Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 22nd July 2013 15:59

Hello Rumiana,

At this healing process, you should be tolerant. It's just normal now that you complaint about, it is the usual healing process.
At this time its really important to follow up and being at contact between doctor and the patient. That's why we expect that you come to the controls 1 month later. Това е отговора на Авшар Какво да пиша сега дайте съвет вие какво бихте направили

rimi 22nd July 2013 16:09

Между другото да ви се похваля нещо странично и смешно но пускам вежди. Благодарение на Уонт забележката и беше основателна.Сега е много по- добре, е още има да растат но наистина става добре.

Elly Stefanov 22nd July 2013 16:55

1Прикачено(и)
Честито, Руми, аз пък си подстригах бретон :):)

При мен мина месец от операцията, всичко върви добре, ходя на плаж. Имам лек белег от шева под носа и съм все сополива, това нормално ли е? В смисъл от операцията ли е или просто съм си такава?

Да предупредя момичетата, които смятат тепърва да се оперират - първия месец след операцията цикъла закъснява (аз не знаех).

rimi 22nd July 2013 17:02

Eли станал е страхотен носа имам предвид и бретон ти отива, то на такова хубаво носле вече всичко ще отива.Кога ще ходиш на контролен преглед

Elly Stefanov 22nd July 2013 17:11

Благодаря!

На 15-ти септември. Ти планираш ли пак да ходиш?

За отговора на Авшар - не знам какво да ти кажа, аз не съм много запозната и каквото ми казва той ми изглежда логично, но си остава факта, че ти е сложил пак хилурон, вместо да оправи носа генерално :(

Pufpaf 22nd July 2013 17:35

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790806)
Hello Rumiana,

At this healing process, you should be tolerant. It's just normal now that you complaint about, it is the usual healing process.
At this time its really important to follow up and being at contact between doctor and the patient. That's why we expect that you come to the controls 1 month later. Това е отговора на Авшар Какво да пиша сега дайте съвет вие какво бихте направили

Прати ми ако може на ЛС твоето писмо, което му изпрати, за да видя за какво става на въпрос и тогава ще ти кажа моето мнение. Между другото сега с тази ХК дето ти е сложил, няма как и да искаш, да ходиш при друг на консултация, защото няма как да види проблема.

Ели тази прическа толкова много ти отива и с този хубав нос, очи и устни си като кукла, и не го казвам, за да ти повдигам самочувствието, а защото точно това виждам. :2003:

diliana_mihaylov 22nd July 2013 19:17

Здравейте и от мен,
не съм влизала от месец и нещо и виждам, че темата се е развила много и за съжаление не толкова интересна за четене.
Накратко, от моята операция при Авшар минаха повече от 2 месеца. Доволна съм, връхчето спада с всеки изминал ден. Предупредиха ме, че отнема поне година, за да заеме окончателна форма. С две думи НЕ СЪЖАЛЯВАМ!

Четейки написаното се замислих... Пластичните хирурзи не са Богове. Не са и магьосници. Ние като пациенти сме ЗАДЪЛЖЕНИ да имаме реалистични очаквания и преди да се подложим на интервенция да сме наясно за рисковете и евентуалните усложнения. Да не говорим за ревизиите. Много съжалявам за Рими, но защо Авшар да е виновен? Нали тя отиде за ревизия при него след като нослето й беше съсипано от Енчев? Защо да не си иска парите от него + да й плати ревизията в Истанбул? В крайна сметка това са тъкани и никой, никъде не може да ви даде 100% гаранция, че резултатът ще е като от снимка.
Ако някой вярва и се лови на тези думи това означава, че проблемът е другаде. Пиша всичко това, защото съм сигурна, че има много търсещи отговори и такива хора, на които им предстои операция. Ако трябва да сравните България и Турция, разбира се, че второто е по-добре. Преди седмица видях и нос правен в Холандия при уж най-добрия.... върхът на момичето беше сплескан и забит в устната като след боксов мач. Естествено и тя ще прави ревизия.
Ако ще и на луната да се иде, винаги съществува риск от разочарование. А ако имаме и най-малките наченки на Body Dismorphic Disorder, тогава моят съвет е - никога не се захващайте с подобно нещо.
Бъдете обективни, а не заслерени от мечтата си за съвършенство. И никога не се сравнявайте с другите пациенти. Вашият резултат винаги ще ви се стори по-добър или по-лош от на "колегите" ви, но никога същия.

keery 22nd July 2013 21:04

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 790817)
Здравейте и от мен,
не съм влизала от месец и нещо и виждам, че темата се е развила много и за съжаление не толкова интересна за четене.
Накратко, от моята операция при Авшар минаха повече от 2 месеца. Доволна съм, връхчето спада с всеки изминал ден. Предупредиха ме, че отнема поне година, за да заеме окончателна форма. С две думи НЕ СЪЖАЛЯВАМ!

