Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Женски Фитнес (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Аква аеробика Варна (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6659)

Rusalka 4th June 2008 10:42

еМ ДжИ, къде ходиш сега?

rogi 4th June 2008 11:10

По отношение на груповите занятия в басейна дори и един човек да има пак има занятие но трябва да се обадиш че си затова.Аз снощи бях сама и си тренирахме с трениора двмата,беше интересно :D .
По отношение на цената на картата,аз си я купих когато имаше месец май намамление,излиза наистина 1800лв,това момичета наистина е основния ми стимул да ходя редовно.

еМ ДжИ 4th June 2008 13:19

Цитирай:

Първоначално написано от Rusalka
еМ ДжИ, къде ходиш сега?

Ходя на фитнес на Чаталджа. А и на плуване ми се ще да ходя, но не се сещам къде...?

Celine 4th June 2008 15:12

Цитирай:

Първоначално написано от rogi
Аз снощи бях сама и си тренирахме с трениора двмата,беше интересно :D

:oops: ама треньора мъж ли е ? Готин ли е ?
Ето още един стимул да се посещават занятията. :2035:
:1228:

Rusalka 4th June 2008 17:15

Цитирай:

Първоначално написано от еМ ДжИ
Цитирай:

Първоначално написано от Rusalka
еМ ДжИ, къде ходиш сега?

Ходя на фитнес на Чаталджа. А и на плуване ми се ще да ходя, но не се сещам къде...?

Там, колко е сега картата, че напоследък се нервя на инструкторката, в който ходя сега.
Вчера, отивам аз и понеже има много желаещи, а уредите са малко, по средата на тренировката ми ме пита "ти преключваш нали?". Така се ядосах, та затова мисля да сменям фитнес залата.

еМ ДжИ 4th June 2008 23:26

Да не ходиш във фитнеса в Палах? Коя ти е треньорката?
А иначе аз оня ден си купих карта - 32лв за 12 тренировки.

Rusalka 5th June 2008 08:47

Не, ходя в една новооткрита фитнес зала-new face. Там палащам 30лв., неограничен брой посещения, но аз така или иначе си ходя 3 пъти седмично. Изчаквам само да ми свърши картата и се записвам на чаталджа :wink:

rogi 5th June 2008 09:31

Ами има трима трниори-двама мъже и една жена.Всичките са много готини,за мъжете да не говорим :D .На мен повече ми е зяпането по тях,ама :D .
По отношение на цената на картата мисля че е към 1800-1900 лв,но с течение на времето се вдигат цените,защото по този начин (така ми обясниха)ограничават притока от хора.ЦЕлта е да няма блъсканица във фитнеса или на басейна.

Celine 5th June 2008 14:23

Цитирай:

Първоначално написано от rogi
Ами има трима трниори-двама мъже и една жена.Всичките са много готини,за мъжете да не говорим :D
По отношение на цената на картата мисля че е към 1800-1900 лв,но с течение на времето се вдигат цените,защото по този начин (така ми обясниха)ограничават притока от хора.ЦЕлта е да няма блъсканица във фитнеса или на басейна.

Намерих ги в сайта :girl_haha:
А има ли блъсканица по принцип :roll:

еМ ДжИ 5th June 2008 14:28

или да си изперат парите ....

Ами хайде, Русалчице, записвай се, че да се запознаем и да не ходя сама ;)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.