Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Последната книга която прочетох ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4510)

hatred 29th July 2008 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от strangenick2
Човекът е имал за цел да направи едно необичайно криминале и е успял

Да направи нещо необичайно, пък използва обичайните методи за това :1252: .

Ти си го каза:

Цитирай:

За мен това е най-обикновена разтоварваща книга, без много претенции, колко шум се вдигна за нищо, така и не разбрах защо...
Странното е точно това, че се вдигна много шум. Иначе, признавам си, чисто сюжетно ми хареса ( след като прескочих Фибоначи ), накрая бях нетърпелива за развръзката и изчетох финала за една нощ.

Но се дразня на коментари от типа на "това е най - великата книга на постмодернизма" и тем подобни. Не може да има истинска художественост, при толкова много умишленост. Преднамереността да създадеш нещо много оригинално винаги убива изкуството в зародиш. Виж - самочувствието, че си създал нещо гениално и оригинално е друго, но то идва след творческия акт.

chokladkaka 29th July 2008 21:36

Цитирай:

Виж, аз не дочетох Името на розата, защото не понесох първите 50 страници, в които Умберто Еко описва една ВРАТА
:shock:
"Името на розата" е книга, която съм започвала поне 10 пъти, решена ТОЗИ път да я прочета, защото съм чувала какви ли не хвалебствия за нея, но така и не успях, а съм изчела доста скучни неща и определено имам тренинг. :roll: Иначе сред другите му книги има интересни за мен, а и като личност ме кефи Еко. :)

Rusalka 30th July 2008 09:03

Цитирай:

Първоначално написано от MariaVassileva

Това е страхотно!

chokladkaka 1st August 2008 22:27

"Корабът на глупците" от Грегъри Нормингтън и "Къщата на съня" от Джонатан Коу. Особено първата доста ме впечатли.

rokoko 1st August 2008 23:42

Михаил Радуга






ИЗВЪН ТЯЛОТО
Паралелна реалност и алтернатива
на виртуалния свят


в момента я изчитам, мисля че е интересна

Mirami 2nd August 2008 09:04

Цитирай:

Първоначално написано от MariaVassileva

Интересна идея за бизнес

еМ ДжИ 6th August 2008 10:15

Цитирай:

Първоначално написано от chokladkaka
Цитирай:

Виж, аз не дочетох Името на розата, защото не понесох първите 50 страници, в които Умберто Еко описва една ВРАТА
:shock:
"Името на розата" е книга, която съм започвала поне 10 пъти, решена ТОЗИ път да я прочета, защото съм чувала какви ли не хвалебствия за нея, но така и не успях, а съм изчела доста скучни неща и определено имам тренинг. :roll: Иначе сред другите му книги има интересни за мен, а и като личност ме кефи Еко. :)

И аз се предавам :)))

jolifille 6th August 2008 12:54

Сега сварших НА РИЛОНА част първа от Георги Стоев, още не са доставили 2 и 3 част в книжарницата и си чакам

zve 17th August 2008 21:37

"Захир" -П.КОЕЛЮ

bilyanki4ka 19th August 2008 09:26

ами в неделя се докато се чудех какво д аправя и взех,че прочетох- Имало едно време на изток,от Георги Стоев :reading:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:05.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.