Четейки написаното се замислих... Пластичните хирурзи не са Богове. Не са и магьосници. Ние като пациенти сме ЗАДЪЛЖЕНИ да имаме реалистични очаквания и преди да се подложим на интервенция да сме наясно за рисковете и евентуалните усложнения. Да не говорим за ревизиите. Много съжалявам за Рими, но защо Авшар да е виновен? Нали тя отиде за ревизия при него след като нослето й беше съсипано от Енчев? Защо да не си иска парите от него + да й плати ревизията в Истанбул? В крайна сметка това са тъкани и никой, никъде не може да ви даде 100% гаранция, че резултатът ще е като от снимка.
Ако някой вярва и се лови на тези думи това означава, че проблемът е другаде. Пиша всичко това, защото съм сигурна, че има много търсещи отговори и такива хора, на които им предстои операция. Ако трябва да сравните България и Турция, разбира се, че второто е по-добре. Преди седмица видях и нос правен в Холандия при уж най-добрия.... върхът на момичето беше сплескан и забит в устната като след боксов мач. Естествено и тя ще прави ревизия.
Ако ще и на луната да се иде, винаги съществува риск от разочарование. А ако имаме и най-малките наченки на Body Dismorphic Disorder, тогава моят съвет е - никога не се захващайте с подобно нещо.
Бъдете обективни, а не заслерени от мечтата си за съвършенство. И никога не се сравнявайте с другите пациенти. Вашият резултат винаги ще ви се стори по-добър или по-лош от на "колегите" ви, но никога същия.

А кой е най-добрия в Холандия , че аз обмислях един проф на възраст , но ме спря възрастта му ?

want 22nd July 2013 21:06

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790808)
Между другото да ви се похваля нещо странично и смешно но пускам вежди. Благодарение на Уонт забележката и беше основателна.Сега е много по- добре, е още има да растат но наистина става добре.

Oх каква ми е голяма устата :) съжалявам нямала съм намерение да те обижам :)

diliana_mihaylov 22nd July 2013 22:56

Keery ще попитам. Момичето си е правила операцията преди 5 години. Утре ще и пиша мейл.

rimi 23rd July 2013 00:03

Уонт, изобщо не съм се обидила а напротив, сега съм много доволна с добре оформени вежди а не с две чертички. Те и вкъщи ми говориха че съм останала без вежди ама аз не им обръщах внимание. Е сега след три месеца отглеждане станаха страхотни, а аз си мислих че не могат да се възстановяват. Дилиана аз не го обвинявам Авшар но срещу тази цена която платих 9400 евро, това е висока цена дори и за Америка, а и той дори не спомена че има вероятност да не се получи бях подготвена направо за идеален резултат. Даде ми гаранции на 100 процента че ще го оправи. Дори след операцията като дойде да ме види каза че всичко е наред и сега хилуронова горе на костта. Просто ме е яд

keery 23rd July 2013 04:49

@ Rimi - Отговора на Авшар е политически, казал ти е просто да чакаш. Но ако нещата още сега са видими, не знам как със спадането на отоците ще се подобри . Определено за тази цена би трябвало да си коригира проблема без пари, друг е въпроса дали ти му се доверяваш ...

