Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Savi 24th September 2013 09:30

Определено хубаво носле е станало,Гери :) Носи си го със здраве!

titi1 24th September 2013 11:06

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 792708)
Гери чудесен резултат, само си оправи веждите :)


Уонт, знаех си, че ще го кажеш:D

Pufpaf 24th September 2013 15:23

Want защо спря да пишеш, ти си толкова колоритна личност и форума не е същият без теб ?!
Хората не знаят някои неща, които аз знам за теб от сигурен източник и това е, че си човек с много голямо сърце и доброта ! :2043:
Дано хората разбират забележките ти, като градивна критика, което си е точно така и дано не си мислят, че го правиш с друга цел ! Другите може да не знаят, но аз знам и за това го споделям. В реалният живот си остани такава каквато си, а тука не е толкова важно ;-)

geri 89 24th September 2013 17:38

Сега и травестит станах...Аз за хубаво ги пуснах тея снимки ,но явно беше грешка...Мисля 4е приклу4их ве4е с този форум!

Elly Stefanov 24th September 2013 18:25

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 792717)
Want защо спря да пишеш, ти си толкова колоритна личност и форума не е същият без теб ?!
Хората не знаят някои неща, които аз знам за теб от сигурен източник и това е, че си човек с много голямо сърце и доброта ! :2043:
Дано хората разбират забележките ти, като градивна критика, което си е точно така и дано не си мислят, че го правиш с друга цел ! Другите може да не знаят, но аз знам и за това го споделям. В реалният живот си остани такава каквато си, а тука не е толкова важно ;-)

Аз не съм много съгласна, против съм скрит зад псевдоним да си толкова директен към хора, кото не познаваш и не знаеш как ще реагират на забележките ти. Ето - Гери се разсърди и си махна снимките, които биха били много полезни за търсещите информация. В друга тема и друго момиче си махна снимките след коментари на Уант. Уант, може да си супер човек, не те познавам, но според мен не е правилно да се изказваш така за хора, особено като не знаеш как ще бъде прието.

Гери, моля те, върни си снимките, много искам да те видя, сигурна съм, че и много други хора ще го оценят :)

ai6erasimova 24th September 2013 18:38

Zdr priyateli samo bez obidi misla 4e vsi4ki ste strahotniiiii

Pufpaf 24th September 2013 19:12

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 792721)
Аз не съм много съгласна, против съм скрит зад псевдоним да си толкова директен към хора, кото не познаваш и не знаеш как ще реагират на забележките ти. Ето - Гери се разсърди и си махна снимките, които биха били много полезни за търсещите информация. В друга тема и друго момиче си махна снимките след коментари на Уант. Уант, може да си супер човек, не те познавам, но според мен не е правилно да се изказваш така за хора, особено като не знаеш как ще бъде прието.

Гери, моля те, върни си снимките, много искам да те видя, сигурна съм, че и много други хора ще го оценят :)

Стана голямо недоразумение и даже, аз трябваше да си редактирам моят коментар, но аз сега го обясних на който трябва. Пиша си коментара и тъй като имах прекъсване и го довърших по късно и като го пуснах видях, редакцията на Want и добавената снимка на травестита. Абсолютно не го оправдавам това, за веждите е ок, но какво да направя всеки сам си решава какво да пише.

Аз сега много съжалявам, че Гери си изтри снимките, защото бяха много ценни за всеки, който се интересува от турските хирурзи и от снимките може да види реален резултат. Инак за Want знам, че не лош човек и си стоя зад думите си, но за начина и на изразяване във формите, аз също не го одобрявам, но всеки човек си има различен подход, всеки сам си преценява как да се държи и да общува.

Съжалявам много, че така се получи, много малко хора споделят свои снимки и аз не веднъж съм казвал, че изпитвам респект, към такива хора, който си показват снимки дори от още от болницата, още преди да са се възстановили !

Мечта 25th September 2013 21:52

geri 89, не те познавам, но нослето е прекрасно и ти отива. Носи си го със здраве!Снимките ти ми бяха много полезни. Благодаря ти.
Вежди не гледам и не ме вълнуват, особено пък в тема за ринопластика.

rimi 26th September 2013 16:00

Здравейте, отново от мен.Имах проблеми с интернета,цял месец бях бях без връзка и не можех да ви чета, Сега вече съм на линия отново дори ми липсвахте. Моя нос има страхотно подобрение, май доктора ще се окаже прав че нямам причини за притеснения. Много четох и стигнах до заключението, че на това място точно кожата е загубила съединителната си тъкан отдолу заради голямата дупка с която бях цяла година след Енчев. Скоро ще пусна и снимки. Честито на всички с новите нослета, другите по старите всички са станали страхотни да живеят нашите турски доктори

Nose 26th September 2013 18:14

Rimi, толкова се радвам,че нещата вървят към подобрение! Дано бъдеш много много доволна занапред!

Гери,аз видях снимките и смятам,че нослето е станало много добре!Още обаче имаш отток,личи си. За другото няма да коментирам... Мечта е абсолютно права - това е тема за ринопластика.И е абсурдно да се коментира кой на кого му харесват нечии вежди,очи,на кого прилича итн. Най-малкото не е етично,а и вкусове разни..Мое мнение...

Та,моята ринопластика при Дилбер не се състоя ,за мое голямо съжаление :( Изникна ми инцидентно друг здравословен проблем,несъвместим с операцията на този етап.Надявам се много скоро да се разреши и да мога да се оперирам. А Айше е прекрасна,благодаря й за отзивчивостта! :1219: Айше,чакайте ме:) !!!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.