Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

surita 79 16th October 2015 19:52

Цитирай:

Първоначално написано от misss_fixxx (Публикация 806245)
При кой доктор е правен носа? Не съм виждала снимки преди но изглежда много добре

Др.Емре Илхан 2ра ревизия ми беше ,в средата на форума някъде съм качвала снимки

DanKem 18th October 2015 07:54

Surita, както ти казах и на живо - екстра е нослето :) Много добре се е справил докторът. Знаеш, че аз и Дилберския нос ти харесвах, но Илхан мисля, че го е скъсил в профил и е направил извивката - по-нежно ти стои ;)

И сега малко инфо към пациентите на Илхан: той ми спомена вчера, че обмисля да наема помещение в София на всеки три месеца и да идва за по един ден, за да може да си вижда пациентките за контроли сутринта и евентуално да прави първоначални прегледи следобед за тези, които искат да се оперират при него, за да ни спести ходенията до там. Мисля, че идеята му е страхотна, можете да се обръщате към Chocolate9 за повече подробности. Надявам се да се реализира замисълът възможно най-скоро. Аз съм с ревизия и ми каза да идвам на контроли на всеки 3 месеца, за да го следи как зараства, така че ще ми е в голяма помощ подобна организация.

chikitaa 18th October 2015 08:35

Здравейте. И аз съм към желаещите за ринопластика. Понеже не искам да се стига до ревизии, затова съм се насочила директно към Турция. Моя нос не е крив, но има доста забележки и искам да го пооправя. Искам да стане по- стеснен, горе в основата от двете страни е изпъкнал, това да се изпили, за да стои равно от двете страни и връхчето е месесто, тип камбест. Малко да се поскъси и стесни върха и прибере към лицето целия нос. Така по тези обясненията към кого е най-добре да се обърна. Разгледах една две снимки на вашите нослета, но забелязах, че няма стесняване, а аз искам такова. Кой е най-добър в тази облас- стесняване..... И към този момент може ли да ме ориентирате за цените им- на Илхан, Дилбер и Авшар. А за кой док по колко време ще се чака за операция. Кой до кога има операции? Съжалявам за многото въпроси, надявам се да получа отговорите тук. Ще следя темата, много искам ново носле, надявам се да съм попаднала на точното място.

DanKem 18th October 2015 09:11

Здравей, радвам се като има момичета за първа операция в тази тема - не можеш да си представиш колко правилно решение си взела да не се оперираш в Бг и какво си спестяваш.

От тримата изброени според мен всички ще се справят с така описания ти проблем. Почти във всяко рино има стесняване, не е нещо специфично. Освен това на туркините проблемите са им широки носове с паднали върхове и според мен хирурзите доста успешно се справят с него.

За чакането: по впечатления от темата най-бързо става с Авшар- почти веднага, после е Дилбер и накрая Илхан, при него наистина се чака сравнително повече (8-9 месеца, аз чаках 5 месеца за консултация и 4 за операция).

За цени мога да кажа на двамата: 7000 евро Авшар, 12000 лири (3600 евро) Илхан, не знам цената на Дилбер, но би трябвало да е подобна на Илханската.

chikitaa 18th October 2015 09:35

Това, че Авшар е с по-високи цени, значи ли, че работи по-добре? Искам да ви кача тук определена снимка на Джоли да видите за колко тънко носле говоря. Не знам дали ще успея, май линк ще пусна. А ако им пиша мейл на всички кога ще могат да ми върнат отговор с фотошоп , та поне да се ориентирам кое ще ми хареса най-много? Може би тогава ще имам по-ясна представа към кого да се насоча, но пък изобщо не ми се чака година и нагоре....
Не мога да изчета цялата тема, с малко дете съм и ще ми трябват няколко седмици, а не ми се губи време. Ще може ли да споделите ел. пощи, по които да осъществя кореспонденция и да получа обратно снимката си с фотошоп? И след риното задължително ли е да се ходи на определен период до Турция за контролни прегледи?
Ето линка : http://www.manager.bg/%D0%BB%D1%8E%D...BE%D0%BB%D0%B8

DanKem 18th October 2015 10:34

Авшар работи по затворен метод; най-щадящ, с най-кратък възстановителен период. Илхан е с отворен метод, но прави ултразвукова ринопластика и не наранява меки тъкани и мускули, съответно няма синини и е по-леко възстановяването. За Дилбер не знам - май е отворена ринопластика по конвенционалния начин.
Снимката с Анджелина - не на всеки отива или е възможен такъв нос - има си функционални граници, които не бива да се прекрачват или рискуваш да увредиш органа.
С Илхан можеш да се свържеш чрез Chocolate9 или на info@rinoplasti.com.

Alena5 18th October 2015 11:03

.

Chocolate9 18th October 2015 11:17

Здравей, chikitaa. DanKem е права, много зависи каква е формата на лицето ти и дали подобен нос би ти отивал, а от здравословна гледна точка е още по-важно! Лекарите най-добре могат да преценят. Моят съвет е чакането да не те притеснява, помисли си добре кой ще е най-добрият вариант и кой би се справил най-добре с твоето носле. Попитах асистентката на Илхан за фотошоп, като ми отговори, ще ти кажа. :)

Chocolate9 18th October 2015 12:18

Отговорът е следният: д-р Илхан не изпраща снимки, направени с фотошоп, чрез имейли. На втората консултация преди операцията обсъжда желания нос заедно с пациента и прави фотошоп пред него. Предпочита контакт лице в лице, за да няма объркване.

an34grgdf34 18th October 2015 18:53

da


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.