Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Rabiosa 23rd June 2013 22:19

БРАВОООООО :1223: Нослето е супер и съм много щастлива, че хубавите резултати продължават да се увеличават в тази тема. Ели, много си хубава! Нослето високо вирнато по улиците и намазано с фактор 50 :2033:

Pufpaf 23rd June 2013 22:29

Супер, много съм впечатлен и това е нос на 8 дена от операцията браво и върха не разбрах какво му правено, но е много добре заоблен и то сега още колко има да спада и пак е изглежда много добре. Сега чакаме и снимките преди операцията да видим промяната, макар и ще трябва да почакаме още няколко месеца за да видим вече пълният резултат, а върховете спадали най бавно !

Elly Stefanov 23rd June 2013 22:47

Тъкмо писах на доктора да напомня са и прати снимките - върха ми е повдигнат и стеснен, формата на ноздрите ми е коригирана и като се усмихвам върха на носа ми не пада в горната устна както преди.

Благодаря ви за комлиментите :) мен малко ме дразни все още вирнатия връх, по-точно ми е трудно да се възприема, но знам, че е временно. Доктора каза, че след месец носа ми ще изглежда супер :) тогава и ще мога да ходя на плаж и на фитнес.

Elly Stefanov 23rd June 2013 22:52

Забравих да добавя - от третия ден насам имам обоняние и усещам вкусове като ям, на пипане не ме боли носа, но го усещам изтръпнал и това е неприятно. За седмица това чувство почти изчезна от гърба на носа, но е силно във върха. Върха ми е твърд на пипане.

Нелка 23rd June 2013 23:43

Ели, като за 8ми ден изглежда потресаващо добре! Моя определено беше супер неестествен! Даже цвета на кожата беше жълто-зленикав!
Имай предвид, че върха страшно много ще спада, и доста остър ще стане. И най-големия падеж на отока е първата седмица след махане на лепките.
:bravo:

Pufpaf 23rd June 2013 23:45

Аз точно си щях да кажа, колко ти отива това вирнато връхче наистина и така носът ти е по къс, формата му е толкова добре съобразена с чертите на лицето ти, имаш големи хубави очи и устните колко са ти хубави, бих казал дори перфектни и формата на носът ти се връзва идеално с тях и лицето и този нос още колко много ще се променя и ще става и малък тогава ще видиш ! :2003:

Pufpaf 23rd June 2013 23:49

Дано обаче да не стане, чат толкова остър, но предполагам, че ще стане баш както си трябва !

Нелка 23rd June 2013 23:56

Сега.. остър като игла няма да стане! :-)
Дилбер ги съобразява с лицето на човека, и един с един не си приличат. Т.е. не работи по калъп.

Elly Stefanov 24th June 2013 00:22

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 789455)
Сега.. остър като игла няма да стане! :-)
Дилбер ги съобразява с лицето на човека, и един с един не си приличат. Т.е. не работи по калъп.

Да, той ми каза на консултацията, че съобразява дължината и формата на носовете с линията на челюстта и чертите на лицето. Носа ми няма цветова разлика с лицето, наистина, само връхчето леко ми се обели и от време на време ме сърби кожата отгоре, което предполагам е нормално.

И братовчедка ми днес сподели, че за човек, опериран преди 8 дена нищо не ми личи и дори надут носа ми седи есъествено. Тя каза, че малко със страх дошла до нас, защото брат и си прави рино със септопластика във София при някакъв професор и като се върнал след няколко дена изглеждал потресаващо - подут като балон и бял като призрак..

ai6erasimova 24th June 2013 10:19

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 789441)
Айше ще има подаръци и за теб, доста си ценна за тази тема, с теб имаме директна връзка поне за д-р Дилбер. Доктора се справя много добре с женските нослета, щеше ми се да видя негови пациенти мъже и се чудя ако му пиша на имейла, тука го имаше мисля в темата дали, ще ми покаже такива снимки, като гарантирам, че никога няма да ги разпространя в интернет, но моята гаранция едва ли ще е достатъчна. Просто ми се щеше да видя негови пациенти мъже. Жените по принцип са по придирчиви, но и аз съм не се задоволявам с малки резултати !

На rimi мога да и кажа, въобще да не мисли за пари, че ще и се налага да плаща, ако ще и прави доктора още една операция, за това мога да се хвана на бас със всеки и ти дори не трябва да споменаваш нищо за пари, не го забравяй това, че видяхме какво стана с преводача, чак мен ме яд. Той няма да остави така носът ти, ако може да се поправи ще го направи, това е повече от сигурно ! :2003:

As prosto iskam da vi pomogna as tam sim rodena v tursaya rabotya tam si u4ila mn si obi4am bilgariya iskam da vi pomogna s koto moga da ako iskate moje da idvate pri dilber moga da dam moya nomer za vriska i


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.