Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

want 3rd July 2013 15:11

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 789958)
Elly Stefanov, много добре ти е станало нослето, честито! Не мисля обаче, че счупването, за което си писала, е главният виновник за формата на носа ти преди операцията. По-скоро си е ген това висване.

Ти пък като че ли не си свикнала :) Тук всяка втора казва, че си прави операцията не защото има нужда от нея а просто имала нужда от изправяне на носната преграда или пък като малка и е бил чупен :)

кукумицинка 3rd July 2013 15:22

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789959)
Ти пък като че ли не си свикнала :) Тук всяка втора казва, че си прави операцията не защото има нужда от нея а просто имала нужда от изправяне на носната преграда или пък като малка и е бил чупен :)

Е, моят също се оказа счупен, но и без счупването пак би бил грозен :) Ако направя втора операция (събирам и пари за всеки случай), ще е от чиста суета вече, защото каквото и лоши мнения да има за Джамбазов напоследък, в момента си дишам прекрасно, а все още не съм забравила какво беше преди операцията.

Elly Stefanov 3rd July 2013 16:05

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 789958)
Не мисля обаче, че счупването, за което си писала, е главният виновник за формата на носа ти преди операцията. По-скоро си е ген това висване.

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789959)
Ти пък като че ли не си свикнала :) Тук всяка втора казва, че си прави операцията не защото има нужда от нея а просто имала нужда от изправяне на носната преграда или пък като малка и е бил чупен :)

Не че дължа обяснение на някой за решението си за операция, но:
1. Не, не ми е ген, напротив, сега вече приличам на останалата част на семейството си (отново).
2. Ако имах нужда само от козметична промяна (в което не виждам нищо лошо по приницп), бих се замислила за пластичен хирург, а аз изрично търсех УНГ лекар. Имах ужасни проблеми с дишането, които за щастие вече са решени. А естетическата промяна е само един голям бонус към това, защото наистина ми беше ужасен комплекс, особено ако се снимам до майка ми и братовчедите ми.

Знам, че природата на всеки е дала едно и ощетила от към друго, но при мен носа сам си го докарах до това положение.

Нелка 3rd July 2013 17:43

Хора, не усещатели кога стават излишни коментарите ви? "Много хубав носа, обаче..." Типично в български стил - трябва да се хване Бай Ганьо за нещо, не може комшията да е по-добре от него..!!

Първо, че няма никакво значение в следствие на какво носът е какъвто е. Второ - смешно е да си оправдаваш ринопластиката с катастрофа, също толкова смешно е да се изказваш и да даваш мнения неподготвен!

Ели е една от малцината, които публично постват снимки тук "преди" и "след" и е застанала с истинското си име. Направо ми е смешно за какво се хващате, че човек наистина трябва да заема отбранителна позиция! Още повече, че не е Емилия фолк-дивата и не е длъжна да си измисля причини за риното. Щом твърди, че не е ген, значи не е. Не разбирам какъв ви е проблема?


Аз никакъв ген нямам! Само едни очи. Всичко друго ми е коригирано или постигнато с много труд и пот. Ако някой дойде и ми каже в прав текст "Много си хубава, ама нямаш ген", няма да споменавам къде ще ме заболи. Такова изказване се прави единствено и само с цел на някой да му стане тъпо. Не виждам каква друга цел би имало. Ако греша, и има нещо градивно в тази констатация, попраете ме!

want 3rd July 2013 17:48

Нелке, като става дума за ген , мисля че сме го коментирали с тебе, че по принцип българката не се слави с фин нос, за това и толкова момичета си правят операции.
Не знам какво е имала предвид кукумицинка но ген за мен означава точно това :)
Лично мен не ме интересува кой поради какви причини си е правил операция, но както и самата ти каза, много е смешно, когато някои момичета вземат да се оправдават с катастрофи и не знам си какво :) сякаш някой ще им се смее :)

Нелка 3rd July 2013 17:57

Българката не само, че няма "хубав ген" за нос, ами е и малко злобничка.. Все трябва да огледа и прецени гена на конкуренцията... ;)
Какво като нямаме хубави гени? Добър външен вид се постига много по-трудно ако нямаш ген, отколкото ако имаш. И тогава, като ти направят комплимент, е редно да кажеш "Благодаря! Много се потрудих, много изстрадах, но най-накрая заслужих да изглеждам както се чувствам, ака - красива!" :)
А ако Бог ти го е дал, ти каква заслуга имаш?

