Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 26th February 2015 15:00

Дан кем ти ревизия ли ще правиш в Турция

dream_angel 26th February 2015 18:17

Здравейте, мили хора! Изчетох цялата тема няколко пъти и искам да ви благодаря за създаването на тази тема и че споделяте как са минали операциите при вас, защото така помагате на много хора за вземането на правилно решение при кой лекар да се оперират, имайки впредвид през колко перипетии сте минали самите вие. Много ми помогнахте и аз да се реша на тази крачка, която от дълго време обмислях да направя, но винаги не ми достигаше смелост. Аз бих искала да се оперирам при Илхан, понеже ми харесват менията за него и снимките във фейсбук на хората, които са си правили операция при него, но най-вече заради резултата на Раби. Раби, прекрасно ти е станало нослето, а и самата ти си много красива! Бих искала да те попитам ти как се свърза с Илхан и дали отговаря на съобщенията по мейла и изпраща как би изглеждал носът след операцията или трябва да се отиде на консултация за това? Също искам да попитам дали може да се направи консултация при него и на същия или следващия ден да бъде операцията? Писах също и на Айше във фейсбук и дано да ми отговори, защото бих искала да се свържа и с Дилбер преди да реша при кого да се оперирам. Рими, ти как се свърза с д-р Авшар? Той отговаря ли на пощата и при него консултацията и операцията може ли да са в един и същи ден? Кога показва как ще изглежда носа?

rimi 26th February 2015 18:43

Авшар веднага ти показва как изглежда носа на компютъра разбира се по време на консултацията демек фотошоп но вярвай ми той ми направи същия нос и на операцията като се има предвид че носа ми беше в ужасно състояние навсичкото отгоре не можех и да дишам.На консултацията ми прегледа носа вътре като като бръкна с едно дълго нещо навътре и гледаше отстрани на монитор как са ми каналите после ме снима качи снимката на ком и ми направи фотошоп и каза така ще ти направя носа и така го направи едно към едно.Радвам се че аз не съм единствената която примерно е имала късмет той просто така ръботи човека е скулптор не само на носове а и в действителност това му е хоби.Свързах се с Авшар по имейла така той ми даде час за консултация комуникирахме си с негова консултантка на английски.Март месец бях на консултация април месец се разбрахме за операцията.Единствения недостатък е че е малко по скъп от др доктори но си заслужава.

dream_angel 26th February 2015 18:57

Рими, много ти благодаря за отговора, ще се свържа и аз с него така и ще си запиша час за консултация. Наистина носът ти е станал страхотен и е точно, както ти е казал (видях снимките по-назад във форума)! Много се радвам за теб, че накрая всичко се е наредило добре и за хубавия резултат!

DanKem 26th February 2015 20:27

Rimi, да, аз съм за ревизия :( дано да ми се получи.
Dream_Angel, с Илхан комуникирам по мейла от сайта му. Отговаря ми за час-два негова асистентка. С английски при него няма проблем ;) Консултация и операция в един ден не може, 3-4 дена преди операцията трябва да си там, мин престой 11 дни, ако си за ревизия те иска и за още една първоначална консултация, след която решава дали да насрочи операция. Моята такава е юни и се надявам да не ми откаже :(

dream_angel 26th February 2015 21:07

Здравей, DanKem! Благодаря ти за информацията за Илхан. Аз му писах съобщение на имейла от сайта му в Неделя, но още не са ми отговорили, но се надявам да ми отговорят скоро. При него май най-дълго се чака за консултация. Ти колко време предварително си записа час за юни?

DanKem 26th February 2015 21:41

Преди 3 седмици ми дадоха за юни. Но аз съм за първоначална консултация за ревизия. Т.е. след консултацията няма да има веднага операция. Ако си за първична, си на др "опашка"- могат да ти насрочат консултация и 3-4 дни след това операция, последните дати, които чух преди месец са за ноември-декември. Чака се много явно, но аз така или иначе трябва да чакам, моето недоразумение за нос е много прясно още :/

rimi 26th February 2015 21:58

Незнам какво става ма не мога да кача снимки утре пак ще пробвам.Много се радвам за вас момичета дано да ви се реши проблема на всички голямо облекчение е наистина започваш да живееш съвсем различен живот поне за мен беше така.Аз се каня скоро пак да му пиша на Авшар ама за една друга процедура на лицето смъква 10 години нов негов метод без разрези без шевове само с някакви малки дупчици зад ухото поне така аз го разбрах но му вярвам на 100 %.И един липофилинг ми беше обещал на белега на носа за да ми го заличи напълно но още не мога да намеря време.

rimi 26th February 2015 23:26

Дан кем кой ти сътвори шедьовъра от нашите велики майстори

rimi 26th February 2015 23:28

Аз на този мазен некадърник Енчев като му видя билбордовете на всеки километър даже сантиметър направо ми се гади


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.