Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Последната книга която прочетох ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4510)

plamitO 28th July 2008 18:19

Цитирай:

Първоначално написано от vafli4ka
Дж.Р.Р.Толкин "Хобит"

Браво...интересна книга една от любимите ми навремето...


Аз последно прочетох Майн Рид- "Конникът без глава" и сега пак продължавам с негова книга...Малко със закъснение ги чета, ама по-добре късно...отколкото никога :)

vafli4ka 28th July 2008 20:01

има страхотни книги,които могат да се четат по всяко време,аз обичам Толкин,много ми харесват историите му за различни светове,пък и след като гледах филмираната версия на властелина много се зарибих,иначе в къщи си имам солидна библиотека ... сега мисля да започна "Плаване с "Ослепителни""

plamitO 28th July 2008 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от vafli4ka
има страхотни книги,които могат да се четат по всяко време,аз обичам Толкин,много ми харесват историите му за различни светове,пък и след като гледах филмираната версия на властелина много се зарибих

Tолкин...мале4 ако знаеш и аз колко бях зарибена по него...най-вече заради фила естествено, но наистина да се откъснеш от този свят понякога е наистина МНОГО даже прекалено зарибяващо :)

chokladkaka 29th July 2008 10:40

"Закуска за шампиони" - Кърт Вонегът. Забавна книжка :)

Rusalka 29th July 2008 13:40

"Всичко, от което се нуждаем, е любов и други заблуди за брака" - Джон Джейкъбс

hatred 29th July 2008 14:07

Островът от предишния ден (L'isola del giorno prima) на Умберто Еко.
Интересна е, но Махалото на Фуко си остава най - добрата му книга. Казвам "добра", защото гледам да избягвам суперлативите, а и когато става дума за изкуство, сами по себе си са малко несериозни.

DWP 29th July 2008 14:24

Двата тома - "Сто и петдесет шедьовъра на българската лирика" :D

еМ ДжИ 29th July 2008 14:50

Цитирай:

Първоначално написано от hatred
Островът от предишния ден (L'isola del giorno prima) на Умберто Еко.
Интересна е, но Махалото на Фуко си остава най - добрата му книга. Казвам "добра", защото гледам да избягвам суперлативите, а и когато става дума за изкуство, сами по себе си са малко несериозни.

A "Името на розата" хареса ли ти?

U300 29th July 2008 15:31

"Прелюдия за Фондацията"

hatred 29th July 2008 18:16

Цитирай:

Първоначално написано от еМ ДжИ
Цитирай:

Първоначално написано от hatred
Островът от предишния ден (L'isola del giorno prima) на Умберто Еко.
Интересна е, но Махалото на Фуко си остава най - добрата му книга. Казвам "добра", защото гледам да избягвам суперлативите, а и когато става дума за изкуство, сами по себе си са малко несериозни.

A "Името на розата" хареса ли ти?

Дам :)
Единственото, което ме подразни малко беше преекспонирания детективски елемент. И може би това, че предварително знаех чисто сюжетния изход, което винаги отнема част от очарованието.



Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.