Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 7th June 2013 22:47

Аз тъкмо пристигам в Истанбул.

Рими, като й казах на моята позната колко са ти взели, получи мини инфаркт! Видях в погледа й как безвъзвратно умряха стотици хиляди неврони в мозъка й...

яко са ви изментили .. и ако не ти, то поне мъжа ти защо не го натири този???
Ще ти пиша на лс.

А аз утре рано имам контролен. Все пак и аз за калцирането ще питам. Каквото но мен ми отговори, и за теб ще се отнася. Иначе в анфас се харесвам много. :) където преди ми беше най-големия проблем. Дори позната ми , където не ме е виждала без лепките, вика "чок гюзел"! :))
Само ме е страх ако го разбутам пак за едно калциране, да ни стане беля и да разваля връхчето....

Oompa Loompa 7th June 2013 22:54

Нелке нямаш ли вайбър ?

Нелка 7th June 2013 23:00

Смених си телефона (апарата) и ми се затриха всички апликаци и много важни номера.. дори на Дилбер личния замина, а сега ми е срам да си го поискам пак.
Бъни, прати ми на лс телефонния си номер!

rimi 7th June 2013 23:01

Нелка и аз от това се притеснявам да не се развали върха ама не мога да остана така искам да го оправят а за този кожудер направо нямам думи После пак искаше да идва и на операцията да ми превежда ама стига толкова той сто кожи ни свали

rimi 7th June 2013 23:07

Нелка ти колко часа пътува и от автогарата какъв транспорт хвана за центъра ако си пътувала с автобус

rimi 8th June 2013 00:27

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 787792)
Да освежа темата с малко снимки от моята операция на 04.05.2013 при Емре Илхан. Предупреждавам, че съм още подута и имам леки синини, които надявам се сполучливо съм прикрила. По-назад съм пояснила моята бая дълга история, но общо взето ми е прибавяно по цялата дължина на моста на носа, смаляван и скъсяван ми е върха, работено е по ноздрите и ми е прибрана колумелата.
Прикачен файл 608 Прикачен файл 609 Прикачен файл 610 Прикачен файл 611

Раби какво имаш предвид под прибавяне по целия мост на носа Доктора присаждал ли ти е кост или хрущял на гърба на носа Проблема там ли ти беше много ли ти беше изрязан гърба на носа Извинявай за многото въпроси но и моя проблем май е точно на гърба на носа не се получава там и това е

Rabiosa 8th June 2013 15:11

2Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788675)
Раби какво имаш предвид под прибавяне по целия мост на носа Доктора присаждал ли ти е кост или хрущял на гърба на носа Проблема там ли ти беше много ли ти беше изрязан гърба на носа Извинявай за многото въпроси но и моя проблем май е точно на гърба на носа не се получава там и това е

Рими, при мен става въпрос за прекалено издълбаване на мястото между очите, а върха не беше пипан изобщо. Обещах снимки преди- ето

Прикачен файл 682 Прикачен файл 683

Pufpaf 8th June 2013 15:27

1Прикачено(и)
Жалко, че снимките не с с еднакъв ъгъл, но и така добре се вижда, колко добре се е получило !

Rabiosa 8th June 2013 15:35

EEEEE Пуфпаф, мерси! Аз хич не съм добре с технологиите. Преди няколко дена стана един месец от операцията и определено има разлика в по-положителна насока. Скоро ще постна снимки.

Нелка 8th June 2013 17:26

Rabi, страхотен резултат! Браво! Благодарско и на Пуф за визуалното оформление! :)

Такааа . При мен има новини.
Аз, въпреки, че си харесвам носа, док има забележки по него.

Още от вратата се намръщи на "пъпката" - насъбра персонала, извади едни докоменти, чете епикризата къде какво е слагал, натиска, рови в носа, вика "Аз там не съм слагал нищо" . И ме прати на дерматолог за експертно мнение дали е нещо кожно. Ако не е да го маха още утре с местна упойка!
Отиваме до близката клиника и там една 10 метрова опашка за дерматолога.. отиваме на рецепцията да молим да ни бутнат. И рецепционистката се оказа и тя с ринопластика и видиш ли - и тя имала такава пъпка от начало, която с с месеците де заличавала. И каза, че нямо смисъл от дерматолог само пари да даваме и да чакаме , да съм кажела на док, че не е кожно.
Връщаме се при док , обясняваме и той "Оххх" с физиономия "Нищо не направихте!" Човека е имал нужда от потвърждение от спец просто, че не е кожно, за да си го клъцне спокойно.
Обаче за вкостяването каза, че го дразни и иска да си го направи носът както трябва. Предложи да изчакаме минимум 9 месеца, за да се види добре дали ще спада или още ще се натрупва, и да лягам пак на операция.
Като цяло не беше много доволен като ме видя и многократно ми повтори, че не можело веднага, минимум 9 месеца трябва да се чака. При все, че аз и дума не бях обелила още нито за папката , нито за вкостяването. Казах му само, че за никъде не бързам. Освен това си харесвам носа!аже ми стана странно, че не ме посрещтна с типичното за останалите хирурзи , с които съм си имала работа: "Браво на мен! Страхотно съм се справил" или любимото ми: "Ти се хубаво момиче, какво се

втеляваш в детайли!?"
За пръв път аз да съм доволна, а хирурга да не е! :)

Каза да не се притеснявам - във всички случаи ще имам чудесен нос - нямал практика да прави половинчати неща, искал сам за себе си да харесва творенията си.
И пъпката я оставихме като му дойде времето, да видим дали ще се разкара.

Аз даже се поколебах - изказах притеснение ако го разтури още веднъж да не развалил връхчето, че ще се изям от яд. Но ми се стори, че той е по-категоричен за пиленето от мен. Питах го по затворения метод ли - той каза, че нямало значение , само да е след мин 9 месеца.

Рими, мисля , че и Авиор ще си поеме нещата - ясно виждам какво означава конкуренция в условията на пазарна икономика - нито един от тях няма файда негова ходеща реклама да се разхожда по света с вкостяване..
Освен това му казах за 300та евро за преводач и той си посипа главата с пепел. Каза, че интензивно учи английски! :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.