Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   НВД (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4049)

FASH1ON 29th April 2007 13:47

НВД
 
Почти всички теми в този под форум са за ЧИСТЕНЕ и КОРЕМНИ МУСКУЛИ, изглежда това е мускула който придава завършен вид на всеки builder...... и всеки се стреми да го усъвършенства.
Почти всички отговори са: спазвай НВД!!!! А защо не НМД/ниско мазнина диета/? нали това е идеята - да се чистят мазнините и да се сведат до минимум :?: :!: :?: :!: :?: :!: :shock:
изглежда абсурдно, но изглежда е факт. Нека да го обясниме на начинаещите, за какво точно става въпрос..... и да се понамали (то неможе да се спре) питането за едно и също нещо
........Нека капацитетите да се изкажат :2001:

justex 29th April 2007 14:12

Нека чуя първо твоето обеснение и после ще искажа моето ;)

Ceko 29th April 2007 18:37

Защо трябва във всичко да се съмнявате и да подлагате под въпрос не ми е никак ясно. Поне вижте, ако друго ви мързи в bb-team.org какво пише за НВД и тогава споделяйте разсъждения. Хората питат основно как да изчистят мазнините и да качат някое кило чиста маса. На едни и същи въпроси отговора е един и същ. Логично, нали ?

ilia1991 29th April 2007 23:34

цеко на тебе май ти е омръзнало да обясняваш :) все пак спазва се НВД , защото при НМД не ядем мазнини а повече въглехидрати и така те се използват за енергия , а мазнините от мастните жлези се лепят по нас ... затова се спазва НВД а не НМД поне аз така знам :)

mairo 30th April 2007 03:19

Аз мисля че FASH1ON имаше дрyго в предвид!? Мисля че просто искаше някой да напише пост или да се дискyтира относно какво е НВД, за всички тези които незнаят, да се дадт примери, да се сравни с дрyги типове диети, да се пояснu кой, кога и защо трябва да я спазва ....

ilia1991 30th April 2007 08:27

ааа ... еми незнам тука вече Цеко е по тия неща :)

justex 30th April 2007 11:08

Цитирай:

Първоначално написано от ilia1991
цеко на тебе май ти е омръзнало да обясняваш :) все пак спазва се НВД , защото при НМД не ядем мазнини а повече въглехидрати и така те се използват за енергия , а мазнините от мастните жлези се лепят по нас ... затова се спазва НВД а не НМД поне аз така знам :)

НВД е режим на хранене.(тоест си го правиш години)При него се качва възмножно най-чиста мускулна маса или се чистиш възможно най-лесно спрямо другите диети , зависи от целите ти , количеството което ядеш и тренировките ти :lol:

FASH1ON 30th April 2007 23:04

Цитирай:

Първоначално написано от mairo
Аз мисля че FASH1ON имаше дрyго в предвид!? Мисля че просто искаше някой да напише пост или да се дискyтира относно какво е НВД, за всички тези които незнаят, да се дадт примери, да се сравни с дрyги типове диети, да се пояснu кой, кога и защо трябва да я спазва ....

именно :!:

FASH1ON 30th April 2007 23:07

Цитирай:

Първоначално написано от justex
Нека чуя първо твоето обеснение и после ще искажа моето ;)

наясно съм с НВД и как действа, просто искам да помогна, защото всеки нов пита едно и също.......
май малко хора ми разбраха поста :(

justex 1st May 2007 10:33

E като си наясно - обесни :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.