Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 14th August 2013 09:21

Много е, да, защото сме включвали и инфо за страна, пътуване, валута - самата тема го изисква, не всеки би се грабнал да ходи в чужда държава за операция, но все пак всичко е важно :(

Pufpaf 14th August 2013 12:40

Имайте малко търпение и скоро ще направя темата със всичката важна информация за турските хирурзи, за мен ще бъде удоволствие да направя това и ще се постарая, но тия дни изчезвам и като се прибера ще я направя тази тема.

Nose 14th August 2013 13:45

Момичета и момчета,
моята операция наближава... остана още месец.Все още не ме е разтресла предоперативна треска,но да видим...

Гери,пиши като си в състояние как е минало всичко!

Мен много ме е страх от събуждането от упойката.При 1вата оп. беше кошмарно,мислех си ,че умирам! Доктора ми викаше : Дишай! А аз не бях в състояние да си взема и глътка въздух.Беше много много страшно! Някой имал ли е подобни проблеми при излизането от упойка?

Elly Stefanov 14th August 2013 16:34

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 791538)
Момичета и момчета,
моята операция наближава... остана още месец.Все още не ме е разтресла предоперативна треска,но да видим...

Гери,пиши като си в състояние как е минало всичко!

Мен много ме е страх от събуждането от упойката.При 1вата оп. беше кошмарно,мислех си ,че умирам! Доктора ми викаше : Дишай! А аз не бях в състояние да си взема и глътка въздух.Беше много много страшно! Някой имал ли е подобни проблеми при излизането от упойка?

Не, наистина звучи страшно! Аз съм била три пъти под пълна упойка, включително с ринопластиката, първия и третия път не можеха да ме събудят, втория ми бяха напукали всички вени, до които се бяха добрали. Първите два пъти в БГ след като излязох от упойка ми беше замаяно с часове и бях сънлива, но в Турция след 10-тата минута бях пушка, все едно не са ме слагали под упойка.

Nose, ти при кой ще се оперираш?

Nose 15th August 2013 11:58

Ели, при Дилбер съм аз.

Иначе и аз 2ч след 1вата операция си пътувах за Бургас,даже си спомням,че бях зверски гладна и ядох кроасани по пътя...

Само че самото събуждане още на операционната беше кошмарно.Защото съм в съзнание,чувам какво ми говорят,а не мога да вдишам въздух.Все едно някой ми е стъпал на гърдите,в същото време явно съм се мъчела да си вдишам през носа,но не става.Накрая една дълбока глътка си взех през устата и всичко се оправи..

После 1ч се тресях в леглото,беше ми студено.

Ей това са ми страховете сега за предстоящата операция.Как ще се събудя. :(

ai6erasimova 15th August 2013 18:20

momı4eta nyakoy ste mojelı da mı kaje kak se ka4vat snımkı vıv foruma predı mojeh da ka4vam sega nemoga ako nyakoy znae ako moje da mı pıse ste sım mnogo blagodarna

Pufpaf 15th August 2013 19:31

Има няколко начина за качване на снимки !

Първият е ако са ти записани на компютъра, първо отваряш опцията - "разширен изглед", след това отдолу кликваш на - "управление на прикачени файлове" в менюто което ще ти се покаже натискаш "Разглеждане" и после избираш снимката и натискаш "Качи"

Вторият е да копираш адреса на снимката ако е от някой сайт и по същият начин, но тук слагаш линка в празното поле отдолу и натискаш Качи.

Третият начин е пак с копиране на адреса, но избираш иконата Insert Image от менюто за съобщение и я качваш.

plammmy 15th August 2013 21:23

Приятели, асистента на Авшар ми е върнал мейл, в който ми пише, че моята операция ще е приблизително 5 000 евро и ми е прикачил файл с една от снимките, които му пратих, преди и след операията. Сега искам да пиша на Дилбер(на правилния мейл този път) и да му прятя снимка. Като гледам май към него ще се ориентирам, чудя се обаче на английски дали ще ме разберат?

