Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Премахване на татуировка (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9195)

Blondie 15th July 2009 09:18

Премахване на татуировка
 
Имам татуировка, правена преди 15 години и с времето местоположението се измести :) бих искала да я премахна, хубавото е,че не е голяма. Много ще съм благодарна на всички, които могат да споделят опит с премахването, мнение или просто ако са чували отзиви по темата :roll:

jolifille 15th July 2009 09:21

Мисля,че единствения начин е оперативно,трябва да потърсиш в търсачката,май имаше такава тема,.......ако не потърси в раздела за пластична хирургия :wink:

jolifille 15th July 2009 09:34

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8605

Прочети тук в тази тема и малко,НО все пак е посочен доктор,цена и метод на премахването,използвай търсачката :P

heavenkata 16th July 2009 19:08

Има едни спрейове, които не се внасят обаче м България, които почти премахват татуса. Бившия ми приятел е татуист и има за цеб да почне да ги внася, но само това знам. Много пари трябмат, пък и са скъпи. Разпитай в студиа разни.

Solver 16th July 2009 20:27

Лазерът е оптималното решение, но по-добре в чужбина.

Divinemouse 16th July 2009 22:10

Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Лазерът е оптималното решение, но по-добре в чужбина.

За лазера аз къде ли не разпитвах ,по добре не рискувай ставала набрана кожата..

Babri 16th July 2009 22:50

...И оставали грозни белези :?

eovin85 3rd August 2009 14:07

produkt za premahvane
 
има нов продукт за премахване на татуировки на компанията Rejuvi. Това е нехирургичен метод и без лазерен. Представлява субстанция близка до тази на боите за татуиране. Обикновено те са на основата на метални оксиди. Поради сходния си състав субстанцията се свързва с боята и я извлича на повърхността. Самата субстанция се вкарва под епидермиса с помощта на машинка за татуиране или за перманентен грим. Все още много малко хора искат да се премахнат татуировките, но смятам, че в бъдеще ще си проличат доста несполучливи такива и нормално хората да искат да ги премахнат. Това е едно ново решение, на проблема без белези и без болка, а и не е толкова скъпо.

Barbie_GurL 20th September 2009 14:56

Ето затова съм против тези " мръсотии " по тялото. Остават вечно. И загрозяват ужасно много. И дори да се премахне оперативно, никога не е качествено и винаги ще си личи, да не говорим какво става с кожата. Струва ли си да се подлагаш на такива неща. За временен татос може, но вечен... :dirty_dance:

heavenkata 21st September 2009 12:05

Въпрос на мнение, нали ? ТатУсите според мен не трябва да се правят за гъзария, а за да изразиш и увековечиш нещо върху себе си. Гледайте Татуировки в Маями по Дискавъри и ще разберете за какво говоря. :wink:

Мариса 14th December 2009 03:13

Re: produkt za premahvane
 
Цитирай:

Първоначално написано от eovin85
има нов продукт за премахване на татуировки на компанията Rejuvi. Това е нехирургичен метод и без лазерен. Представлява субстанция близка до тази на боите за татуиране. Обикновено те са на основата на метални оксиди. Поради сходния си състав субстанцията се свързва с боята и я извлича на повърхността. Самата субстанция се вкарва под епидермиса с помощта на машинка за татуиране или за перманентен грим. Все още много малко хора искат да се премахнат татуировките, но смятам, че в бъдеще ще си проличат доста несполучливи такива и нормално хората да искат да ги премахнат. Това е едно ново решение, на проблема без белези и без болка, а и не е толкова скъпо.

КАЖИ КАК<КЪДЕ<КОЙ?

red_dogg 14th December 2009 19:47

Аз съм от Пловдив и моя кожен лекар премахва татуси с този крем Rejivu и ефекта е над 90%. Ако някой се интересува да пише.

Мариса 14th December 2009 20:04

Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Аз съм от Пловдив и моя кожен лекар премахва татуси с този крем Rejivu и ефекта е над 90%. Ако някой се интересува да пише.