diliana_mihaylov 23rd July 2013 06:51

Рими и аз не оспорвам, че имаш право да си ядосана и разочарована. Но преди да се разбере каква е причината, защо два пъти се получава така и дали проблемът не е някъде другаде не е хубаво да се напада лекаря. Същото важи и за прехвалването, нека да оставим суперлативите и да препоръчваме с две ръце само лекар, от който сме доволни и след 3 години.
Рими, знаеш ли защо му имам доверие на доктора? Преди бях казала, че имам твърдо топче, там където носа се слива с веждата. Толкова твърдо, че бях сигурна, че е кост. На консултацията той ми каза, че до една година е изчезнало. Естествено не му повярвах, защото си беше твърдо като камък и няма начин да е оток. Казах си... този пък какво ме баламосва, да ми каже кост и толкова.
Снощи...заклевам се, това чудо го нямаше. Изведнъж, без да намалява постепенно. Както си го търся да го масажирам само се усети нещо като леко скръцване и изчезна. Същото важи и за твърдата подутина, там където е правена остеотомията. Просто си изчезна. Всеки изминал ден нещата се променят.
Искрено се надявам и при теб да има положителна промяна. Да не би да не може да ти се възстановява костта... не знам, трябва да има медицинско обяснение. Едва ли Авшар не се е постарал. Знаеш го, той прави хиляди носове. Винаги се чака за консултация, защото оперира до вечерта. Моята операция, макар и първа му отне 3.5 часа. Прецизен е според мен. Настоявай да ти даде логичен отговор и да търсиш решение точно по проблема.

ai6erasimova 23rd July 2013 10:00

Unikalno izglejdas as vidyah i predi operasiya

ai6erasimova 23rd July 2013 10:01

Golyama razlika s predisniya vid

Pufpaf 23rd July 2013 14:54

За мен този доктор е постъпил некоректно, аз въобще не бих си позволил да коментирам неговите професионални умения, според мен си е добър хирург, може да си е добър и в ревизиите, но в случая на rimi той постъпва много некоректно.

Може би и rimi е трябвало да е по настойчива и по остро да си изкаже претенциите, но аз я разбирам, защото тя си е от тези добричките, тихички и отстъпчиви хора и точно тях най много ги мачкат, то това си е закон.

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790342)
Отидох за вдлъбването отгоре и познайте какво ми сложиха пак хилоронова питах го, ще се налага ли друга операция той каза че не е необходимо и че едва ли не така щял вече да остане носа завинаги.



То вече е минало, но според мен е трябвало на консултацията да го питаш директно, това може ли да се оправи с още една операция и да му намекнеш за голямата сума и неговите гаранции за 100% успех, защото ако си го питала точно това - "ще се наложи ли друга операция" е доста по различно !

Лошото е, че и двете страни са допуснали грешка, защото тези неща трябва да се уточняват още преди операцията и директно да се пита ако не се получи, това, което сме се разбрали, ще направи ли още една операция за негова сметка, ако случая разбира се е такъв, че може да се коригира недостатъка с още една операция.

Доктора има и той вина, защото ако знае, че няма гаранция на 100% защо не го казва на пациента на консултацията, хем после няма да има проблем с оплакване от пациенти. Той обаче подвежда по този начин клиентите и после след операцията, защо не казва ако знае, дали това вдлъбване може ли да се оправи с операция или не. Той не е казал дори - нека изчакаме още време, да видим как ще се възтанови носа и тогава ще видим дали може.

Айде, че стана много дълго мнението ми, но определено и двете страни имат вина, но на доктора е по голяма по отношение на коректността, той според мен се опитва да си спести нова операция, дори и да знае, че може да оправи проблема !

rimi 23rd July 2013 19:17

Eй сега, ще се снимам и ако успея до вечерта да кача снимки ще е супер. Сега в момента носа с хиaлуроновата е супер, изглежда идеален .Аз сега го харесвам много.Преди да ми бие филъра имаше вдлъбване отгоре на костта Но ме притеснява ако се абсорбира този пълнител какво става. ако носа наистина остане в този вид, какъвто е сега добре, но иначе какво се случва Уонт, аз ще кача снимките тук, защото с тези лични нещо не мога да се справя. Hяма проблем за мен аз приемам всякакви мнения и не мога да се обиждам на никого все пак сме различни хора, всеки си има собствен характер и мнение.

rimi 23rd July 2013 19:26

https://www.facebook.com/messages/100001397653808

rimi 23rd July 2013 19:36

5Прикачено(и)
Прикачен файл 768

Прикачен файл 769

Прикачен файл 770

Прикачен файл 771

Прикачен файл 772

rimi 23rd July 2013 19:39

1Прикачено(и)
Прикачен файл 773

rimi 23rd July 2013 19:45

Снимките не са много добри но са правени на прима виста Следващия път ще пратя по детайлни

