Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Melfi 17th March 2013 23:04

Цитирай:

Първоначално написано от Nansi@Nansi (Публикация 784140)
Извинявам се че нахълтвам в темата но следя "ринопластика" отдавна и знам че в друга тема беше дадено като инфо но не го намирам - каква беше цената за първа операция при Авшар?

За първа операция при Авшар - 6000 евро.

Нелка 17th March 2013 23:58

Рими, и аз предположих, че щом си опряла да Турция, явно не е само леко пилване..
Може я анфас да е по-видимо.
Дано Авшар се справи! Стискаме всички палци и чакаме резултата да е брилянтен! :)

Nansi@Nansi 18th March 2013 09:31

Цитирай:

Първоначално написано от Melfi (Публикация 784146)
За първа операция при Авшар - 6000 евро.

Благодаря!

rimi 18th March 2013 10:11

Благодаря на всички ако не бяхте вие в този форум без вас щеше да ми е много трудно. Пожелавам на всички да си оправите нослетата в най скоро време да изберете най точния доктор и да вземете най правилното решение. В никакъв случай не ви казвам сбогом ще продължа да си влизам във форума и след операцията ми дай боже успешна то малко мазохистично звучи в смисъл че никой не би искал да има такива изживявания като нашите но ми е много приятно да си говорим тук а и в момента се боря да не пуша и явно ме избива на някаква лудост.

rimi 18th March 2013 10:16

Nansi@Nansi ти първа операция ще си правиш и си избрала Авшар така ли е

Нелка 18th March 2013 12:38

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 784153)
Благодаря на всички ако не бяхте вие в този форум без вас щеше да ми е много трудно. Пожелавам на всички да си оправите нослетата в най скоро време да изберете най точния доктор и да вземете най правилното решение. В никакъв случай не ви казвам сбогом ще продължа да си влизам във форума и след операцията ми дай боже успешна то малко мазохистично звучи в смисъл че никой не би искал да има такива изживявания като нашите но ми е много приятно да си говорим тук а и в момента се боря да не пуша и явно ме избива на някаква лудост.

Аз постоянно повтярам, че от целия този кошмар, ще излезе нещо супер поучително! ;)
Примерно някакъв много важен урок!
Аз лично се запознах с невероятни хора, покрай този ми проблем!
Даже, колкото и непонятно да звучи, запознах се с хората, с които работя в моемнта, точно чрез едно такова запознанство около злополучния ми нос! :-)
И от сегашната си позиция, колкото и да съм се питала в миналото "Защо точно на мен се случва" , бих казала, че ако причината е била професионален напредък, то си е струвало! :)
Неведоми са пътищата Господни! Аз никога не съм се приемала като жертва и винаги съм се опитвала да изцедя нещо позитивно и от най-негативната ситуация. Сигурна съм, че и на вас ви се случва с накяква важна причина!

Dii 18th March 2013 18:54

Нелс имаш ли вече дата за операцията си при
Дилбер?

Nansi@Nansi 19th March 2013 10:27

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 784154)
Nansi@Nansi ти първа операция ще си правиш и си избрала Авшар така ли е

Привет,
всъщност Рими аз бях се спряла на един хирург в Италия от съседна тема, но точно когато мислех да вляза в комуникация с клиниката се появи едно момиче с незадоволителен резултат. Скоро след това се оказа че още едно от момичетата си е правила ревизия след първата операция при него. След като преглеждах дълго време снимките попаднах на Strowbery, при която резултата от операцията при Авшар е забележителен. В момента доста се двоумя, но така или иначе го планирам за есента или зимата така че имам време да помисля. Не съм си правила ринопластика до сега, така че тази евентуално ще ми е първа :)

Нелка 19th March 2013 18:52

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 784190)
Нелс имаш ли вече дата за операцията си при
Дилбер?

Имам, обаче май няма да съм при него...

rimi 20th March 2013 08:33

Nels при Емре Илхан ли ще ходиш кога ти е консултацията на мен той ми допада повече ако ми беше отговорил на мейла и аз може би бих го избрала изглежда ми че е доста старателен но сега ще видим Авшар какво ще направи надявам се да е хубаво.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.