Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 16th June 2013 11:56

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 789030)
Нели, наистина един говори по телефона, може и парти балони да има извън кадър :)

Дилбер да не присажда чувство за хумор? :)) повечето пряснооперирани реват на умряло.. все нещо тече/боли/щипи/виси.. само Ели се разплака от смях при вида на стафида в купа с вода.. При все, че преди 2 часа камьон те е газил :lol_crazy:

Elly Stefanov 16th June 2013 12:42

Ами аз много обичамда се шефувам и той като дойде вчера надвечер да ме види гледа, че ми тече кръв от носа иаз му обеснявам, че мие било смешно и разклатих навързаните като мъжки топки ръкавици с разстопен лед. Бяха много реалистични итой се засмя, взе да ми рисува мустаци на лепенката между устата и носа, а аз си направих очи на ръкавиците с лед, че като ми седят на лицето да изглежда, все едно съм с отворени очи :)

То добре, че ми понесе упойката, иначе хич нямаше а ми е смешна стафидата в купичката :)

Pufpaf 16th June 2013 13:13

:yako: :2055:

А ве какви са тея компоти вее, кви чорби, и за десерт ледени топки :lol_crazy:, ама то не е и смешно, тия хора ще ви уморят от глад :mrgreen:
Ама тва не е най добрата идея двама познати да са ви една стая, ще в паднат носовете от смях :mrgreen:

Ели ако ти е направил, като този нос от снимката, мога да кажа само едно - евала, аферим, машала, ашколсун ! :2004:
Пожелавам ти да е същият и да няма усложнения и да не забравите да си нащракате снимки за семейният албум с твоят приятел, е така както сте и двамата обинтовани на една снимка и в стаята и на вънка, идват ми идеи за много щури снимки, после ще има да им се смеете, а един ден и вашите деца :1207:

Към Нелка, няма ли един ден да ни зарадваш с някоя нова новина, че някои се е държал добре с теб, това твойто вече не знам дали е просто лош късмет или нещо друго, но вътрешно съм убеден, че с новият ти нос нещата ще си дойдат на мястото ! :2003:

Мариса 16th June 2013 13:54

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 789031)
Доктора да ме извини, че качвам без разрешение негова снимка, ама като това момиче ми направи носа

Уауууу,супер значи.Много се радвам и бързо възстановяване :*

Elly Stefanov 16th June 2013 14:31

Благодаря, хора, сега ми се запуши от изобилието кръв и секрети и не мога да спя!

Пуфпаф да уточня, гаджето ми е с мен придружител, а момчето, което щеше да идва да си оперира носа с мен се отказа миналата седмица

Elly Stefanov 16th June 2013 14:49

1Прикачено(и)
Да ви покажа въпросните ръкавици със лед, навсичко отгоре и окачени на една дъла марля.

Pufpaf 16th June 2013 15:02

Значи аз нещо не съм разбрал, както трябва, а тези ледени топки, бая големи за т...ци, по скоро ми мясат на сиски :lol_crazy:

Rabiosa 16th June 2013 15:42

1Прикачено(и)
Елиии, айде честито и от мен! Всичко мина, сега остана само да се радваш на резултата като му дойде времето. Нямам търпение да видя резултата, защото аз е таз ти казах, че съм сигурна, че ще се получи уникален резултат. Много поздрави на всички!
Като чета ме обхвана една носталгия към тези преживявания.
Да ви кажа, моят профилактичен преглед при Емре Илхан мина. Като го видях него, екипа и въобще кабинета му, ме връхлетяха страшни спомени....много беше странно. Наистина не вярвах, че най-накрая ще ми се махне този проблем от главата и се сетих как преди това треперих в този същия кабинет, страхувайки се от неизвестното. Като гледах момичетата, които чакаха за консултация, все едно видях себе си преди месец и половина. В кабинета имаше и много други за профилактичен преглед- разказваха си преживявания и окуражаваха предстоящите пациенти. Чак ми стана гадно, че не мога да си говоря с тях. Въпреки, че по една време едно момиче дойде и ме попита кога ме и била операцията- аз не я разбрах, но жената с мен ми превеждаше. Като разбра, че ми е била трета операция, лощо й стана. Както и да е....при мен всичко е супер. Като ме погледна лекаря, без да му казвам нищо, каза "Оооо от едната страна ти е по-подуто". Зарадвах се, че и той забеляза, защото никой друг освен мен не обръщаше внимание. Каза, че до трети месец ще се оправи...пита ме дали пуша...еми пуша...много...та щяло по-бавно да спадне тогава. Ето и снимката с доктора :1203:
Прикачен файл 708

Pufpaf 16th June 2013 16:25

Леле каква приказна красота, наистина човек, когато се харесва, той просто сияе и с тази страхотна коса и прическа :dizzy:

Не знам тези доктори колко трябва да са корави, като гледам снимките какви красиви жени оперират и не знам как не трепват, аз не бих могъл да режа и дялкам по такива лица, това тяхното е много трудна професия !

zara_6666 16th June 2013 17:23

Ели,честито!Пожелавам ти да е точно такъв какъвто искаш.Раби,видях тази снимка във феѝса и направо останах без дъх!Много си красива!:1203:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.