Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

valusha1981 2nd November 2011 18:48

Здравейте на всички които вече преминахте през всичко.Аз тепърва ще се обаждам за час за консултация.Моля ви кажете ми на 100 %ли сте убедени че Джамбазов е най-добрия защото мен все още много ме е страх за евентуални усложнения или непрофесионално свършена работа.Разгледах почти всички снимки преди-след наистина сте страхотни.Това е и моята мечта да имам малко суперско носле но и много ме е страх.Така че дайте малко кураж на нобобранката!

DimchevaD 2nd November 2011 22:54

[QUOTE=valusha1981;760882]Здравейте на всички които вече преминахте през всичко.Аз тепърва ще се обаждам за час за консултация.Моля ви кажете ми на 100 %ли сте убедени че Джамбазов е най-добрия защото мен все още много ме е страх за евентуални усложнения или непрофесионално свършена работа.Разгледах почти всички снимки преди-след наистина сте страхотни.Това е и моята мечта да имам малко суперско носле но и много ме е страх.Така че дайте малко кураж на нобобранката![/QUOTE Здравей:)Само да ти кажа нещо-няма такова понятие като ''най-добрия'' и никой не би трябвало да го твърди,тъй като в България и по света има мнооого такива като него все пак.По коментарите и снимките до тук,аз за себе си реших,че ще е той,в което бях още по-сигурна след консултацията си с него,но никога няма да твърдя,че е най добрия.Харесвам резултата си,както и повечето,които са писали тук,100% сигурност и той не може да ти даде.Ако някой хирург го прави,обаче,не му е чиста работата...Желая ти успех в решението и да намериш най-правилния избор за теб!

Miss_ME 10th November 2011 13:42

Момичета, да ви попитам, лонгетата повдига ли малко носа нагоре, тоест да очаквам ли, че малко ще спадне надолу връхчето ми, след махането й? Благодаря ви! :)

sibi 10th November 2011 17:13

Цитирай:

Първоначално написано от Miss_ME (Публикация 761814)
Момичета, да ви попитам, лонгетата повдига ли малко носа нагоре, тоест да очаквам ли, че малко ще спадне надолу връхчето ми, след махането й? Благодаря ви! :)

Ще спадне, спокойно! :) От самия оток върхът също е по-повдигнат, със спадането на отока пада и върхът.

Miss_ME 10th November 2011 19:35

Дано да стане така!Много ти благодаря,Сиби :)

suonsan 14th November 2011 13:46

Здравейте! Бях се зарекла да не пиша във форума преди да мине поне седмица от операцията, но не можах да се стърпя..Имам въпросчета, а не ми се иска да звъня по телефона на доктора за щяло и нещяло. Синини почти нямам, имам големи отоци, които на 2-рия ден слезнаха към бузите, даже по-скоро към челюстта (като бобърче съм :) ). Вече 3-ти ден не спадат, а доктора каза, че ще спаднат много бързо. На всички снимки, които излгледах, няма подобни отоци. Другото ми притеснение са многото секрети, които само се трупат и почти няма как да излезнат. По много малко се стичат от ноздрите и засъхват, а през гърлото почти не изкарвам. Направо ми е задръстен носът. За дишане да не говорим-все едно съм все още с тампони.Нормално ли е?

Oompa Loompa 14th November 2011 19:25

Всичко е нормално и всеки се възстановява за различно време :) Аз бях с запушен нос месеци наред, а гледам някои момичета са ОК само няколко седмици след операцията .Не се шашкай излишно , просто се зареди с търпение :)

suonsan 14th November 2011 21:36

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 762128)
Всичко е нормално и всеки се възстановява за различно време :) Аз бях с запушен нос месеци наред, а гледам някои момичета са ОК само няколко седмици след операцията .Не се шашкай излишно , просто се зареди с търпение :)

Много си мила, Susan! Имах нужда да го чуя!! Май наистина се шашкам излишно- следоперационен синдром! :D
Доц. Джамбазов одобри фотошопа! Аз очаквах да каже, че е малко нереален, но каза да го взема в операционната! Много ти благодаря! :)

DimchevaD 14th November 2011 23:10

Цитирай:

Първоначално написано от suonsan (Публикация 762104)
Здравейте! Бях се зарекла да не пиша във форума преди да мине поне седмица от операцията, но не можах да се стърпя..Имам въпросчета, а не ми се иска да звъня по телефона на доктора за щяло и нещяло. Синини почти нямам, имам големи отоци, които на 2-рия ден слезнаха към бузите, даже по-скоро към челюстта (като бобърче съм :) ). Вече 3-ти ден не спадат, а доктора каза, че ще спаднат много бързо. На всички снимки, които излгледах, няма подобни отоци. Другото ми притеснение са многото секрети, които само се трупат и почти няма как да излезнат. По много малко се стичат от ноздрите и засъхват, а през гърлото почти не изкарвам. Направо ми е задръстен носът. За дишане да не говорим-все едно съм все още с тампони.Нормално ли е?

И аз да се намеся:)Не бях качила снимки от няколкото дни,в които бях и аз като бобърче до 8-ми 9-ти ден,иначе и на мен ми казаха,че бързо се възстановявам,но не е точно така,месец и половина мина и все още ми се появяват отоци на различни места по нослето,дори и по бузите,после спадат и се появяват на други,и с дишането не съм добре,наистина трябва търпение,спокойно,мила:)Сю-благодаря и аз,че се включи,тъй като и при мен дишането все още е затруднено,ще чакамммм,пък дано се оправи с времето.

suonsan 15th November 2011 11:51

Търпение, търпение и пак търпение... Аз знам, че възстановяването е дълго и няма как да стане за няколко дни. Не знам защо си въобразиявам, че отоците ще спаднат за 5 дена :razz: Благодаря Дил! Явно доста преминаваме през фази "бобър", "драма", "мрън-мрън" и т.н. :1246:
Днес отоците на бузите са поспаднали и съм в очакване на други трансформации.. (а колко много ми е любопитно какво ли се крие под покрива :roll: )


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.