Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Премахване на татуировка (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9195)

Мариса 14th December 2009 03:13

Re: produkt za premahvane
 
Цитирай:

Първоначално написано от eovin85
има нов продукт за премахване на татуировки на компанията Rejuvi. Това е нехирургичен метод и без лазерен. Представлява субстанция близка до тази на боите за татуиране. Обикновено те са на основата на метални оксиди. Поради сходния си състав субстанцията се свързва с боята и я извлича на повърхността. Самата субстанция се вкарва под епидермиса с помощта на машинка за татуиране или за перманентен грим. Все още много малко хора искат да се премахнат татуировките, но смятам, че в бъдеще ще си проличат доста несполучливи такива и нормално хората да искат да ги премахнат. Това е едно ново решение, на проблема без белези и без болка, а и не е толкова скъпо.

КАЖИ КАК<КЪДЕ<КОЙ?

red_dogg 14th December 2009 19:47

Аз съм от Пловдив и моя кожен лекар премахва татуси с този крем Rejivu и ефекта е над 90%. Ако някой се интересува да пише.

Мариса 14th December 2009 20:04

Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Аз съм от Пловдив и моя кожен лекар премахва татуси с този крем Rejivu и ефекта е над 90%. Ако някой се интересува да пише.

Ако не е напълно няма смисъл да загрозявам и остава нещо.Помислих,че е напълно:(

red_dogg 14th December 2009 20:26

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Аз съм от Пловдив и моя кожен лекар премахва татуси с този крем Rejivu и ефекта е над 90%. Ако някой се интересува да пише.

Ако не е напълно няма смисъл да загрозявам и остава нещо.Помислих,че е напълно:(

Татуировкате при лазаерното премахване е от 40 до 60 %. При крема е над 90% ако е много голяма ако е малка е 100% но на мястото остава кадето е била татуировката цвета на кожата е по светъл

Мариса 14th December 2009 20:39

Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Аз съм от Пловдив и моя кожен лекар премахва татуси с този крем Rejivu и ефекта е над 90%. Ако някой се интересува да пише.

Ако не е напълно няма смисъл да загрозявам и остава нещо.Помислих,че е напълно:(

Татуировкате при лазаерното премахване е от 40 до 60 %. При крема е над 90% ако е много голяма ако е малка е 100% но на мястото остава кадето е била татуировката цвета на кожата е по светъл

Ясно,мерси за инфото.малката ще я махна.Но огромната пантера на гърба ми е за цял живот,докат не измислят нещо по-добро.неискам гърба ми да заприлича на и аз незнам на какво,по светла кожа в тази живоотинска форма :twisted:

red_dogg 14th December 2009 21:42

Еми то може то за тва са го измислили по принцип. Да е избелеш колкото можеш и после да направиш друга върху нея :P

Мариса 15th December 2009 06:52

Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Еми то може то за тва са го измислили по принцип. Да е избелеш колкото можеш и после да направиш друга върху нея :P


Неискам нищо по тялото си вече,ако трябва кожата ще си сменя...

red_dogg 15th December 2009 12:34

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Еми то може то за тва са го измислили по принцип. Да е избелеш колкото можеш и после да направиш друга върху нея :P


Неискам нищо по тялото си вече,ако трябва кожата ще си сменя...

Няма как да стане :D ако татуировките ти са големи или те остават, нова правиш върху нея след като си е третирала или белег. А ако са ти малкия няма да ги има :cool:

aliz 16th December 2009 18:26

Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Аз съм от Пловдив и моя кожен лекар премахва татуси с този крем Rejivu и ефекта е над 90%. Ако някой се интересува да пише.

Аз определено имам интерес, моля те, дай ми кординати на лекаря, ако може? :)

red_dogg 16th December 2009 19:40

Цитирай:

Първоначално написано от aliz
Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Аз съм от Пловдив и моя кожен лекар премахва татуси с този крем Rejivu и ефекта е над 90%. Ако някой се интересува да пише.

Аз определено имам интерес, моля те, дай ми кординати на лекаря, ако може? :)

Преди да ти дам искам да ти кажа че цената на квадратен сантиметър е 30 лева. Направи си сметка и ако решиш пиша пак ще ти дам gsm :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.