визията и излъчването само ! Сега е много по сладичка така, много ми харесва тази промяна, д-р Дилбер има голям усет за естетика !

ai6erasimova 24th November 2013 09:58

Da i virha na nosa e napraveno to mn zavisi i kak e oformen vrih4eto na nosa toy pravi taka 4e

ai6erasimova 24th November 2013 10:00

Spored zavisi kakvo ste hodi na liseto na siotvetniya pasiyent za vseki e individualno pravi razli4ni modeli

Elly Stefanov 25th November 2013 11:40

Как сте, хора, нови оперирани има ли? :)

ПуфПаф, ти събра ли пари и смелост да се оперираш :)

От моето рино минаха 5 месеца, носа ми продължава сутрин да е малко по-топчест и вечер си е спаднал, стана просто супер! Искам да кажа, че и на Нелито носа е супер, просто Дилбер се е справил перфектно.

Успех на всички, на които им предстоят операции!

Pufpaf 25th November 2013 14:50

Много положителна енергия има в теб Ели, дано има повече такива хора :angel:
Хубаво е да видиш щастливи хора, дано всички имат като твоите резултати ! При мен нещата не са свързани само с пари, макар и да са си основен фактор има и още други. Носът ми е в списъка да, но преди него има доста други неща които трябва да постигна.

Все пак при мен всичко стана спонтанно, аз не съм го мислил този нос преди и щом децата не се плашат като ме видят, значи не е толкова зле положението :2023:
За страх едва ли може да се говори, но няма да скрия, че бих изпитвал такова нещо ако ще трябва да се оперирам в България. Страх най вече от неуспеха, защото физическата болката не ме притеснява и да има такава.

Не съм сигурен, но ако не се лъжа има доста други българи които са се оперирали в Турция, при тези хирурзи които коментираме тук, но не всички хора искат да споделят информация, а вярвам, че доста от тях са чели темата.

Ако някой от тях чете тези редове, нека сподели дори и да не покаже снимка, просто да сподели дали е доволен от резултата !

Elly Stefanov 25th November 2013 17:11

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 794548)

Ако някой от тях чете тези редове, нека сподели дори и да не покаже снимка, просто да сподели дали е доволен от резултата !

Абсолютно подкрепям това, пишете, хора, знаете и вие самите като сте търсели информация и снимки колко е трудно и през какви мисли преминава човек. Затова споделяйте, да улесним с опита си тези след нас.

Рими, при теб как е мила, ти имаше някакви въпроси към Авшар, какво стана с твоя нос?

Мечта 25th November 2013 19:02

Ели, как ти понася носа студовете? Чувала съм, че хората с рино се оплакват от лека болка в студено време. Защото е чупено, а в студено чупеното боляло.

Аз днес споделих с моята колежка за плановете ми и тя естествено остана втрещена.
Но както по-рано някой беше писал тук - на хората не им пречи носа ти, защото са свикнали да виждат сърцето ти.

ai6erasimova 25th November 2013 22:15

Zdr kak sme ako imate viprosi pitayte mene as rabotya s tyah i moga da vi dam po dobri siveti az vijdam vsi4ki rezultati nay dobre predi operasiya po vreme na operasiya i sled operasiya vsi4ko vijdam edna operasiyona sestra nay dobre moje da vi kaje vinagi istinata


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.