Elly Stefanov 23rd July 2013 20:12

Рими, носа ти наистина изглежда чудесно и много ти отива. Доктора може ли да ти даде гаранции, че филъра няма да се абсорбира? И ако не може да ти ги даде готов ли е в замяна да ти го слага регулярно? Нзнам това дали има смисъл, не съм запозната с тези филъри.

sunbun 23rd July 2013 20:30

Рими и аз много те харесвам,мисля че ти трябва само една голяма усмивка...бъди щастлива,весело лято и много усмивки... :cool_new:

diliana_mihaylov 23rd July 2013 21:12

Според мен носът на Рими е страхотен, а краткият ми отговор към Пуф Паф е - ако бяхте отишле в клиникат ана Авшар, ще разберете, че точно този лекар няма нужда да лъже пациентите си, за да изкара пари.
Не се имам за експерт или психолог на пластичните хирурзи, но покрай работата си съм се срещала и говорила с доста от тях. В България и не само. И последно, възможностите винаги са две - Авшар е допуснал грешка
- нещо се случва с костта на Рими, което е извън контрола на пластичния хирург
Рими, ако съм на теб първо ще се обадя на Енчев и ще го заставя да ми обясни медицински какво ми е правил и какви са тези дупки. Кажи му, че ти трябва написана епикриза. Дали според теб ще пази файл с история на операцията ти?

Elly Stefanov 23rd July 2013 22:13

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 790928)
Според мен носът на Рими е страхотен, а краткият ми отговор към Пуф Паф е - ако бяхте отишле в клиникат ана Авшар, ще разберете, че точно този лекар няма нужда да лъже пациентите си, за да изкара пари.
Не се имам за експерт или психолог на пластичните хирурзи, но покрай работата си съм се срещала и говорила с доста от тях. В България и не само. И последно, възможностите винаги са две - Авшар е допуснал грешка
- нещо се случва с костта на Рими, което е извън контрола на пластичния хирург
Рими, ако съм на теб първо ще се обадя на Енчев и ще го заставя да ми обясни медицински какво ми е правил и какви са тези дупки. Кажи му, че ти трябва написана епикриза. Дали според теб ще пази файл с история на операцията ти?

Съгласна съм с Диляна за епикриза и обяснение от Енчев, все пак той е причинителя на проблема. Аз си взех епикриза от др. Дилбер, написа ми какво е заварил, като ме е отворил и какво е направил той. Съветвам всички опериращи се да си искат епикризи.

Pufpaf 23rd July 2013 22:17

Аз мисля, че бях пределно ясен, мнението ми като страничен наблюдател за този доктор, въобще не може да се разглежда, като цялостното оценка. Мнението ми е изцяло насочено към случая на rimi и неговото поведение и мисля, че съм се обосновал достатъчно, защо смятам, че в нейният случай е постъпил некоректно.

Аз въобще не говоря за резултата от операцията, а за това, че той на консултация след нея, не е бил откровен, не е казал дали това може да се оправи оперативно или не, или поне да беше казал - ще изчакаме да спаднат отоците и тогава ще преценим !

Има два варианта:

Първият вариант
- той знае, че това не може да се оправи или смята, че той не може да се справи, но е имал причина да не го каже !

Вторият вариант - той знае, че може да го оправи, но е преценил, че може да си спести този разход, за този пациент !

На тези доктори графикът им е пълен за цялата година, ако направи още една операция за негова сметка, той ще загуби пари, а за някой хора парите са си доста важни. Това разбира се не означава, че този доктор за това така е постъпил, но просто съм длъжен да го спомена !

Пак ще повторя, доктора може да е постъпил така само във този случай и аз никога няма да кажа нещо лош за него, като цялостна оценка, дори нямам право на това, но в случая на rimi беше длъжен да и каже честно - смята ли, че това може да се оправи или не !

