Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 9th May 2013 09:39

Въпроса е в това не колко и е бил зле носа на Нелка когато отива при Джамбазов а в това че той вижда едно отчаяно момиче и и дава надежда че ще оправи поразиите едва ли не на другите като поема ангажимент към този човек а в крайна сметка си оставя и своите ръце отгоре. Така не може това е лекар и тези неща са недопустими тука не става въпрос да ти сложат некачествено плочки в банята които можеш да изкъртиш още на другия ден и да ги смениш. Представям си как се е чувствало това момиче след точно тази трета ринопластика на която е давала най големи надежди. Е в това е въпроса един лекар не трябва да си прави експерименти ако не е сигурен в крайния резултат все пак това не е операция по спешност и може да се избегне

lolinka21 9th May 2013 09:51

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 786988)
Въпроса е в това не колко и е бил зле носа на Нелка когато отива при Джамбазов а в това че той вижда едно отчаяно момиче и и дава надежда че ще оправи поразиите едва ли не на другите като поема ангажимент към този човек а в крайна сметка си оставя и своите ръце отгоре. Така не може това е лекар и тези неща са недопустими тука не става въпрос да ти сложат некачествено плочки в банята които можеш да изкъртиш още на другия ден и да ги смениш. Представям си как се е чувствало това момиче след точно тази трета ринопластика на която е давала най големи надежди. Е в това е въпроса един лекар не трябва да си прави експерименти ако не е сигурен в крайния резултат все пак това не е операция по спешност и може да се избегне

Много точно написано ще го копирам,защото съм на 100 процента съгласна-по-добре дадения лекар да каже-"Не мога,отколкото това..."

Нелка 9th May 2013 10:05

Рими, мн добре си го казала, но за съжаление, на човек, който не е минал през това, може да му се стори и смешно. Нашите хирурзи изобщо не предполагат колко им е отговорна работата и как може да те съсипе един лош резултат. Имайки предвид, че съм виждала по-лоши от моя...
Като е извършена някаква несправедливост спрямо мен, винаги си казвам- Има Бог - той ще ги съди. Не в Онзи, още в този свят!
А за нас - стискам палци всеки да си върне самочувствието и усмивката!

Savi 9th May 2013 12:24

Честито носле,Диляна!Бързо и леко възстановяване и после много положителни емоции ти желая с новото носле! Хайде чакаме и други успешни истории;) Да видим и аз кога ще се престраша...

rimi 9th May 2013 12:49

Да Нелка така е но тези които са пострадали от българските лекари не трябва да си зариват главата в пясъка и да си кротуват тихичко за да не накърнят някое докторско самочувствие а напротив. Дори не става въпрос в случая само за нашите ринопластики а като цяло толкова хора си отидоха от лекарски грешки и нищо. Обхванало ме е някакво чувство за справедливост, просто днес ми е такъв ден, извинете ме.

rimi 9th May 2013 13:12

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 786963)
Няколко часа след операцията...

Дилиана как си излезе ли вече от болницата Доктора там ли е че аз трябва да идвам на контролен аз мислих да не идвам но те явно държат на тези контролни прегледи а нека да си ме видят че не дай си боже нещо стане Аз съм под постоянен стрес всеки ден гледам нещо да не се е случило с носа ми незнам кога ще се оттърся от тези страхове

diliana_mihaylov 9th May 2013 18:01

Да Рими, днес ме изписаха. В хотела съм и почнах да се подувам много. В момента имам отоци под очите и на челото. Нямам болка. Исках само да ви питам относно един крем, който ми дадоха с всички лекарства. Казва се Bepanthol и не ми е написано как да го ползвам. Вие имахте ли такъв? Също така са ми дали Xanax, за да спя добре, но мисля да не го взимам. Това е много силно лекарство.
Да, доктора е тук и е всеки ден в болницата.
О, забравих да кажа колко съм възхитена от персонала в болницата. Днес дойдоха 2 фризьора да ми измият и изсушат косата. А д-р Авшар ми направи отливка и скулптура на стария и новия нос...

zara_6666 9th May 2013 18:20

Нели,супе е:2018:Честито и на Диляна!Нямам търпение да видя и Раби.... чакам я като топъл хляб,че аз ще ходя при Илхан:good_luck:А на тези които им предстои 1 рино да не отиват при Бг.доктори ,защото е по-евтино,че после както тука 3.000лв.ни се струваха много...сега ще дадем 13,000:wall:а за ревизия тука и дума да не става!Ако някоѝ има нужда от превод ще помогна с удоволсвие.Пожелавам на всички да имат мечтаните нослета!

rimi 9th May 2013 18:22

Дилиана това е балсам за тяло до колкото можах да разбера да ти кажа честно аз почти не го използвах защото не знаех къде да го мажа може би за омекотяване на кожата на лицето Аз си изпих всичко което ми бяха дали даже и четири приспивателни с които си спях перфектно На теб кога ще ти махат лепенките

diliana_mihaylov 9th May 2013 18:32

В сряда съм на преглед. Мисля, че тогава ще ми махне лепенките. Бях решила утре да се връщам в БГ, но с тези отоци не ми се рискува по летищата. Срам не срам ще се разхождам като мумия из Истанбул :))))


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.