Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Хапчета за бюста (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7761)

Solver 29th November 2008 21:21

Правим, ама никой не иска такива увиснали :lol:

tirra 30th November 2008 17:55

Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Не е все едно, освен ако не работиш нещо, свързано с пишките на мъжете.

А ти какво свързано с женски цици работиш?

Solver 30th November 2008 22:37

Изготвям режими за отслабване, тренировъчни и хранителни, следя резултатите, хората споделят проблеми и положителни страни, като естествено жените споделят разликата в бюста си преди и след ! Естествено аз им казвам да го следят и естествено има разлика, която забелязват. Други още преди това ме питат - ама ще ми станат ли по-малки циците.

Ето това правя, свързано с женски цици. Другите неща, които правя с женските цици са извън темата :lol:

tirra 30th November 2008 23:18

Изготвянето на режими /тренировъчни и хранителни/ ти дават пълна представа от какво зависи големината на бюста? От това ли правиш такива генерални заключения?
Еми тогава да закрием БАН и ти от твойте наблюдения в залата и от споделеното с теб в залата да дадем отговор на всички въпроси?
Сферата в която работиш съсвем не обхваща всичики аспекти на живота, та да твърдиш че само твоето мнение е правилно - дебелите нямат малки гърди, а слабите нямат големи. Дай научни факти и доказателста , които излизат и извън пределите на залата !

Не желая да отговаряш на поста ми. Благодаря.

Solver 1st December 2008 00:39

Но аз ще отговоря :lol: Явно в БАН сериозно изучават "защо женските гърди са малки или големи". Даже от БАН измислят една песен "с малкии - и с големии.." :D

Мен не ме интересува особено "от какво зависи големината на бюста", нито жлезите, въпреки, че и те са ми ясни. Не мога да разбера къв ти е проблема, малки са ти циците ли :lol:

ФАКТ е, че при отслабване стават по-малки и обратното. Е? Просто няма място за спор по-натам, това е факт, случва се при 99% при жените и е неоспорим, не е нужно да си професор в БАН, за да го видиш, все пак не сме малоумни или ти такъв ме изкарваш? Когато видиш нещо с очите си и го виждаш пак и пак, и пак, и пак, то се повтаря и повтаря, и повтаря, и повтаря, явно това е закономерност. Трябва да си много кух, в случая аз да съм много кух, за да не разбера тая закономерност.

Ако не си разбрала - не ме интересуват другите фактори, влияещи големината на гърдите, мен ме интересува този :) Който в случая дава отражение, както написа и ххххх - в много по-голям процент, тъй като жлезите се активизират в други периоди, бременност и т.н. Те не набъбват щото ядеш повече калории и обратното - мастната тъкан се променя. Благодаря за невниманието, от тая тема вече толкова специализирах знанията си, че ще си купя диплома за мамолог.

еМ ДжИ 8th December 2008 14:56

Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
въпреки, че и те са ми ясни.

А има ли нещо, което да не ти е ясно в този живот :lol:
Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
от тая тема вече толкова специализирах знанията си, че ще си купя диплома за мамолог.

Пази Боже!

dimitriq76 8th December 2008 15:07

по темата
 
Мацки истината е една без силиконови инпланти няма как да се увеличат гърдите !Ако действително растяха от хапчета жените няма да се подлагат на операции

Divinemouse 8th December 2008 17:54

Май сега открихме топлата вода :2003:

lady85 8th December 2008 18:16

:lol: :lol: :lol:

tirra 8th December 2008 23:42

Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
ФАКТ е, че при отслабване стават по-малки и обратното. Е? Просто няма място за спор по-натам, това е факт, случва се при 99% при жените и е неоспорим, не е нужно да си професор в БАН, за да го видиш, все пак не сме малоумни или ти такъв ме изкарваш? Когато видиш нещо с очите си и го виждаш пак и пак, и пак, и пак, то се повтаря и повтаря, и повтаря, и повтаря, явно това е закономерност. Трябва да си много кух, в случая аз да съм много кух, за да не разбера тая закономерност.

не разбрах тези ти наблюдения как доведоха до гениалната мисъл
Цитирай:

Първоначално написано от Ivanin
Както сте забелязали, не се срещат дебели жени с малък бюст, нито супер слаби с особено голям,

какво е обяснението ако съм се родила дебела с малък бюст или слаба с голям бюст?
ето давам ти материал да се направиш пак на най- некухия. мамолог не се става само от изводи и наблюдения в залата - това не е целия свят. има и други места, където нещата се случват.
успех в откриването им. :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.