Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

katia13 17th April 2013 11:51

Забравих, понеже това си е разход да звъниш в чужбина , ще ви пратя превод /пощенски или друг..както искате/ да компенсирам разходите и загубеното време.
Дано се навие някой :( да ми съдейства..

katia13 17th April 2013 12:29

Здравейте, свързали са се с Дилбер.
Отчет сега д адам:
1- за април няма никакво свободно място нито за консултация, нито за операция..нищо
2-записали са ми час за 13.05 преглед и на 14.05 операция
3- иска на имейла да му пратя снимки на носа и след това ще каже цената на операцията /странно и с вас ли беше така.. ? не е ли фиксирана цена, аз съм се приготвила за 6000тл сега ако се окаже повече ще я отложа :(/
4-искал телефонен номер на преводача /неразбрах обаче може ли да е с английски език/ , ако трябва да е задължително турски, го закъсах..
5-мисля да питам дали може след операцията да си тръгна и да се върна след 5 дни да ми махат каквото там е нужно ? че държа да ида ,не ми се отлага..но пък се чудя как да го обясня в новата работа отсъствието ми втората семица.. та ако мога събота неделя конс+операция..да си се прибера в понеделник до петък да съм си на работа..и да се върна за следващата събота.. оф някаква невъзможна схема се получи..май няма да стане.. :(

Elly Stefanov 17th April 2013 12:49

Катя, и на мен ми искаше такива снимки, но преди това ми каза цена 6000 ТЛ, защото му писах във Фейсбук и ми беше гледал там вече снимките.. За преводач - на мен ми превеждаше най-добрата ми приятелка и той като се обади на мобилния ми бяхме двете.. Мога да я попитам дали иска да ти преведе мейл примерно (аз така направих), в който си пратих снимките, описах всичките си проблеми (моя нос е счупен в детството и зарасна крив и с гърбица и имам проблеми с дишането) и му зададох въпросите които ме интересуваха. Попитах го дали иска да му се обадим и той каза да и му казах, че еди си кой ден, след еди си колко часа ще се обадим. Така и стана, като се обадихме страта каза, че има пациент и ще се обади след час и той сам се обади в уреченето време. Не знам обаче дали може да стане така с моята приятелка, понеже ние сме във Варна! Ако нямаш никакъв турско говорящ приятел, не можеш ли да провериш в преводаческа агенция колко ще ти излезе телефонен разговор, а отделно да си пратиш само снимките и в телефония разговор да обсъдите всичко?

katia13 17th April 2013 13:36

Elena, това е добра идея за преводаческата агенция..но вече телефонен разговор е имало, има час записан..само ми трябва един имейл от мен към доктора да се преведе и един от него към мен и съм готова.
Може ли на лични да те питам нещо, Ели?

Май на 13 ще ида само за консултация пък час за операцията ще насрочим друг..защото колкото повече мисля, не вярвам д ами дадат да си тръгна в неделя прясно оперирана..и вероятно е по-добре д аотложа операцията с няколко месеца, когато ще мога да отсъствам от работа..

Elly Stefanov 17th April 2013 13:41

Разбира се, че можеш да ме питаш, моята приятелка се съгласи да ти преведе мейла. Доктор Дилбер и се обади преди малко, от първи юни болницата си променя тарифите и моята операция ще е 6500 ТЛ, което е 5800 лева - доста голяма разлика и се чудя дали да не отида в края на май!!! Доктора се е извинил и казал, че ще ми пусне някакви минимални кръвни изследвания и няма да ми излезе повече от предварително уговорените 100$. Също доктора е заинтересуван да има човек тука, който да помага на желаещите да се оперират с превода и говори с моята приятелка за това, ако има развитие ще пусна тука контаките и, за да могат желаещите за др. Дилбер да се свързват с нея.

Катя, пиши ми на лични какво те интересува :)

katia13 17th April 2013 13:45

Ели, ти си ми надеждата.

_strawberry 17th April 2013 15:26

Мелфи, Рими моля ви пишете ми на лично за да знам, че всичко е Ок. И с двете не мога да се свържа по телефона... Пишете или се обадете, когато можете.

katia13 18th April 2013 17:18

Здравейте :)
Имам отговор от д-р Дилбер :)
Чакам помощ за превода, въпреки ч епробвах с гугъл преводача и отчасти схванах..но не всичко.

Искам да питам нещо..помня , че някой спомена че има вариант да се отседне в клиниката, но беше доста пари на вечер..имате ли спомен колко? или кой го беше писал да не ровя назад..защото в близките страници го няма, а 20 и кусур нямам време да прегледам.. :( ..

И автобуси кои ползвате..аз гледах тези на "метро" но не намерих координати, а само разписания.. нещо аз не съм май в час.. http://www.bgrazpisanie.com/bg/автоб.../метро/10 само тук ги намирам

katia13 18th April 2013 17:23

намерих метро говорих с тях всичко с автобусите е ок
http://www.metrotourism.net/02/952-51-15/contact.html

останаха другите неща за изчистване

Elly Stefanov 18th April 2013 17:30

Аз питах за нощувки в болницата, но цените са 300 евро на нощувка и самия доктор каза, че е безмислено :) Какво ти е отговорил???


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.