ai6erasimova 15th August 2013 22:01

Moje na angliyski i na bilgarski asim tam moga da prevejdam az go vijdsm vsekiden v bolnisata povreme na operasiyite sim tam ako ima nesto moje i kim men da se obirnete moga da dam moya nomer 05312487950 spored men pravelniya izbor e pri nego zastoto ax vijdam vsi4ki rezultati as moga da vi pomogna s koto moga moje da mi se obadite ako iskate moje da vi zapisa konsultasiya

ai6erasimova 15th August 2013 22:02

Blagodarya vi mnogo deto ste pisali mnogo podrobno kak da ka4a snimki

plammmy 16th August 2013 07:37

Благодаря ти, ще пиша на български тогава ;)

geri 89 16th August 2013 08:35

Здравейте,момичета.Моята операция вече мина.Доктора каза че всичко е наред,получило се е много добре,а самата операция е продължила 1:30.Утре ще ми махат тампоните и ще видя по-добре как изглежда носът.

geri 89 16th August 2013 08:39

Видяхме се и с Айше тя е много красива и добра-дойде да ме види след операцията.

Elly Stefanov 16th August 2013 08:39

Честито, Гери! Много бързо ти е минала операцита и по-рано ще ти маха тампоните :) значи наистина и била по-лек случай от нас! Как излезе от упойката? Как беше в болницата? Добре ли си сега?

plammmy 16th August 2013 08:53

Честито и от мен Гери !!! Радвам се, че всичко е минало добре и със здраве да си се радваш на новото носле :)

geri 89 16th August 2013 09:09

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 791585)
Честито, Гери! Много бързо ти е минала операцита и по-рано ще ти маха тампоните :) значи наистина и била по-лек случай от нас! Как излезе от упойката? Как беше в болницата? Добре ли си сега?

Благодаря ти ,Ели.И аз не мога да повярвам че толкова бързо и лесно е било като се има предвид че ми е трета рино.Ели,от упойката като се събудих бях много добре первите 4часа,но дадоха ли ми вода съдрах се от повръщане чак на другия ден се почувствах вече по-добре.Иначе в болницата беше добре имаше 2 българки на смяна.

geri 89 16th August 2013 09:11

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791586)
Честито и от мен Гери !!! Радвам се, че всичко е минало добре и със здраве да си се радваш на новото носле :)

Мерси,Plammmy.

geri 89 16th August 2013 09:13

Ели,на теб след операцията кихаше ли ти се,защото на мен много ми се киха днес?

Elly Stefanov 16th August 2013 09:19

Цитирай:

Първоначално написано от geri 89 (Публикация 791590)
Ели,на теб след операцията кихаше ли ти се,защото на мен много ми се киха днес?

Не, за първи път кихнах на третия или четвъртия ден, но ми беше дал хапчета Аериус, защото съм алергична и от тях не кихаш. Ти не ги ли пиеш?

Съжелявам, че си повръщала, аз наистина нямах такива проблеми! След кафето малко ми се повдигна, но съвсем леко и бързо ми мина.

При мен на смяна беше само Невин :)

geri 89 16th August 2013 09:26

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 791591)
Не, за първи път кихнах на третия или четвъртия ден, но ми беше дал хапчета Аериус, защото съм алергична и от тях не кихаш. Ти не ги ли пиеш?

Съжелявам, че си повръщала, аз наистина нямах такива проблеми! След кафето малко ми се повдигна, но съвсем леко и бързо ми мина.

При мен на смяна беше само Невин :)

Невин беше тази със забрадката нали?И аз пия същите хапчета ,но вчера ги пих само веднъж защото беше много късно и сигурно заради това днес ми се киха.

Elly Stefanov 16th August 2013 09:31

Цитирай:

Първоначално написано от geri 89 (Публикация 791592)
Невин беше тази със забрадката нали?И аз пия същите хапчета ,но вчера ги пих само веднъж защото беше много късно и сигурно заради това днес ми се киха.

Да, тя е Невин, аз имах много забавни моменти с нея и имах късмет да хвана последната и смяна, преди да излезе в отпуска.

Ами ако не можеш да се сдържаш, кихай с отворена уста, но би трябвало хапчетата днес да те успокоят..

geri 89 16th August 2013 09:37

Да ще опитам така, но мисля че вече ме успокоява.

Elly Stefanov 16th August 2013 09:53

Доктора каза ли ти нещо как ти е минала операцията? Дойде ли да те види след нея и преди нея?

geri 89 16th August 2013 10:48

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 791595)
Доктора каза ли ти нещо как ти е минала операцията? Дойде ли да те види след нея и преди нея?