За новите снимки на rimi, чудесен ти е носа и с по дебелите вежди пък си още по хубава сега, но много бих иска един ден да видя това лице усмихнато и грейнало от щастие ! :1231:

Виждам, че си много добродушно същество, то това мисля, че всеки го е разбрал, но и преди ти го бях казал, ти имаш много причини да се усмихваш, не позволявай този проблем, който вече не и чак толкова голям, да те кара постоянно да си в такова тъжно настроение. :Flying_wings:

rimi 23rd July 2013 22:27

Дилиана, значи проблема, че е тръгнал от Енчев това е факт но Авшар ми каза че материала в носа ми е достатъчен и ,че дори няма да се налага да ми присажда от ухо или ребро. Затова смятам че проблема с костта можеше да се коригира. Веднага се сещам за Раби на която гърба на носа беше изрязан прекалено и Илхан и е наслагвал материал по цялата дължина. В момента тя няма този проблем а случаите ни бяха подобни. Значи аз бях казала, преди това че Авшар прави страхотни носове не го отричам по никакъв начин но ревизиите явно не са му стихия. На мен доктора ми е безкрайно симпатичен, но за мен проблема с моя нос остава това е нещото което ме притеснява.

Elly Stefanov 23rd July 2013 22:36

Рими, а доктора каза ли ти защо не го е направил? След катона консултацията тие казал, че имаш материал в носа за запълване защо негое направил? Има ли някаква медицинска причина,далеч съм от мисълта, че такъв специалистси е свършил мърляво работата

rimi 23rd July 2013 22:43

Момичета разбира се, че съм си взела епикризата от Енчев. Но ако смятате че епикризите от БГ лекарите имат някаква стойност? Това са едни хвърчащи листи в които пише, само това което той е преценил при положение, че преди това те е обезобразил можете да си представите колко е обективно. Авшар не ми искаше епикриза.Пуф благодаря ти за милите думи направо се просълзих

rimi 23rd July 2013 22:52

Ели и аз не мога да повярвам ,че ми се случва това. Доктора че си е добър не го отричам. Неговото обяснение беше че е залепнала кожата там и за това инжектира хиалурон. Освен ако се образува някаква съединителна тъкан там на мястото не знам ?Защото и Енчев ги вършеше някакви такива и ми обясняваше, че ще се образува съединителна тъкан.

diliana_mihaylov 23rd July 2013 23:31

Рими, наистина ти съчувствам и аз, не искам да ме разбираш погрешно. Идеята ми е, че ти трябва да търсиш обезщетение от Енчев и съответно да се реоперираш безплатно при Авшар. Някой знае ли дали има закони за елективната хирургия. Ако проблемът е естетически, а не здравословен може ли лекар да се осъди?

Elly Stefanov 23rd July 2013 23:39

Нелка ми беше казала, че можеш да съдиш хирурга, само ако е увредил функцията на органа и тогава се свиква лекарска комисия, което си е загубена кауза. Незнам в Турция как седят нещата.

Рими, ти склонна ли си да чакаш и да видиш какво ще стане? Защо не помолиш Авшар д ти обясни по-подробно как ще се запълни там с тъкан?

Нелка 24th July 2013 00:10

Има доста по-трайни филъри от ХК. Волума на Алерган трае 2 години. Изненадвам се, че Авшар не ги знае тези неща.


Не искам да коментирам. Аз лично съм разочарована. Не че на Рими носът е лош - наистина е хубав. От отношението на Авшар съм разочарована..

Нека изчакаме да видим какво се случва след месеци.
Аз лично съм за връщане на определен процент от сумата. Все пак Авшар е единствения хирург от турските, който си позволява да обещава 100% отлична успеваемост. Още почеве при ревизия!

rimi 24th July 2013 00:11

Ами ще чакам то аз нямам друг избор. Сега поне не стои зле носа. Изглеждам прилично. Само дето вечно ще съм в очакване че нещо ще се случи.А не съм първа младост за кога ще се оперирам вече не знам. Нелка беше споменала че след 45 вече не се препоръчвало ринопластика. Не съм ги навършила още но не ми остава много до тогава.

Нелка 24th July 2013 00:12

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 790938)
Нелка ми беше казала, че можеш да съдиш хирурга, само ако е увредил функцията на органа и тогава се свиква лекарска комисия, което си е загубена кауза. Незнам в Турция как седят нещата.

Загубена кауза е, защото всички медици имат неофициално споразумение да се покриват.... Не само в Бг.

