Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

sibi 6th December 2011 22:47

Със сенки или не, хубава жена си! :) И нослето ти отива.

galausa 6th December 2011 23:08

:) мерси

то носа е направен както си ми беше моя, преди да се разпадне за последните 3-4 години,което най-вероятно е от капките плюс удара с глава, който получих от малкия син :((((

носа си е Ок, аз съм доволна, защото просто исках да го оправят без допълнителни разкрасявания

но тия сенки!!!
Докога???
Ей, направо се пръскам от мъка, като се видя на огледало
Остарях за нула бройки!

Ще пробвам съветите ви и ще пиша пак.

Krissstin4enceto 7th December 2011 00:42

Цитирай:

Първоначално написано от sibi (Публикация 763633)
Със сенки или не, хубава жена си! :) И нослето ти отива.

Абсолютно съм съгласна! Успех! :2020:

Oompa Loompa 7th December 2011 01:30

Намали малко черния молив , сложи малко фдт и вси4ко ще е наред :)
Иначе , и преди го бях написала но явно не си обърнала внимание , сенките при мен си останаха , намаляха леко но са все пак видими и без фдт не става ;)

galausa 7th December 2011 02:54

Сюзън, ти ме разби!
Имам сенки (грим), но те са на горния клепач ... да кажем, че през деня са "паднали" и надолу по окото - да, случва ми се почти всеки път...

черен молив под очите нямам - само при сенките, на горния клепач

но отдолу - от долната линия на окото до долу - всичко е "натурал" и аз затова ви говоря... :(
ще пробвам с лепенките
ще чакам да мине и време
но вече мина почти месец

оня телешки поглед, дето имах, се пооправи, и отоците намаляха и погледа се фокусира,и разстоянието между очите
сенките също се поотдръпват (уж) но ... слаба работа :(
все още лича от далеко, че съм била "бушонирана"

ааааа
това, дето са ти останали сенките - не съм го забравила
почти вески ден го цитирам притеснена у дома :(

etaniel 7th December 2011 21:21

Здравейте! Ами кво да ви разкажа, при Е.Георгиев се оперирах...вие не го одобрявате и за това гледам да не пиша....какво да ви кажа, не се харесвам особено, но все още имам доста отоци и върха ми е много отекъл та за това не искам още да си мисля, че това е финалния вариант...док твърди, че ще спадне още носа и ще слегне...сгеа ми е доста вирнат...дано да слегне....имам и аз доста сенки...иначе като размер е добре, но ноздрите ми се виждат много и се надявам да не остане така...иначе тази Т 37.2 не знам откъде я държа....ще направя още изследвания...секрет съм си правила преди ОП...нямаше нищо...

etaniel 7th December 2011 21:48

Цитирай:

Първоначално написано от galausa (Публикация 763635)
:) мерси

то носа е направен както си ми беше моя, преди да се разпадне за последните 3-4 години,което най-вероятно е от капките плюс удара с глава, който получих от малкия син :((((

носа си е Ок, аз съм доволна, защото просто исках да го оправят без допълнителни разкрасявания

но тия сенки!!!
Докога???
Ей, направо се пръскам от мъка, като се видя на огледало
Остарях за нула бройки!

Ще пробвам съветите ви и ще пиша пак.

Galausa, не се притеснявай за сенките и аз мисля, че ще се разсеят, аз също имам сенки и то само на едното око, така че смятай при мен какво е....има кремове околоочни на по скъпите марки като Juvena, La prairie и др (може и Eucerin), които могат да ти помогнат, а и хомеопатията не е за пренебрегване...иначе изглеждаш секси с тези сенки, ако ме питаш мен :)...не че си падам по жени :)

galausa 7th December 2011 22:09

ха ха ха
Етаниел, имах ужасен ден
Един от най-лошите в живота ми
но...сега се засмях
първата ми усмивка за днес... и то с глас...истинска!
Благодаря ти

Аз, по принцип ползвам козметика на ROC - околоочен дневен крем, дневен крем, нощен овлажняващ крем. Но това си ми е ежедневната козметика. Не е специализирана за сенки.

Иначе виж, това за Арниката и лепенките - тъкмо за тгова седнах на компа...да проверя отново каква Арника беше
аз пих Арника 9 преди операцията и след това...докато свърши. А сега ще купим 30. След малко. От денонощната, мъжът ми отива вече :)

Oompa Loompa 7th December 2011 23:31

Galausa , не знам дали е молив или сенки но ми се струва че те също допринасят за тъмните кръгове :)
Също така съм забелязала че при хора с матова кожа са склонни да образуват сенки. Лично аз преди операцията нямах никакви , но след намесата на емилчо получих такива сенки че ве4е години наред не мога да се отърва от тях. Не си хаби парите за скъпи кремове , просто не помагат :)


etaniel имах същите оплаквания след операцията ми при емелчо и той също така като теб ме убеждаваше ,че носа ми ще спадне и ноздрите няма да се виждат ...да ама не ! След годна и половина все още си беше къс и вирнат като свинска зурла !Между другото защо не пуснеш малко снимки ?

Rabiosa 8th December 2011 00:35

Всичко е индивидуално. Чакай да не плашим момичетата, че тоя период на следоперативна депресия е много опасен. Аз също се оплаквах от тези сенки, а при мен си бяха бая дълго време. Носа по-хубав не стана, но пък сенките ми изчезнаха абсолютно, а не съм ги мазала с нищо. Просто му отпуснах края и вече ми беше все тая :1242: В един момент просто изчезнаха. При някои се разнасят много бавно. Зависи и как са ти пипали нослето. Първия път след една седмица нямаше и следа. Вторият път ми се разказа играта. Така, че дайте си време и това е :2016:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:07.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.