Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Maria -Maria 1st October 2015 12:41

Do Surita
 
Благодаря много ,Сурита! Дано всичко да мине добре и да се справя някак :) Гледах в по- предни страници на форума твои снимки с новото носле , страхотно се е получило!

DanKem 3rd October 2015 10:08

Сурита, моята наближава и ме тресе нервата. Сега те изчетох, мн полезна информация, благодаря. Казваш, че към 8-9 ден се маха лонгетата, после се стои само с лепенки, така ли? Не може ли да се прибереш в БГ в периода на лепенките? Много безсмислено ми изглежда да стоя една седмица да ми отлепи лепенка :( На теб колко ти се събра общо там? Защото аз мога макс две седмици да си позволя и ако ме иска по-дълго, ще ми е сложно. Може ли да си тръгнеш след лонгетата и лепенките да се махнат в БГ? Как мислиш, или и други неща ти правят на последния преглед, освен тези лепенки?

simona_80 3rd October 2015 14:40

Хайде и аз минах под ножа :)
Вчера мина и моята операция при Авшар и днес ме изписаха от болницата.
Доста съм подута и отекла, имам и малко синини, но се надявам резултата да си заслужава.
И сега се вижда, че носа е доста по-малък и е вирнат, както исках.
Тези дни ще пиша по-подробно за тези които се интересуват .....

Alena5 4th October 2015 18:07

...

Maria -Maria 5th October 2015 15:07

do Surita
 
Аз се сетих и още нещо ,което ме интересува :) .Отнася се до формата на носа ,който трябва да се получи. Значи това нещо го рещава доктора, прави ти такъв нос ,какъвто предцени ,че ще ти пасне на теб ,рисува и ти го показва...пациента питат ли го нещо :) В допълнение: Честито на тези с новите нослета и кураж и късмет на тези ,които предстои!

simona_80 9th October 2015 12:17

Момичета, отоците по лицето ми спаднаха изцяло, нямам и синини вече, само носа ми е подут. Днес стават 7 дни от операцията ми при Авшар.
Получиха ми се някакви ужасни кръгове под очите, изглеждам адски уморена. Знам, че ще мине и е индивидуално, но все пак имате ли спомен кога минават и ще имам по-нормален вид ?

simona_80 9th October 2015 17:48

1Прикачено(и)
Извинявам се предварително за торбичките, но все пак ето една снимка и от мен.
Днес ми е 7 ден. Знам, че има още накъде да спада най-вече между очите е още много подуто ...

Pufpaf 9th October 2015 19:00

Аз със сигурност мога да видя най-добре резултата, защото имам снимки от преди, когато ти правих фотошоп и това е най-доброто което може да се направи при теб и това е много добър резултат ! :2043:
Намалил ти е ноздрите, колумелата е прибрал, гърбицата която не беше малка ти е направил перфектно.

Както и при "Мечта", носът ти е с висок старт и сигурно знаеш, че толкова високо няма как да се коригира и при твоята структура, доктора е направил най-доброто и ти си направила много добър избор и за операция извън БГ. Особено за твоя случай, с корекция на ноздри и колумела и като гледам снимките от преди, направо перфектна работа на док.

Това е много добре, че пускаш снимка още от сега, тъкмо като покажеш и след месеци нова снимка и да се види разликата. Но трябва и малко повече резолюция и светлина.

simona_80 9th October 2015 20:04

Аз му изпратих точно фотошопа, който ти ми беше правил и исках да е точно така :) На консултацията също обсъждахме и разглеждахме същата снимка. Тук е мястото да ти благодаря.
Доста е работено по моят нос. Вярно е ... Ти поне знаеш какво чудо беше ...

bubka81 9th October 2015 21:51

Къде е тази опция за включване на съобщенията.не мога да пращам лични съобщения.някой може ли да ми помогне?ето какво ми излиза когато се опитам да пратя съобщение: "Вие изключихте получаване на лични съобщения. Няма да можете да получавате или пращате съобщения, докато не включите отново опцията в профила ви."А дори не знам как съм я изключила тази опция :2016:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.