Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

yoube 29th July 2015 14:25

нямам много време да пиша тия дни, защото нямам интернет, но до края на седмицата съм на линия. Тия които ми писаха на лични ще им пратя снимки до неделя, нямам време да им отговарям сега и снимки не мога да пратя че съм от зала. Аз съм доволен като цяло, изправен е вече, не клони на дясно, дясната страна е много по стабилна и носа като цяло, преди направо ми бяха залепнали двете страни и говорих ,,носово,, Направо не ми се разбираше думите с повече ,,н,, или ,,м,, Беше ужас, сега е много по-добре. Носа е симетричен и малко по-голям (както го исках) като днес вече е 10 дни без лонгета и значително спадна големината и се изправя. Ако след свалянето на лонгетата бях доволен на 70 процента от външния вид вече са към 85 и се подобрява. Не е 100 процентова точност от двете страни, но минаха едва 2 седмици от операцията, ако се вгледаш виждаш малка неточност,но мисля това е от лонгетата която ми опираше от едната страна малко по-силно и е малко по-вдлъбната. На външен вид е бомба. Вътре също е много по-добре. Притеснява ме само горната част на носа отвътре която е все още силно подута и твърда, все още и конците стоят, но щели да паднат от самосебеси. Дишам по-добре след операцията, единствено ме приъеснява дали ще спадне от горната страна вътре, доста е твърд като го пипам, не се сещам как беше предния път. Защото е доста подут и двете страни са стиснати една до друга. До месец положението ще е друго. Като цяло се възстанових много бързо, никакви проблеми след упойката, дори кръв почти не ми тека. Страхотно отношение и в болницата, може да ги похваля. До 2 седмици ще мога да дам по-точна оценка, защото на мен ми е все пак трета ринопластика, възстановяването става значително по-бавно. Но дори да остане в това положение по лично мнение операцията ми минава за успешна, положението ми преди това беше плачевно. Не знам дали щеше да се справи по-добре Илхан, може и за добро да се объркаха нещата при него. Благодарности на едно момиче от тук която ме нави, тя си знае ;)

Мечта 1st August 2015 16:34

yoube, носът ти ще се подува на различни места още известно време. Колкото и грижлива превенция да си направил на отоците, такива ще има, макар и минимални. Дребните несъвършенства ще са още по-дребни след година. Подутините отвътре и упоритото втвърдяване на върха при мен се задържаха най-дълго, дори и към момента върхът ми е твърд, но това не ми пречи по никакъв начин за нищо. Дано при теб се движат по друг сценарий.
Аз съм много доволна от резултата след година при мен.Имам чувството за леко различно обоняние, в смисъл малко по-бавно сякаш идентифицирам миризмите, но не знам доколко съм обективна в тази си преценка.

KHALEESI 3rd August 2015 00:11

Някой има ли повече информация за Taskin Yucel?

yoube 3rd August 2015 16:21

ами да, преди 5 дни беше повече подут от едната страна, сега е съвсем другата, това ме успокоява че там (подутото) е значително по меко и го мисля за оток. Иначе и с върха е точно това, един ден е по подут отдясно, другия ден от лявата страна. Мисля че и проблема с подуването отвътре започна да се оправя, тия дни доста конци изпопадаха. Не очаквам резултат 100 процента, тия на които ми дадоха мейли виждат какво ми е бил носа преди това, най-точната му дума за описване е ,,силно деформиран,, Дори не приличаше на нос.

krisivi 13th September 2015 08:22

Операция при доктор Емре Илхан
 
Здравейте,
И аз смятам да се оперирам при доктор Илхан. Това ще е първата ми ринопластика и от доста време събирам куража да се подложа на такава операция. Бих искала да помоля да споделите с мен ако е удобно вашите впечатления от доктора и дали сте доволни от резултата. Също така бих искала да попитам дали освен посочената от него цена трябва да се заплати и за още нещо допълнително на място, за да го имам в предвид. Благодаря ви предварително

Maria -Maria 14th September 2015 13:13

Здравейте ,Krisivi ! Каква цена са Ви казали, мисля, че е включено всичко без упойката и едно общо изследване преди операцията. Аз също се интересувам как протича операцията при др.Емре Илхан. Дано има някой от оперираните при него, който все още влиза тук ,за ни каже повече.Надявам се ,че знаете вече ,че операциите при Илхан вървят около 1 година напред.

krisivi 14th September 2015 19:46

Здравей Мария, да моята дата е през септември 2016, цената, която ми дадоха е 12 хиляди турски лири. Всичко поне до колкото аз разбрах е включено в цената включително и за престоя на придружителя в самата болница.

dessi_999 15th September 2015 09:49

Здравейте.Нова съм във форума и искам да попитам има ли някой наскоро опериран при Доктор АВШАР и ако може малко повече информация да ми даде за метода на опериране,колко време трябва да остана в Турция,за колко време ще се възстановя така че да мога да ходя на работа,колко ще чакам и цената.Много ще съм благодарна ако някой ми даде малко инфо.Благодаря предварително :)

Maria -Maria 15th September 2015 14:23

do Krisivi
 
Привет! На мен също ми казаха тази цена, но моята дата е по -рано, юли месец е, и аз честно казано нямам много инфо какво включва тази цена,общо взето това ,което написах,че е без упойката и общото изследване съм го чела някъде тук в този форум,плащането мисля че става на място и в брой, и ако е в евро било за предпочитане.Можете да намерите страницата на др.Илхан във Фейсбук,там видях ,че има снимки с оперирани момичета от България, може би така трябва да се допитаме до тях ,ако е удобно, защото тук явно не влизат вече.Аз все още не съм разпитвала, защото има много време :)

surita 79 19th September 2015 09:47

Цените които са ви дадени за д-р Илхан включват всичко по операцията.Лекарствата за след това си ги купувате вие,трябва да си предвидитете и разходите за 2 седмичен престой там :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.