Да,Ели преди операцията дойде в стаята където ме подготвяха говорихме малко.После след операцията пак дойде да ме види, каза че много добре е станало,без усложнения,много лека операция и ще съм доволна от резултата.

ai6erasimova 16th August 2013 11:45

Vsi4ko ok mina pri geri az byah po vreme na operasiya tam i rezultata misla 4e ste e superrrr

Savi 16th August 2013 11:48

Честито, Гери, сега бързо възстановяване и много да се радваш на новото носле :)

geri 89 16th August 2013 13:33

Цитирай:

Първоначално написано от Savi (Публикация 791602)
Честито, Гери, сега бързо възстановяване и много да се радваш на новото носле :)

Мерси,Savi.

ai6erasimova 17th August 2013 12:48

Ka4vam smimki

http://file:///C:/Users/Sony/Desktop...a/DSC02659.JPGhttp://file:///C:/Users/Sony/Desktop...a/DSCN4121.JPG

ai6erasimova 17th August 2013 12:57

Ka4vam smimki
 
2Прикачено(и)
Ka4vam smimki

ai6erasimova 17th August 2013 13:04

1Прикачено(и)
Ka4vam smimki :)

ai6erasimova 17th August 2013 13:10

1Прикачено(и)
Ka4vam smimki

ai6erasimova 17th August 2013 13:19

1Прикачено(и)
Ka4vam smimki

ai6erasimova 17th August 2013 13:27

4Прикачено(и)
Ka4vam smimki

plammmy 17th August 2013 16:24

Много хубави резултати ;) наистина, а на мен ми остава още един месец, докато ми е готов задграничния паспорт и после на 25 септември ще мога да си пусна одобрение за кредит, защото от тогава трудовия ми договор ще стане постоянен :(, ще си почакам. Благодаря ти за снимките, Айше :) за пореден път се убеждавам във факта, как се променя излъчването на човек ;)

ai6erasimova 17th August 2013 18:47

Da mn se probenya izli4vaneto ka4ih snimki koyto iska da gi vidi rezultatite doktor dilber gi napravil operasiyite tovasa moi poznati i te sa mn dovolni nyama nikakiv problem i ti ste se promenyas mn v izli4vaneto

geri 89 17th August 2013 18:59

2Прикачено(и)
Dnes mi mahnaha tamponite eto i snimka ot treti den.Parvata snimka e sega,a vtorata predi.

Savi 17th August 2013 20:00

Добре изглежда макар да е все още прясно опериран!Определено ще стане хубаво носле! Иначе как мина операцията всичко нормално ли беше,някаква болка има ли?Аз се замислих днес,че никой не е споменал с какви дрехи се влиза в операция,носите ли си пижами или с нещо друго?

plammmy 17th August 2013 20:08

Добре изглежда Гери и аз мисля, че е хубаво нослето ;), дано нямаш болки. Доктор Дилбер по вътрешния метод оперира нали?

geri 89 17th August 2013 20:27

Цитирай:

Първоначално написано от Savi (Публикация 791633)
Добре изглежда макар да е все още прясно опериран!Определено ще стане хубаво носле! Иначе как мина операцията всичко нормално ли беше,някаква болка има ли?Аз се замислих днес,че никой не е споменал с какви дрехи се влиза в операция,носите ли си пижами или с нещо друго?

Doktora kaza che e minalo dobre,az moga da kaja 4e nqma bolka,a za drehi ne se pritesnqvai ot bolnicata ti davat ot tezi halati deto se vrazvat otzad i 4ehli:))))

geri 89 17th August 2013 20:35

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791634)
Добре изглежда Гери и аз мисля, че е хубаво нослето ;), дано нямаш болки. Доктор Дилбер по вътрешния метод оперира нали?

Dosta e podut o6te vse pak e 3-ti den,doktora kaza 4e shte stane super do mesec.Vqrvam mu, a i vse pak toi sam nastoqva6e da sloja snimki vav foruma za da vidite vsi4ki rezultata :girl_dance:Za metoda neznam dali e otvoreniq ili zatvoreniq no ne mi pre4i za6toto imam 1 operaciq po otvoreniq ve4e.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.