Нелка 24th July 2013 00:15

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790940)
Ами ще чакам то аз нямам друг избор. Сега поне не стои зле носа. Изглеждам прилично. Само дето вечно ще съм в очакване че нещо ще се случи.А не съм първа младост за кога ще се оперирам вече не знам. Нелка беше споменала че след 45 вече не се препоръчвало ринопластика. Не съм ги навършила още но не ми остава много до тогава.

Това съм го чела някъде, до колко е истина не знам,... Но ти точно изглеждаш на около 30, даже изпаднах в мини шок, като каза, че си около 40... До тургура на кожата е, не е до възръста. Дали е еластична, дали добре ще се прибере..

rimi 24th July 2013 00:20

Нелка добре дошла, значи както казваш може и да имам късмет, защото кожата за сега се прибра много добре. А ти какво мислиш за тази съединителна тъкан може ли да се образува там такава.

Нелка 24th July 2013 00:43

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790943)
Нелка добре дошла, значи както казваш може и да имам късмет, защото кожата за сега се прибра много добре. А ти какво мислиш за тази съединителна тъкан може ли да се образува там такава.

Хммм... "Експертите" твърдят, че ХК се разгражда напълно... Ние, клиентите, с личен опит, твърдим, че никога не се разгражда напълно... Т.е. наистина е възможно да се образува съединителна тъкан. На места.. На кои места, си зависи от тялото. Освен това съединителната тъкан е мекичка, не е като кост...

Не знам, Рими. За мен отговора на Авшар си е чисто замазване на очите. Не е трайно решение това. Или поне да смени филъра. Редиес примерно образува калцирания! Т.е. би бил по-подходящ. Идват ми на акъла поне 2 специалисти, които работят с филъри, които биха ти дали експертно мнение, но не искам да те пращам, защото това би изисквало още финанси... А Авшар си е длъжен да те поеме финансово изцяло. Но според мен нова ринопластика... би рискувала повече, от колкото е нужно в случая ти.

Нелка 24th July 2013 09:13

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 790945)
И това че има една несполучлива операция, не го прави автоматично некадърник ;) Всеки лекар има такива , просто те не са нито богове нито магьосници. Кофтито е когато се случи на нас ....

Аз дори не мога да я определя като несполучлива ревизията на Рими. Още повече предвид какво беше..
Да, има дефект. Грешката на Авшар е, че ти е дал 100% гаранция за иделен резултат. Ако ти беше обяснил внимателно рисковете на ревизиите, сега щеше да си повече от доволна..
Както се случи с мен . Аз съм доволна не защото моя нос е по-добър от твоя. Напровтив - аз имам повече несъвършенства. Просто Дилбер ме предупреди изрично, че: 1. При 4 операция процента на удовлетвореност е спаднал на 60%. и 2. Моята дебела кожа и излишество от месо не позволява фин и малък нос. Човек , като е наясно с реалните обстоятелства, не изпада в депресии после.

Pufpaf 24th July 2013 12:26

Четейки на Нелка поста и се сетих и за друга причина (и то тази ми се струва най вероятната), защо доктора не е казал нищо директно на контролният преглед - какво може или не може да се направи.

Той явно знае, че и да може да се оправи с още една операция има вероятност, не само да не се получи желаният резултат, ами и да стане по зле носа, защото все пак този нос е рязан доста пъти преди това. Необяснимо остава обаче, защото просто не го каже това, то е и в негов интерес, просто да каже: "би могло да се оправи, но няма гаранция и отделно може да стане и по зле, защото това е поредната ревизия."

Аз за мен обаче си намерих обяснение, защо не ги казва тези неща и това е защото той сам се е поставил в тази патова ситуация, тъй като преди операцията е гарантирал сигурен резултат и сега явно му е неудобно да каже: "би могло да се оправи тази вдлъбнатина с операция, но няма 100% гаранция, а може да стане и по зле".

Ако не беше обещавал 100% сигурни резултати, сега нямаше да я водим тази дискусия и той нямаше да изпада в такава патова ситуация !

Аз не съм наясно ако се направи още една операция в нейният случай, трябва ли да се реже много носа и да се човърка, би било добре някой хирург да бъде откровен и да каже колко са големи рисковете от нова операция и шансовете за успех !

Ако нещо се обърка и стане по зле, това вече ще я съсипе rimi


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.