Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Бихте ли подкрепили легализацията на марихуаната? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9870)

s1m3on 20th November 2009 21:46

Бихте ли подкрепили легализацията на марихуаната?
 
1 ДА
2 НЕ

И защо?

Solver 20th November 2009 21:48

Да, ама к'во значение има, ти ли си човека, който решава нещата :lol:

heavenkata 20th November 2009 21:55

Да, защото така ще се следи употребата, купуването.. сега е пълна простотия.. не е легализирана, а всеки 2ри пуши.. и това е обществена тайна.. :wink:

s1m3on 20th November 2009 21:55

Ами не съм аз, аз пропъснах да добавя


Марихуаната е най-често употребявания "наркотик" в света. Слагам наркотик защото според абсолютно всичките изследвания и проучвание е доказано че самото растение може да се използва за много и различни неща, но дори и най-полпулярното му предназначение (пушене), не е толкова вредно колкото всички се опитват да ни убедят. Та въпроса ми е вие бихте ли подкрепили легализацията на марихуаната ако се стигне до референдум. Интересен български сайт, в който може да намерите много интересни материали е http://promena.org/ хвърлете му едно околко, особенно ако си мислите, че марихуаната е един вреден и лош наркотик, който може да ви убие. Между другото, в света НЯМА НИТО ЕДИН СМЪРТЕН СЛУЧАЙ, причинен от свръх доза марихуана.

heavenkata 20th November 2009 22:07

Малко интересна информация
Още интересни неща.

Мариса 21st November 2009 10:46

Не,не бих!

Mirami 21st November 2009 11:05

2. Не

Преди 15 години щях да умра от няколко дръпвания. Тези, които твърдят, че марихуаната не е опасна, говорят така, защото не ИСКАТ да видят случаите, когато става това. Получи се приближаване на границите на кръвното и само аз си знам какво ми беше.
Никой не пожела да извика лекар и тогава си помислих, че с мен е свършено. 2 години след това на една нова година обикаляха някакви цигари и един от гостите, който беше пушил много пъти преди това, изпадна в същата ситуация. Настоях да извикаме линейка и лекарите след това обясниха, че са го спасили в последния момент. Точно те казаха защо и как се получава това. Понякога организмът ни е "уморен" и не може да издържи дори и 2 дръпвания. Много рязко пада горната граница на кръвното, ако не се извика веднага лекар, се стига до смъртни случаи.
Признакът е моментално пребледняване и едно ужасно повръщане на жлъчка, предполагам, че вие пушите, затова, ако видите някой да се почувства така, веднага извикайте линейка! Зная, че ще ви е страх да давате обяснения, но по-добре това, отколкото да умре някой ваш приятел.

Sinner2424 21st November 2009 11:14

Бих, от солидарност един вид :D

Мотивация: така ще има контрол над нея, няма да се пробутват най-големите отрови и да стават инциденти като този над мен.Всеки сам прави своя избор да употребява или не това, че е легализирана не значи, че ще се употребява повече, който го е правил и сега ще го прави, но на определени места и няма да трепери, че ще го заклучат заради грам трева.И да кажа марихуана не употребявам :wink:

Мариса 21st November 2009 11:19

Цитирай:

Първоначално написано от strangenick2
2. Не

Преди 15 години щях да умра от няколко дръпвания. Тези, които твърдят, че марихуаната не е опасна, говорят така, защото не ИСКАТ да видят случаите, когато става това. Получи се приближаване на границите на кръвното и само аз си знам какво ми беше.
Никой не пожела да извика лекар и тогава си помислих, че с мен е свършено. 2 години след това на една нова година обикаляха някакви цигари и един от гостите, който беше пушил много пъти преди това, изпадна в същата ситуация. Настоях да извикаме линейка и лекарите след това обясниха, че са го спасили в последния момент. Точно те казаха защо и как се получава това. Понякога организмът ни е "уморен" и не може да издържи дори и 2 дръпвания. Много рязко пада горната граница на кръвното, ако не се извика веднага лекар, се стига до смъртни случаи.
Признакът е моментално пребледняване и едно ужасно повръщане на жлъчка, предполагам, че вие пушите, затова, ако видите някой да се почувства така, веднага извикайте линейка! Зная, че ще ви е страх да давате обяснения, но по-добре това, отколкото да умре някой ваш приятел.

напълно съм съгласна!!!!

Mirami 21st November 2009 11:28

Само да уточня, и в двата случая говорим за марихуана от най-добрата, тук изобщо не може да се говори за пробутани боклуци.
Това е ефект, който зависи от състоянието на организма, говорете с лекари.
Това като първа точка, като втора, легализацията ще доведе неминуемо ТОЧНО до разпространението на всякакви боклуци, от които си представям какво може да се случи. Когато нещо е легализирано, то тогава до такава степен се разпространява и такова доверие започват да имат клиентите, че черния пазар процъфтява! Контрол изобщо не може да бъде наложен.
Помислете малко. Да не би сега да не се продават цигари без бандерол навсякъде? А фалшив алкохол? Има ги и още как! И как точно ти, клиентът, ще знаеш какво точно са ти продали в един "официален" магазин? Продавачът ВИНАГИ ще си гледа печалбата и ще ти пробутва каквото си иска заради нея.
Марихуаната е последното нещо, което е нужно на хората, за да се чувстват по-добре в това гнусно общество. Вместо да се стремите към отваряне на очите, от "солидарност" сте ЗА затварянето им?
Марихуаната е опасна, УМИРА СЕ от две дръпвания, колкото и пъти да си пушил преди това. Човек даже и не подозира как може да реагира организмът му. Наистина, не всички, които пушат трева, са изпадали в подобна ситуация, но който е изпадал, знае за какво говоря. Не си струва изобщо, танто за кукуригу, дет' се вика.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:07.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.