Ако не е напълно няма смисъл да загрозявам и остава нещо.Помислих,че е напълно:(

red_dogg 14th December 2009 20:26

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Аз съм от Пловдив и моя кожен лекар премахва татуси с този крем Rejivu и ефекта е над 90%. Ако някой се интересува да пише.

Ако не е напълно няма смисъл да загрозявам и остава нещо.Помислих,че е напълно:(

Татуировкате при лазаерното премахване е от 40 до 60 %. При крема е над 90% ако е много голяма ако е малка е 100% но на мястото остава кадето е била татуировката цвета на кожата е по светъл

Мариса 14th December 2009 20:39

Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Аз съм от Пловдив и моя кожен лекар премахва татуси с този крем Rejivu и ефекта е над 90%. Ако някой се интересува да пише.

Ако не е напълно няма смисъл да загрозявам и остава нещо.Помислих,че е напълно:(

Татуировкате при лазаерното премахване е от 40 до 60 %. При крема е над 90% ако е много голяма ако е малка е 100% но на мястото остава кадето е била татуировката цвета на кожата е по светъл

Ясно,мерси за инфото.малката ще я махна.Но огромната пантера на гърба ми е за цял живот,докат не измислят нещо по-добро.неискам гърба ми да заприлича на и аз незнам на какво,по светла кожа в тази живоотинска форма :twisted:

red_dogg 14th December 2009 21:42

Еми то може то за тва са го измислили по принцип. Да е избелеш колкото можеш и после да направиш друга върху нея :P

Мариса 15th December 2009 06:52

Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Еми то може то за тва са го измислили по принцип. Да е избелеш колкото можеш и после да направиш друга върху нея :P


Неискам нищо по тялото си вече,ако трябва кожата ще си сменя...

red_dogg 15th December 2009 12:34

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Еми то може то за тва са го измислили по принцип. Да е избелеш колкото можеш и после да направиш друга върху нея :P


Неискам нищо по тялото си вече,ако трябва кожата ще си сменя...

Няма как да стане :D ако татуировките ти са големи или те остават, нова правиш върху нея след като си е третирала или белег. А ако са ти малкия няма да ги има :cool:

aliz 16th December 2009 18:26

Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Аз съм от Пловдив и моя кожен лекар премахва татуси с този крем Rejivu и ефекта е над 90%. Ако някой се интересува да пише.

Аз определено имам интерес, моля те, дай ми кординати на лекаря, ако може? :)

red_dogg 16th December 2009 19:40

Цитирай:

Първоначално написано от aliz
Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Аз съм от Пловдив и моя кожен лекар премахва татуси с този крем Rejivu и ефекта е над 90%. Ако някой се интересува да пише.

Аз определено имам интерес, моля те, дай ми кординати на лекаря, ако може? :)

Преди да ти дам искам да ти кажа че цената на квадратен сантиметър е 30 лева. Направи си сметка и ако решиш пиша пак ще ти дам gsm :wink:

Armand 16th December 2009 19:43

марисабела, имаш ли модел на пантерата , която си си татуирала

Мариса 17th December 2009 06:11

Цитирай:

Първоначално написано от Armand
марисабела, имаш ли модел на пантерата , която си си татуирала

http://www.dance70.it/images/animali/pantera1.jpg

Krem_Mitko 28th April 2010 22:32

red_dogg, може ли да ми кажеш координатите на въпросния дерматолог от Пловдив, който премахва татуировки с REJUVI. :)

B_a_r_b_i_E 30th April 2010 18:27

Ето за това казвам, че татусите са годни. Защото след като се сложат, хората пишат тук да ги махат...

Мариса 13th May 2010 11:13

Цитирай:

Първоначално написано от B_a_r_b_i_E
Ето за това казвам, че татусите са годни. Защото след като се сложат, хората пишат тук да ги махат...

мда,всичко омръзва

mmoiri 4th October 2010 01:58

Цитирай:

Първоначално написано от red_dogg
Аз съм от Пловдив и моя кожен лекар премахва татуси с този крем Rejivu и ефекта е над 90%. Ако някой се интересува да пише.

може ли да дадеш координати на въпросния дерматолог от Пловдив, който премахва татуировки с REJUVI.

seadd 4th October 2010 18:22

аз също се интересувам от този кожен лекар тъй като искам да си махна една малка татуировка..може ли координати?