Най-вероятно Кукуминцинка не е вложила този смисъл в изказването си. Най-вероятно въобще не се е замислила. Но факта, че Ели зае отбранителна позиция, (всеки би заел в тази ситуация) ме издразни. И без това се изисква голяма смелост да постваш снимки тук, яд ме хваща, когато засягаме хората, които са имали тази смелост. Защото ако не бяха те (аз в частност), този форум би бил абсолютно безполезен. Пълен само с анонимни хора, които нищо съществено не казват...!

Нелка 3rd July 2013 18:01

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789965)
Лично мен не ме интересува кой поради какви причини си е правил операция, но както и самата ти каза, много е смешно, когато някои момичета вземат да се оправдават с катастрофи и не знам си какво :) сякаш някой ще им се смее :)

Между другото не мисля, че това е случая с Ели. Ако тя, или аз, или който и да е, ни беше страх от подигравки, нямаше да постваме снимки тук!

want 3rd July 2013 18:04

Никога не съм се замисляла кой как е получил носа си, циците или пък задника си , по скоро изпитвам итерес към това :) Който има пари и желание може да получи всичко. Иначе си права, може да нямаме гени но за това пък да живеят пластичните операции :)

want 3rd July 2013 18:05

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 789967)
Между другото не мисля, че това е случая с Ели. Ако тя, или аз, или който и да е, ни беше страх от подигравки, нямаше да постваме снимки тук!

Оооо аз не бих постанала моя снимка след първата операция :) Няма човек който да не покаже някаква реакция при вида на зурлата ми и честно казано искам да си го спестя :)

Нелка 3rd July 2013 18:07

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789968)
Никога не съм се замисляла кой как е получил носа си, циците или пък задника си , по скоро изпитвам итерес към това :) Който има пари и желание може да получи всичко. Иначе си права, може да нямаме гени но за това пък да живеят пластичните операции :)

Ама все пак се намираме във форум за пластична хирургия! :naked:

want 3rd July 2013 18:08

Ми да де , за това и е смешно да се дават каквито и да било обяснения или пък да се искат такива :) За всички е ясно че сме тук защото не харесваме нещо в себе си и търсим начин да го променим :)

Нелка 3rd July 2013 18:13

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789969)
Оооо аз не бих постанала моя снимка след първата операция :) Няма човек който да не покаже някаква реакция при вида на зурлата ми и честно казано искам да си го спестя :)

Аз имам само фотошопирани снимки след Джамбазовата намеса. Още повече, че с времето носът ставаше все по-зле.. Непосредсвено преди Дилбер се нащраках в пълния си блясък.. тези снимки съм ги поствала само за малко публично тук. Точно след като някой, не помня кой беше, ми изкочи с репликата "Ай кво го плюеш Джамбазов, не помниш ли каква огромна маса от хрущяли беше носът ти преди него?" И се проклех, че някога изобщо съм решила да си преглътна суетата и да постна снимки тук с идалистичната идея да помогна на някой и да му го спестя... След като постнах снимките след Дж , разбира се, коментиращата се скри.. Защото пред снимките и Боговете на оценките в този форум, мълчат...

За това , обещавам, че ще се репча на всеки, който се опитва по някакъв начин на личностна основа да засегне някой, който е публикувал снимки тук! Защото тоно това са важните хора - те "говорят" с факти! Не анонимните , които никога няма да преглътнат суетата си с цел да помогнат на накой!
Амин!

Elly Stefanov 3rd July 2013 18:27

2Прикачено(и)
И две снимки от днес - 18-ти ден от операцията. Аз да ви кажа, не виждам голяма разлика, въпреки че според приятеля ми спада всеки ден. На мен ми се иска да се събудя утре и всичко да е приключило :) Виждат ми се в ноздрите две червеникави черти, където бяха конците.

want 3rd July 2013 18:31

Ели, колкото повече се оправдаваш толкова по зле :)
Макар , че какъв бил носа на майка ти и баща ти няма никво значение :) Може носа ти да прилича на носа на баба ти, дядо ти , чичо ти или някой друг от семейството ти :)
Факт е че нито майка ми, нито баща ми, нито сестра ми имаха моя нос, но ето че моя не беше хубав и нямам намерение да търся каквото и да било извинение за това :) Аз също мога да ти пусна снимки от детските ми години където носа ми е като копче, а в последствие придоби съвсем друга форма :) Падането може да ти деформира носа, но не и да ти го удължи ;)

