Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Как ви възприемат околните? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12249)

lily.ana 26th February 2013 20:34

А Луки днес ме изненадва (приятно) с Ентелект и мъдрост... нищо, че е кофти шефьорин :girl_haha:

Нелка 26th February 2013 21:17

Обичам вииии!!!!
(дори Митю е в тва число! )

ЛИСКУ 26th February 2013 21:33

Лил, не може да се каже, че съм си развилняла мъдростта.;-) Просто има някои извечни истини и обстоятелства и колкото и да се опитваме да се надхитрим един друг , само си докарваме още по-голяма беля.
Та забравих какво исках да кажа, де. Пих вече вино и ми се размъти..:-)
Я кажи токчетата пречат ли на шофирлъка? И друг въпрос - как разбираш кога точно да завъртиш волана когато паркираш успоредно между 2 коли в тясно пространство? Т.е. кога е най-точният момент за завъртане на волана? :-)

lily.ana 26th February 2013 21:39

На мен токчетата не ми пречат. Завъртането на волана трябва да го усетиш. Ако не си подходила правилно към заветното тясно мЕсто за паркиране, колкото и да въртиш няма да влезеш. Найш ква кола ти трябва Лъкета? Сега има такива дет паркирВат сами.... дигаш крака и ръце и си щракаш :girl_haha:

резервна модераторка 26th February 2013 21:44

Нелката силно ми напомня за една млада певкиня, слабо известна сред днешната поп-публика, но с вълшебен глас. Плюс това се пада и нещо като булка на легендарния Ritchie Blackmore.
Най-жестокият ми пропуск е, че не си направих снимка с тази необичайна двойка.:(. Мацката беше много любезна, а Ричи- темерут, както всички добре знаем.Ех, спомени..

ЛИСКУ 26th February 2013 21:48

Аз обичам да ми е трудно ;-) Нарочно държах колата да не е автоматик. :girl_haha:
Веднъж го направих това паркиране между 2 коли на тясно и цял ден сияех от щастие и гордост. Ама май стана на магия...:girl_haha:
И не прекалявам с токчетата. И аз мисля, че не пречат. Особено когато не са кокили, каквито и без това не слагам ;-)
Но определено да имаш силикон върши работа, дори когато сгафиш на пътя. Веднъж ми се случи и ме спря едно момче. Уж с нагласата да ме бие, но като ми видя силкона и се смили момчето, даже се усмихна. Само заради това си сърува понякога силиконЪТ! :-) Та се разбрахме културно и мирно и без чукове по главата.

eliii 26th February 2013 21:53

и руса като те е видял,и краййй,предал се е..:))

lily.ana 26th February 2013 21:54

Цитирай:

Първоначално написано от LUCKY* (Публикация 783157)
но като ми видя силкона и се смили момчето,


ма ти му го показа силикона ли или как? :lol: (емот и аз съм на вино)

ЛИСКУ 26th February 2013 21:58

Не ве!..Бях с поло-блуза :girl_haha: Изяснявахме се на пътя, насред кръговото, нищо друго не е имало :-)

eliii 26th February 2013 22:01

оставила си го на въображението му :)) щом и кръстовището не му е правило впечатление.Лъке,ти нЕма да закъсаш...:girl_haha:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.