Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

galausa 28th November 2011 11:55

Цитирай:

Първоначално написано от Kris-Pis (Публикация 763187)
galausa разрових се в темите /тъй като аз все още не съм оперирана/ и виждам, че при всеки е различно падането на конците, зависи от организма, от това, какво е правено и т.н. При някои започват да падат 2 седмици след махането на лонгетата /т.е през първия месец/, при други падат чак след втория месец...всички казват, че е много важен крема за омекването на коричките в носа /и те така са ги чувствали/...Просто -търпение и сила :2021: Бързо възстановяване :)

благодаря, Крис-Пис :)

XIKS 29th November 2011 20:13

Привет момичета, много съм притеснена. Напипах едно твърдо топче между слъзния канал на окото и носа, струва ми се, че е кост. Дали е възможно да е плаката, но като натисна не се мести.На някой случвало ли се е подобни нещо?

svoboda 29th November 2011 21:01

Цитирай:

Първоначално написано от Kris-Pis (Публикация 763187)
galausa разрових се в темите /тъй като аз все още не съм оперирана/ и виждам, че при всеки е различно падането на конците, зависи от организма, от това, какво е правено и т.н. При някои започват да падат 2 седмици след махането на лонгетата /т.е през първия месец/, при други падат чак след втория месец...всички казват, че е много важен крема за омекването на коричките в носа /и те така са ги чувствали/...Просто -търпение и сила :2021: Бързо възстановяване :)

Кой е крема и от кога почваме да го мажем?

Krissstin4enceto 29th November 2011 21:38

Цитирай:

Първоначално написано от svoboda (Публикация 763355)
Кой е крема и от кога почваме да го мажем?

Ринолекс мажат всички след операцията, мисля, че след 7-мия ден може да се маже. На едно тампонче за почистване на уши слагаш от кремчето и съвсем леко започваш да мажеш носът от вътрешната страна. Без агресивни движения и не пъхай много навътре тампона. Някои пък намазват памучета с този крем и си ги слагат в ноздрите, стоят около 20 мин. и така коричките/секретите вътре омеквали и падали.

svoboda 30th November 2011 10:49

Цитирай:

Първоначално написано от Kris-Pis (Публикация 763358)
Ринолекс мажат всички след операцията, мисля, че след 7-мия ден може да се маже. На едно тампонче за почистване на уши слагаш от кремчето и съвсем леко започваш да мажеш носът от вътрешната страна. Без агресивни движения и не пъхай много навътре тампона. Някои пък намазват памучета с този крем и си ги слагат в ноздрите, стоят около 20 мин. и така коричките/секретите вътре омеквали и падали.

Мерси, Крис-Пис ти стана направо спец по ринопластиките :P

Krissstin4enceto 1st December 2011 10:01

Цитирай:

Първоначално написано от svoboda (Публикация 763371)
Мерси, Крис-Пис ти стана направо спец по ринопластиките :P

хахаха е как ме разсмя :lol: ми от толкова четене съм запомнила това онова /пък и записки си водя, за моята операция/ :chating::looking_at_mirror::reading:

Miss_ME 1st December 2011 16:07

Аз не съм се мазала с нищо, само пръсках Стеримар.

svoboda 2nd December 2011 14:25

След операцията имахте ли подувания тук таме и по-този начин да изглежда носа крив?
Също така усещам нещо като натиск там където ми е била гърбицата. Все едно някой ми е седнал на носа...:(

galausa 2nd December 2011 14:43

Цитирай:

Първоначално написано от svoboda (Публикация 763459)
След операцията имахте ли подувания тук таме и по-този начин да изглежда носа крив?
Също така усещам нещо като натиск там където ми е била гърбицата. Все едно някой ми е седнал на носа...:(

аз нямам такива усещания
имам гадни усещания ВЪТРЕ в носа, нещо като дърпане, като болка, особено, ако се опитам да се намажа с крем по бузите :(
Подувания имах, и изглеждах крива къде ли не, но носа беше перфектен!

Момичета, аз не мога да повярвам, че при всички козметики и лекарства НЯМА НЕЩО СРЕЩУ сенките. Не минават Моите не минават. направо са ужасни. Сякаш ми се изчистиха бузите, но сенките, дето стигнаха до бузите, стоят и сега се открояват още повече. Вчера детето на масата ми каза, че под очите съм черна чак до бузите :(((((
Днес една колежка ме пита кви са тия грозни сенки, дето се виждат от километри
Вчера вечерта в спалнята на огледалото, как минах и случайно се погледнах и направо се уплаших - все едно съм от с-во Адамс..

Верно ли няма нищо за мазане на сенки?
Ми ако остана така? това може ли да се опрерира? Лелееее! Да си направя втора операция, заради първата!!!!!!!!!! Направо съм пишман вече :((((((((((((((((((

svoboda 2nd December 2011 15:09

Galausa, спокойно не изпадай в паника! Според мен не е минало достатъчно време от операцията, за да отшумят напълно. Аз все още имам жълто по бузите. Някои момичета са споделяли, че и синините са им стояли месец.. Защо не се консултираш с личния лекар и да ти изпише нещо. Според мен има някакви лекарства за кръвта, които повлияват синини и сенки от травми.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.