Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

gabura7 26th August 2016 07:01

Аз не съм получила епикризата, казаха ми че ще я пратят на имейл , но още я нямам, ще им пиша да напомня.
Lakme, антибиотика , който изписват е Зинат и се пие 2 седмици. Не мисля , че е добре да кърмиш след операцията, защото доста отрови се натрупват-упойки, вливания на обезболяващи, антибиотик...по-добре си съхрани кърма за тези 2 седмици и после пак продължи. Другото , което е не трябва да вдигаш нищо тежко 15 дни. Под тежко се има предвид и по-напълнена дамска чанта. Трябва да ти се помага, щом си с дете. На консултациите имаше дечица, според мен по-бързо влизат, но ти можеш да помолиш отсега Джансу да ти съединят 2те консултации в една, тъй като първата е малко безмислена, важна е 2та с фотошопа и подписването на документите и плащането. А защо ще го водиш на консултации детето, не можеш ли да го оставяш при роднините?
Днес ще си свалям лепенките

mitkui 26th August 2016 07:39

gabura7 , да вярно , че беше Зинат , но това което съм написал е подобен антибиотик .

Lakme 29 , точно така , бях с автомобил . Като изключим по-големите задръствания , нямах други проблеми с шофирането , разбира се ползвах навигация .
Ако отсядаш при Зюлейха , тя е на много комуникативно място , близо до главна пътна артерия в Истанбул . Обаче не си мисли , че ще можеш първите 5 дни след операцията да шофираш . Аз даже си мислех да ходя до болницата и после да се прибера от там с колата , ноо всъщност няма как да стане .

gabura7 26th August 2016 08:04

Mitkui , искам да те питам понеже и на теб ти беше външно кривнал носа и Илхан го е центрирал, след като махна лепенките беше ли ти подут и твърд отстрани към бузите под очите-където са костите на носа,не хрущялите (горната третина)? Защото на мен там ми е много широк, а като го пипна е твърд. А долната половина на носа ми е хубава. Когато носа се подува твърд ли става или мек? Защото аз си представях, че където отича, всъщност е мек.
Иначе, ако това горе спадне, носът ми е чудесен :) но сега е като аватарски нос:)

Coconut 26th August 2016 08:11

Какво работите и как успявате да си позволите операцията?
 
дали е така

mitkui 26th August 2016 08:42

Аз лично съм наркоразпространител .
Ахахаха , шегувам се , не мисля , че ще получиш смислени отговори .
Поздрави и успех .

anich4ka 26th August 2016 09:38

Привет на всички :)
Не се включвам много често,защото ми е досадно да пиша през телефона...
Mitkui, прав си, грехота е да изпускаш баровете лятото :)
Предполагам носът ти се променя ежедневно. Мен ме дразни,че още няма как да се изчисти добре отвътре, побърква ме :D
Междудругото на какъв език е епикризата? Силно се надявам да кажеш английски :D
Lakme29, аз лично не бих се чувствала ок на 100 км от Истанбул,постоянно да пътувам напред-назад, и особено след операцията,а още повече с дете. Просто 3-те неща са ми супер несъвместими. Защо така си решила,убягва ми логистичната идея...
Coconut, Mitkui има право-едва ли хората ще се впуснат в обеснения и конкретика кой как си изкарва парите,макар и с честен труд :)

Lakme 29 26th August 2016 10:24

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 809843)
Аз не съм получила епикризата, казаха ми че ще я пратят на имейл , но още я нямам, ще им пиша да напомня.
Lakme, антибиотика , който изписват е Зинат и се пие 2 седмици. Не мисля , че е добре да кърмиш след операцията, защото доста отрови се натрупват-упойки, вливания на обезболяващи, антибиотик...по-добре си съхрани кърма за тези 2 седмици и после пак продължи. Другото , което е не трябва да вдигаш нищо тежко 15 дни. Под тежко се има предвид и по-напълнена дамска чанта. Трябва да ти се помага, щом си с дете. На консултациите имаше дечица, според мен по-бързо влизат, но ти можеш да помолиш отсега Джансу да ти съединят 2те консултации в една, тъй като първата е малко безмислена, важна е 2та с фотошопа и подписването на документите и плащането. А защо ще го водиш на консултации детето, не можеш ли да го оставяш при роднините?
Днес ще си свалям лепенките

Със сигурност няма да го кърмя в дните след операцията, което не е голям проблем, защото бебчо ще бъде на 1,5 г. Иначе още имам колебания относно наемането на хотел, защото ще губим много време в път. Това, което ме спря да направя резервация е, че имам три консултации, а промеждутъка между последната консултация и операцията е 3 дни. Освен да помоля да съкратим консултациите на една, като същата се премести преди операцията. Така бих резервирала хотел. А бихте ли ми припомнили на втория ден от операцията ли се посещаваше кабинета? Иначе се бях спряла на апартаментите до болницата, мисля бяха около 70 евро на вечер. Зюлейха не ми е вариант, далече е, въпреки, че помощта й би била незаменима. И още един въпрос: коя е Джансу?
п.с. gabura - как е нослето,харесваш ли се? : )

IggyA 26th August 2016 11:17

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785657)
Мелфи как си харесва ли ти нослето нищо не си писала да не би да има проблем

Да :)

IggyA 26th August 2016 11:18

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 785681)
Рими , почивай си по-активно и много не се натоварвай поне 2 седмици. Не мисля че от многото ходене нещо може да ти се случи, но си пази кожата на нослето, защото е много чувствителна след рино .

Така е.

IggyA 26th August 2016 11:19

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 785694)
Рими, снимай се когато се чувстваш комфортно! Не се поддавай на нашия натиск! :-)
Почивай си. Сега е периода, в който носът ти ще се промена със всеки час. Нормално е.

Кога си в София?
Не спомена имаше ли болки? А тампоните не били като нашите, а някакви силиконови, през които може да се диша. Верно ли е?

Не, няма болки, добре е.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.