Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

keery 4th April 2013 20:57

Цитирай:

Първоначално написано от zara_6666 (Публикация 785182)
здравеѝте:connie:И аз тръгнах да търся отрицателните коментари.цирка е пълен!Не ги намерих все още....малко ли има да се чете.:2005:ако има нещо ново ще пиша.Пожелавам наѝ-хубавите нослета на тези които вече са се решили при коѝ да се оперират.Ще стискам палци и аз

Зара, както винаги е пич :)

Nose 4th April 2013 21:02

Ще звъня,но утре,да питам..Аз като се замисля,май умишлено не разпитах онзи ден,че да не се разубеждавам и стресирам излишно.Иска ми се да вярвам в положителните резултати и да бъда позитивно настроена!

Иначе,който не оперира,той не прави грешки.Да не говорим,че очакванията на всеки са различни...Важното е все пак да сме ги оправдали до една голяма степен,дано!

zara_6666 4th April 2013 21:14

Така е Нелка:!:Ще разберем за какво става въпрос!Вече съм за лудница хора!Дори когато нямам огледало си гледам носа:2055:Както си вървя по улиците,витрини бол....кажете ми че не съм луда:2036:По 100 пъти на ден си казвам,че ако можех да върна времето назад никога нямаше да се оперирам при нашите"доктори".и все пак съм благодарна,че разбрах за този форум,защото иначе щях да отида за 3-та при Джамбо.И отгоре на всичко увеличили цените ама като гледам скоро време ще викат"екмек ѝок"!

zara_6666 4th April 2013 21:25

Nose,питаѝ къде точно(страница)е видяла отрицателни коментари,защото не намерих такива.Аз също съм се ориентирала към него и ако има нещо да знам.И все пак е оперирал над 1000 и ако има 1-2 ма недоволни не бих се отказала.Тука като 20%са несполучливи какво да кажем

Нелка 4th April 2013 21:35

Цитирай:

Първоначално написано от zara_6666 (Публикация 785192)
Тука като 20%са несполучливи какво да кажем

Зара, де да бяха 20%...

Мисля, че към 65% от ринопластиките в Бг са неудовлетворяващи.
За съжаление.

rimi 4th April 2013 21:48

Ето ме и мен страхотно раздвижване по темата. От няколко дни влизам в темата и няма никой а сега изведнъж много ми стана готино и ми действате добре преди операцията. Кери добре дошъл много ни липсваше твоето компетентно мнение. Вярвате ли ми че понеже нямаше какво да чета гледах старите теми за Джамбазов не че ще се оперирам при него само информативно.

rimi 4th April 2013 21:53

Нелка как е хремата, пробвай все пак с Цинабсин хомеопатично е ако не подейства то поне няма да ти навреди преди операцията. По една таблетка на 2 ч. до 8 таб. на ден смучат се. Абе да не е нещо алергично все пак е пролетно време.

Нелка 4th April 2013 22:25

Хремата се засилва, май ще канселирам...

Вчех капки с антибиотик, но честно казано не ми се рискува...

Оставила съм го да помисля до утре, да видим как съм.

Рими, успех на теб! :*

keery 5th April 2013 03:40

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 785186)
Ще звъня,но утре,да питам..Аз като се замисля,май умишлено не разпитах онзи ден,че да не се разубеждавам и стресирам излишно.Иска ми се да вярвам в положителните резултати и да бъда позитивно настроена!

Иначе,който не оперира,той не прави грешки.Да не говорим,че очакванията на всеки са различни...Важното е все пак да сме ги оправдали до една голяма степен,дано!

Да Nose, най-лесно е да ни каже на коя страница са негативните коментари или да ни посочи потребителите. От там може да издирим мненията им . След това Зара може да ни помогне с превода

keery 5th April 2013 03:52

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785196)
Ето ме и мен страхотно раздвижване по темата. От няколко дни влизам в темата и няма никой а сега изведнъж много ми стана готино и ми действате добре преди операцията. Кери добре дошъл много ни липсваше твоето компетентно мнение. Вярвате ли ми че понеже нямаше какво да чета гледах старите теми за Джамбазов не че ще се оперирам при него само информативно.

Благодаря ти rimi за топлото "здравей", но аз ако бях толкова компетентен нямаше да стигна дотук . Мисля си , че най-хубавия нос е естествения. И аз ако знаех до какви усложнения и психично натоварване може да ме доведе една такава операция, никога не бих го направил . Затова бих посъветвал новите да не се оперират , освен ако е крайно наложително (здравословни причини) и преди да го направят да си напишат МНОГО ДОБРЕ домашното като проучат хирурзите и видят колкото се може повече резултати на д-ра. Човек има нагласата да не обръща внимание на лошите резултати , а напротив точно на тях трябва да обърне голямо внимание и да проучи защо се е получило, дали е каприз или найстина лошо свършена работа, лесно поправимо ли е и най-вече да няма окепазване както при мен се получи от един много превъзнасян д-р. Иска ми се да има повече мнения за д-ри от цяла Европа и света , но като начало и с Турция ще се задоволим :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.