Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Martin_N 24th January 2014 18:30

muhammetdilber@hotmail.com ли е мейлът?
Колко пари ти излезна престоят в Турция?
В хотел ли беше?
Все повече се замислям да се подложа на операция в чужбина...

Elly Stefanov 24th January 2014 18:36

Цитирай:

Първоначално написано от no0k1e (Публикация 795970)
muhammetdilber@hotmail.com ли е мейлът?
Колко пари ти излезна престоят в Турция?
В хотел ли беше?
Все повече се замислям да се подложа на операция в чужбина...

Да, това е мейла. За хотел можеш да питаш Айше, аз спах при познати, но оставих пари за гостоприемството, така че общо похарчих около 7000 лева, в които са включени операция, изследвания, престой, храна и пазарувахме доста дрехи и дреболии за вкъщи. Накрая ни останаха пари, но пък бях плащала с кредитна карта по магазините, така че долу горе това е сумата :)

Elly Stefanov 24th January 2014 19:51

1Прикачено(и)
При мен минаха седем месеца от операцията, нямам промяна в състоянието, освен че доста отслабнах :1207:

Качвам актуални снимки, като добавих и оредишните ми "чудесни" снимки от преди операцията. Предварително се извинявам за кървавия поглед :)

Elly Stefanov 24th January 2014 19:52

1Прикачено(и)
Полупрофил

Elly Stefanov 24th January 2014 19:53

1Прикачено(и)
И предишната най-кошмарна част - профила

Pufpaf 24th January 2014 20:12

Олее Ели ще си имаш сериозни проблеми ако личната карта и книжката са ти със снимки от преди операцията ! Това не е майтап ако не си ги сменила ще има големи циркове някъде :1228: ! Тази снимка пък в профил, а и на другите само луд би си помислил, че това е един и същ човек ! Не знам само защо отслабна, това целенасочено ли е или поради други причини, предполагам е с цел промяна на тялото, но само гледай да не стигнеш до някакви крайности. :2003:

Elly Stefanov 24th January 2014 20:18

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 795980)
Олее Ели ще си имаш сериозни проблеми ако личната карта и книжката са ти със снимки от преди операцията ! Това не е майтап ако не си ги сменила ще има големи циркове някъде :1228: ! Тази снимка пък в профил, а и на другите само луд би си помислил, че това е един и същ човек ! Не знам само защо отслабна, това целенасочено ли е или поради други причини, предполагам е с цел промяна на тялото, но само гледай да не стигнеш до някакви крайности. :2003:

Хаха, прав си, ще си имам проблеми, но, ако всичко върви по план, след няколко месеца се омъжвам и съм оставила смяната за тогава :)))

Рими, Диляна, вие как сте?

Надявам се Сузан и Ивет да качат също снимки, смея да твърдя, че и двете станаха великолепни!

Мечта 24th January 2014 23:27

Elly Stefanov, след твоята операция категорично избрах д-р Дилбер.
Разказвай. Не спирай.
Как си след седем месеца? За носа не питам - очевидно е.
Как ти се отрази упойката при турски специалисти - поопада ли ти косата впоследствие / така чувам, че пълните упойки се отразяват/, забравяш ли повече?
Какво се промени?
Ако мислиш, че разводняваме - пиши на лични.

Elly Stefanov 25th January 2014 01:39

Здравей, ако ти се търси назад съм дала доста информация, но най-общо казано след седем месеца съм супер - върха ми има още малко да спада, както се вижда от снимките, дишам си нормално от момента, в който се събудих от операцията и обонянието ми се върна за четвъртия ден. Всичко при мен мина леко, единственото, което ме заболя беше махането на конците. От упойките не съм имала проблем, не съм повръщала, не ми е било лошо, нито съм имала несиметрични отоци. Първите три дена се подуваш и посиняваш, след това започват да спадат отоците. Аз лично на деветия ден от операацията си бях на работа :)

Не ми е падала косата, нито забравям повече, разсеяна съм колкото винаги съм си била!

За миг не съжалявам, че се теших на тази стъпка, живота ми се преобърна :) имам самочувствие, красива съм и отношението на хората е по-различно.
Ако имаш още въпроси - питай

borislava_a 26th January 2014 13:23

Elly Stefanov много си красива. Погледът ти свети. Благодаря за снимките и за информацията.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.