Радвай се на новия си нос и престани да се оправдаваш :)

Pufpaf 3rd July 2013 18:33

Ели ти си от тези хора, които ме карат да се чувства "малък", респекта и уважението е най малкото, което можеш да получиш от мен, за това което правиш и през което си преминала и се радвам за теб, че лошите моменти са вече зад гърба ти !
Аз и преди го казах, малко са хората, които биха си пуснали снимки още от болничната стая дори, а по този начин помагаш толкова много на другите, като мен, които тепърва ще минем по този път ! :2003:

Elly Stefanov 3rd July 2013 18:40

Мерси, Пуф Паф :) Не се оправдавам, бе хора :) Родителите ми допуснаха грешка, че се нараних и не ме заведоха на лекар. Исках да илюстрирам как можете да спестите на децата си 3000 евро и няколко години депресия с навременни реакции. Няма за какво да се оправдавам, нищо лошо не съм направила. Стана ми тъпо от изказването на кукумицинка, че съм нямала ген. Тя не ме познава, никога не ме е виждала, но реши, че нямам ген? Или може би е доктор и може да даде компетентно мнение за последиците от травми върху човешкия организъм?

Както и да е, махам поста с детската снимка, и без това е много личен спомен, не искам да го използвам за да се "оправдавам".

sunbun 3rd July 2013 18:47

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789969)
Оооо аз не бих постанала моя снимка след първата операция :) Няма човек който да не покаже някаква реакция при вида на зурлата ми и честно казано искам да си го спестя :)

Но,не спестяваш нищо на другите които са имали смелост,въпреки притесненията си,каква е точно целта ти в този форум....

Нелка 3rd July 2013 18:50

Само информативно - носът може да стане по-дълъг при счупване!
Ако ви е толкова важно - разровете се в нета!

Ели, няма смисъл. Няма и значение! истината е, че си един от малкото хора тук, който имаше късмета и акъла, да направи осъзнат и обмислен избор и да получи прекрасен нос от веднъж! Изглеждаш прекрасно! Не за 18-ти ден, а по принцип! Дерзай! :lips:

кукумицинка 3rd July 2013 18:56

Оле, тук големи обяснения. Съжалявам, че си се почувствала зле, наистина. Какво имах предвид - ти си много хубава жена, с много характерна форма на очите - големи, широки, някак левантийски, и с плътни хубави устни пак много характерни. Те обикновено вървят в комплект с подобен по форма нос. За мен по-скоро е тип етнически нос, затова някак и предишният ти нос ми изглежда хармоничен с останалите ти черти, въпреки че сега носът ти е много по-хубав. Разбира се, че може и да е от счупването, ти най-добре си знаеш. За детските снимки не знам какво да кажа - носът се оформя в истинския си вид някъде към пубертета. Бебета и малки деца с гърбави грозни носове не се сещам да съм виждала. Племенникът ми например в момента е с чипо детско носле и меки черти, но като порасне, най-вероятно ще има нос, подобен на този на баща му, т.е. сравнително дълъг и тънък, с малка гърбица и като цяло ще има остри черти, отсега се усеща, че прилича на него.
Всеки си има някакъв ген. Но аз лично по-трудно бих живяла с мисълта, че имам нещо, което не харесвам в следствие на травма, отколкото, че просто съм го наследила. Т.е., по-скоро успокояващо си мислех, че ще ми е становището за теб.

keery 3rd July 2013 19:14

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 789947)
Kакво ти има на кожата ? Ако е с пъпки или възпалена, съвсем нормално е да отложи операцията.

Според дерматолози много разширени венички , може би следствие на предишната . И на места изглежда зачервена .

Elly Stefanov 3rd July 2013 19:22

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 789985)
Но аз лично по-трудно бих живяла с мисълта, че имам нещо, което не харесвам в следствие на травма, отколкото, че просто съм го наследила. Т.е., по-скоро успокояващо си мислех, че ще ми е становището за теб.

