Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Rabiosa 20th April 2013 18:05

4Прикачено(и)
Прикачен файл 517 Прикачен файл 518 Прикачен файл 519

Прикачен файл 520

Нелка 20th April 2013 18:07

Rimi, страпотно е нослето! Евала на Авшар! :))) не знам какво що е правил, но е станало супер. А аз бях малко скептично ностроена , защото не вярвах, че може да се плавят ревшзии по затворения митод. Но ето че може! :)

Честито!! И дано забравиш по-бързо за кошмора от Енчев. Наплаво ме изуми какво ни е стор на носа! И как е еспял и белег да ти направи?

Извини ме, но ги пратих на Рабиоса да ги качи тук, че и аз не зном как. Надявам се няма плоблем.

Rabiosa 20th April 2013 18:15

Нослето ти е супер сладко. Браво!!! Наистина не бях с впечатление, че преди това ти е бил зле носа, но в интерес на истината си личи, че Енчев за нищо не става. Добре, че си се насочила към свестен хирург, за да се справи отлично. Поздравления!!! Отличен резултат!
ПС: Сори, че съм качила снимките толкова нескопосано, ама и на мен ми беше сефтето ...

katia13 20th April 2013 18:27

Рими супер е ревизията ! Определено разликата се забелязва между преди и след и без да си специалист..дано и Дилбер е толкова добър..

Nose 20th April 2013 18:31

Римии,поздравления! Сега наистина видях къде е бил проблема,от по-предните снимки не си личеше,защото бяха малки! И този Енчев направо си е оставил ръцете,с извинение( БЕЗ)... Сега е толкова хубав,малък и спретнат! :cool_new: Честито,още веднъж!

Зара, ами изкривена ми е носната преграда,направо е на зиг-заг след операцията...И не само отвътре,отвън носът ми криви надясно, на пипане от едната страна е хлътнал,а от другата изпъкнал.Вътре в едната ноздра стърчи нещо си,кост ли е,хрущял ли...но не е покрито с лигавица и е бяло. Тя Нелката ми е виждала снимките... Ако успея,ще кача тук снимка...

кукумицинка 20th April 2013 18:36

Уау, рими, великолепен резултат! Честито!

Savi 20th April 2013 19:03

Супер,резултат!Честито Рими с гордост да си го носиш!Желая на всички момичета да се сдобият с така желаните нослета!Макар да не пиша често винаги ви чета и стискам палци на всички! Май турските хирурзи ще се окажат наистина добри, за нашите не искам да коментирам...за мен не могат да се нарекат хирурзи изобщо!

Мечта 20th April 2013 19:05

Момичета, от няколко дни следя темата за турските хирурзи. Все още нямам ринопластика, но съм решена да направя. От изчетеното по другите теми се отказах да правя реконструктивна хирургия в България. Нямам средствата и това ме възпира да пиша мейли и да уговарям консултации с някой от хирурзите. А нослетата ви са чудесни.
Знае ли някой цената на първична операция при Авшар? Харесах нослетата на Дилбер, но се впечатлих от техниката на Авшар, която ми изглежда доста щадяща.

keery 20th April 2013 19:15

@ rimi - честито рими, найстина Авшар е оправил голямата каша на Енчев. Пожелавам ти нататък да си щастлива и да забравиш за проблемите си с носа. Едно въпросче имам към теб - всички ли ревизии Авшар ги прави по затворен метод ?
@ Мечта - В БГ няма един свестен ринопластик, ти за реконструкция говориш , което е висш пилотаж .... Това изисква много инвестиции за обучения при светила от пластичната хирургия , членуване в европейски , световни, американски асоциации където обменят опит и се дискутират сложни случаи. Колко мислиш са хирурзите в БГ , който инвестират в такава квалификация ....

Мечта 20th April 2013 19:41

keery , просто чупенето, изпиляването и преподреждането на костите на носа мисля, че е реконструктивна хирургия. Пластичната я свързвам главно с работа върху меките тъкани. Възможно е да не е така. Ревизията със сигурност обаче е реконструктивна хирургия. Четох, че д-р Дарина Кръстинова е такъв хирург, но тя от години живее и работи във Франция.
Както и да е. Въпросът ми за Авшар остава.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.