Мариса 4th October 2010 18:45

в софия няма ли,защото и аз искам да махна една малка на ханша

artannie 17th October 2010 23:00

Аз съм татуист правя и перманентен грим, разглеждам татуирането като изкуство и претендирам , че правя такова. За съжаление много "колеги" правят трайни белези вместо изкуство. Премахвам татуировки с Rejuvi tattoo remover. Студиото е в София, ако някой се интересува може да се обади на тел. 0884040081

Ivanova_HH 9th November 2010 17:14

Истината е в Q-switch Ruby лазера, след дълго проучване и опит в клиника Дерма Вита, наистина работи, пробвах, горещо го препоръчвам, не се занимавайте с глупави кремове и бабини деветини :)

Мариса 9th November 2010 18:18

Цитирай:

Първоначално написано от artannie
Аз съм татуист правя и перманентен грим, разглеждам татуирането като изкуство и претендирам , че правя такова. За съжаление много "колеги" правят трайни белези вместо изкуство. Премахвам татуировки с Rejuvi tattoo remover. Студиото е в София, ако някой се интересува може да се обади на тел. 0884040081

белег остава ли?

darksmooth 6th April 2015 15:12

2Прикачено(и)
Здравейте,

Аз съм от София и след безброй търсения в интернет и попадайки на най-различни методи, които са пълни бабини дивотий, се спрях на лазерното премахване. И то имаше защо! Имах кратък надпис на ръката, който в последствие реших че е пълна глупост и трябваше по един или друг начин да бъде премахнат. Ще прикача също така снимки за да видите как от няколко процедури, вече няма почти и следа от него ( все още е в процес на премахване. но резултата е просто страхотен).
Не остава никакъв белег и от 4-5 процедури почти нищо не е останало.
Консултацията беше безплатна а цените са им много добри. Лазера им е спецялно само за премахване на татуировки.

П.С - Намерих студиото по това клипче в интернет, което ще споделя с вас в случай, че го намерите за полезно. :)) ---- https://www.youtube.com/watch?v=YIoDypdyGNQ

Emilia79 20th April 2017 17:02

Премахване на татуировка
 
2Прикачено(и)
Много съм доволна,без никаква болка с 2 процедури постигнах желания резултат,препоръчвам го и на вас!
ДР.ДИМИТЪР ТОДОРОВ
Студиото му се намира на Евлоги Георгиев номер 29

galerist 26th April 2017 19:01

И какъв точно е желания резултат след премахване на татус, след като винаги остава следа???

LadyJuly 31st January 2019 16:49

За да не стане като с татуса на Ариана Гранде, преди това хубаво обмисляйте какво ще си "интегрирате" в кожата :) Особено, ако ще е надпис не на родния ви език.

А относно премахването на татуировките, принципът е, че боята се разбива с лазер на малки частици, за да може тялото дя я отхвърли. В зависимост от това какво оборудване се използва, колко е голям татусът и как е правен, може да се наложат няколко процедури до пълно премахване.

nanonini 4th July 2019 14:50

Когато реших да си махна татуировка, направена още в пубертета, изчетох всичко, което намерих в мрежата. Основното ми притеснение беше дали е безопасна процедура и дали е наистина ефикасна. Четох и питах предимно във Фейсбук групи. Няколко души ми препоръчаха https://incanto.center/ и след няколко процедури успях да махна татуса. Подгответе се обаче, че от първия път няма да стане. Зависи от качеството на мастилото, от това колко надълбоко е в кожата и тн.

stylish_i 13th July 2019 15:06

Да, така е. Трбяват няколко процедури за пълно премахване

prosperity^ 31st July 2019 10:06

И боли ли?

krasimirseo 5th February 2020 11:55

Няма голяма болка, но е добре да е правена от читави хора, погледни в Naturestetica

moon22 9th February 2020 18:54

Със сигурност ако ще си махаш татус трябва да вложиш малко повече пари, за да е качествено
акумулаторен ъглошлайф,scoliosis chiropractor,подарък за коледа,white noise machine


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.