Благодаря, наистина така се чувствах, като незаслужена потърпевша на чужди действия :)

Още повече, че наистина приличах на циганка / арабка / индийка, особено лятото :) сега съм много щастлива, че с това е свършено.

want 3rd July 2013 19:36

Голяма драма, голямо чудо и изобщо какво значение има дали носа е бил грозен по рождение или от травма :) Лично мен не ме успокоява нито едното нито другото ;)

sunbun, не бих спестила нищо ако става въпрос за операция, защото всяка от нас се надява да стане по добре от преди, но не бих си позволила да правя коментари за пред оперативното състояние на носа ;)

st24 4th July 2013 12:36

здравейте искам да ви питам ако имам голям белег на носа дали подлежи на рино

кукумицинка 4th July 2013 17:20

Айше, доколкото разбрах, си запозната и с други медицински специалисти в Истанбул. Случайно да имаш някакви контакти с очни клиники, за да разбереш има ли успешно лечение на атрофия на зрителния нерв?

Savi 5th July 2013 12:05

Здравейте,момичета и момчета:) Отдавна не съм влизала във форума виждам много нови добри резултати.Ели много хубаво носле се е получило честито и със здраве да си носиш! Тъй като обмислям вече сериозно вариант и аз се подложа на ринопластика при Дилбер и искам да се информирам повече и да ви задам няколко въпроса. Интересуваме в каква валута се плащат операциите и в кеш ли се плаща? Дали да си обменя парите от Бг или мога да тегля от банкоматите там.Малко страшно ми се струва да нося толкова пари кеш в себе си,затова искам да знам как сте процедирали и вие,които вече сте минали по този път.Ще бъда много благодарна,ако споделите,може и на лични:)

Нелка 5th July 2013 13:09

Сави, Дилбер ми обяви цена в долари, за това аз обмених долари от Бг и си ги носих сама в Истанбул. Но аз принципно съм си безстрашна. ;) Иначе са си доста пари, но няма начин. Всички хирурзи там предпочитат в кеш....

На Ели, до колкото помня, й обяви цена в евро и в турски лири. Знам от моята позната, че еврото е по-скъпо там, така, че е на печалба ако отидете с евро и обмените лири там.
Иначе аз пазарувах с кредитна карта там, нямаше проблем. Но малки суми. Не знам до колко е удачно да се теглят голями на банкомат...

Принципно на границата не се декларира колко пари носиш , а и никой не може да подозира. Аз хем сама си пътувах, наистина не ме беше страх.

ai6erasimova 5th July 2013 13:30

Цитирай:

Първоначално написано от Savi (Публикация 790054)
Здравейте,момичета и момчета:) Отдавна не съм влизала във форума виждам много нови добри резултати.Ели много хубаво носле се е получило честито и със здраве да си носиш! Тъй като обмислям вече сериозно вариант и аз се подложа на ринопластика при Дилбер и искам да се информирам повече и да ви задам няколко въпроса. Интересуваме в каква валута се плащат операциите и в кеш ли се плаща? Дали да си обменя парите от Бг или мога да тегля от банкоматите там.Малко страшно ми се струва да нося толкова пари кеш в себе си,затова искам да знам как сте процедирали и вие,които вече сте минали по този път.Ще бъда много благодарна,ако споделите,може и на лични:)

Nyama strasno na teb kakto ti e udobno taka napravi ako imate nujda ot nesto asmoga da vi pomogna poznavam doc dilber nyama da gresis

Savi 5th July 2013 13:35

Благодаря ти Нелка за полезната информация :) Май ще трябва да се носят пари в брой,ще си взема охрана(дано да убедя приятеля ми),че аз съм си страхлива и недоверчива;)Сега започвам преговорите с него,че той никак е съгласен с подобни интервенции...

Savi 5th July 2013 13:42

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 790056)
Nyama strasno na teb kakto ti e udobno taka napravi ako imate nujda ot nesto asmoga da vi pomogna poznavam doc dilber nyama da gresis

Благодаря,Айше,мисля да се възползвам от помощта ти!Замислям да е около средата на октомври месец,ако може две в едно и консултация и на другия ден операция,че нямам много свободно време!Ако можеш дай ми е-mail адреса си да може да поддържаме връзка!Имам толкова много въпроси,а не искам да спамя в темата тук излишно:)

Нелка 5th July 2013 13:52

Цитирай:

Първоначално написано от Savi (Публикация 790057)
Благодаря ти Нелка за полезната информация :) Май ще трябва да се носят пари в брой,ще си взема охрана(дано да убедя приятеля ми),че аз съм си страхлива и недоверчива;)Сега започвам преговорите с него,че той никак е съгласен с подобни интервенции...

