Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   За/против пикаенето под душа (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5122)

katie 5th October 2007 14:43

Цитирай:

Първоначално написано от Puppito
поздравявам Петя (с която скоро имахме остра размяна на реплики на лични ) за темата, която е пуснала,

А, браво на петя най-вече за смелостта, отвори ми очите за някои работи.

Не визирам никoй от участниците в дискусията, просто за това кое е нормално и кое не за различните хора.

woly 5th October 2007 14:46

Защо мацки да е по-нехигиенично от пишкането в тоалетна, когато само се подсушавате с тоалетна хартия, атук се измивате с литри вода.Аз, когато почувствам повика го правя и повярвайте ми банята ми не мирише на градска тоалетна.

verita 5th October 2007 14:46

И за това как ще гледаш на гостите си, когато някой поиска да се изкъпе :x

woly 5th October 2007 14:54

Виж не съм се сетила за гостите, ще им сложа тоалетна хартия и в банята

petyaaaa 5th October 2007 14:55

Цитирай:

Първоначално написано от katie
А, браво на петя най-вече за смелостта, отвори ми очите за някои работи.

Не визирам никoй от участниците в дискусията, просто за това кое е нормално и кое не за различните хора.

Да, именно и аз затова я пуснах - искам да разбера на всеки какви са му доводите.
П.П. Пупито, моля те, обясни кое по-точно намираш за "нехигиенично". Не се заяждам, а не разбирам - докосването на кожата с урина ли имаш предвид, или нещо друго?

Karlotta 5th October 2007 15:12

И аз не намирам нищо нехигиенично в това да се изпишкаш прав над канала под течащия душ.Аз обикновено минавам през тоалетната преди да вляза да се къпя,но от течащата вода често ми се дохожда пак и тъй като в банята ми няма тоалетна... :roll:

Beautiful_ 5th October 2007 15:22

Цитирай:

Първоначално написано от woly
Защо мацки да е по-нехигиенично от пишкането в тоалетна, когато само се подсушавате с тоалетна хартия, атук се измивате с литри вода.Аз, когато почувствам повика го правя и повярвайте ми банята ми не мирише на градска тоалетна.

напълно си права. по твоята логика, дори е по хигиенично в банята, от колкото в тоалетната и точно това щях да напиша, но си ме изпреварила. :wink:

Puppito 5th October 2007 15:26

...

woly 5th October 2007 15:47

що за възпитание имате всички?как са ви учили майките и бащите ви на хигиена? какво значение има,



Тя мама хубаво ми казваше в тоалетната,не в банята ма аз нали съм мързелива :oops:
Puppi мир мила,само казах, че понякога го правя, но никога пред дъщеря ми[/url][/list]

milena127 5th October 2007 15:50

Цитирай:

Първоначално написано от Puppito
нехигиенично, нечистоплътно и гадно е да си опикаваш краката и банята! що за възпитание имате всички?как са ви учили майките и бащите ви на хигиена?

Извинявай, ама ти с катетър ли пикаеш?

Или след всяко пишкане се миеш в банята. (опа, чакай, то миенето не важи, пак е нехигиенично)

Че иначе тая нечистоплътна урина докосва най-ценните ти части. Та как точно я изкарваш урината, че да не те докосва?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.