Имаш ЛС! ;)

ai6erasimova 5th July 2013 13:56

Ok da ti dam moya nomet oo905312487950 moje da mi se obadis kogato iskas zapovyaday kogato resis asim tuka ste ti pomogna daje zaedno moje da idem nyama nikakiv problem fec da ti dam aysherasimova ai6erasimova@abv.bg

Elly Stefanov 6th July 2013 08:35

Цитирай:

Първоначално написано от Savi (Публикация 790054)
Здравейте,момичета и момчета:) Отдавна не съм влизала във форума виждам много нови добри резултати.Ели много хубаво носле се е получило честито и със здраве да си носиш! Тъй като обмислям вече сериозно вариант и аз се подложа на ринопластика при Дилбер и искам да се информирам повече и да ви задам няколко въпроса. Интересуваме в каква валута се плащат операциите и в кеш ли се плаща? Дали да си обменя парите от Бг или мога да тегля от банкоматите там.Малко страшно ми се струва да нося толкова пари кеш в себе си,затова искам да знам как сте процедирали и вие,които вече сте минали по този път.Ще бъда много благодарна,ако споделите,може и на лични:)

Здравей, на мен док ми даде цена в Евро и лири, там еврото е много скъпо и за в момента цената на лирата пада постоянно. Най-умното нещо, ковто можеш да направиш, е да вземеш евро от БГ и там да обменяш в лири - ще спечелиш много от разликата. Ние примерно, за 200 евро взимахме 550 лири, сега курса е още по-добър. Непременно обменяйте в чейндж бюра, курса е по-добър от банките!

На доктора платих в евро, зарадва се :)

Успех и не се притеснявай, и ние носихме кеш в себе си, няма нищо страшно.

Elly Stefanov 6th July 2013 08:37

За банкоматите няма проблем да теглиш, пуска лири и ти чарджи сметката по националния курс. Най-добре плащай с кредитна карта където кожеш. Ние по магазини и места за хранене плащахме само така и е супер удобно ;)

Savi 6th July 2013 12:04

Благодаря,Ели много ми помогнахте с Нелка :) Разсееха се някой мои притеснения!Друго си е когато вече преминалите по този път хора те информират!Благодаря ви,чистосърдечно!Сега се заемам с финансовата част на нещата и се надявам най-после и аз да мога да осъществя тази моя мечта!

Rabiosa 8th July 2013 21:39

2Прикачено(и)
Минаха 2 месеца от моята ринопластика. Пускам две снимки и искрено се надявам носа да се вижда добре, защото светлината е малко кофти.
Прикачен файл 758 Прикачен файл 759

Pufpaf 8th July 2013 21:53

Ааааааааа не не мога повече :2007: направо ми спря дъха и тва е сериозно, не знам дали се вижда добре носа, но в такива моменти си губя речника, приказка си и аз съм много щастлив, че съм се родил в тази страна, нека някой да ми каже, че българските жени не са най красивите на света а ! :2015:

Savi 8th July 2013 22:21

Rabiosa страхотна си и нослето много ти отива!!!

Rabiosa 8th July 2013 22:45

Много ви благодаря! Носът още се подува, спада.....и така постоянно, но да се надявам, че зимата съвсем ще спадне.

Нелка 9th July 2013 00:15

Страхотна си! Признавам си, изобщо не гледам носа! Самото ти излъчване вече е на човек, който възприема себе си по друг начин! За този пламък в очите и точно тази усмивка си е струвало всичко, през което мина! :girl_kiss2:

Rabiosa 9th July 2013 01:08

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 790201)
Страхотна си! Признавам си, изобщо не гледам носа! Самото ти излъчване вече е на човек, който възприема себе си по друг начин! За този пламък в очите и точно тази усмивка си е струвало всичко, през което мина! :girl_kiss2:

:girl_kiss2: Определено съм съгласна, че излъчването ми е съвсем друго, още повече, че ти ме знаеш отпреди операцията. Обаче, да му се не види, не мога да кажа, че си е струвало всичко ,през което минах. Все си представях, че ще се успокоя един ден, ама йок!!! Можеше да стане от първия път!!! Яд си ме е и това е! Ама поне накрая съм доволна...с това се успокоявам...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.